FreeDir™ Autobazar Model-bazar.cz Cyklobazar Interier-bazar.cz Fashion-bazar.cz Inzerce psů Mira Móda shop Codeq Bikes

Operátoři, o2 telefonica, vodafone, t-mobile

Zpět na: úvodní stránku,  výpis vláken T-mobile
Celkem 1 příspěvků. Přidat nový příspěvek

T-mobile » T-Mobile letos skončí se šedivými operátory!

ID vlákna: 882   Založeno: 14. Leden. 16 (Čt) - 18:11 
Autor: Jana Tykalová  
Zobrazeno: 6524x    Příspěvků: 1x 
Hodnocení:   [   ]  
Vlákno sleduje: 0 lidí    Sleduj emailem nebo RSS kanál pro vlákno
Přidejte toto vlákno do záložek a upozorněte na něj širokou veřejnost:               pošli na vybrali.sme.sk              


SMS brána zdarma, poslat sms
Č. Přispívající Zpráva     (příspěvky čtěte od shora dolů, tj. od nejstaršího po nejnovější)
1. Jana Tykalová
14. Leden. 16 (Čt) - 18:11
ID příspěvku na Operátoři.cz:
5738
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Výhodné tarify letos skončí.
Operátor T-Mobile letos skončí se šedivými operátory. To jsou firmy které nemají licenci od ČTÚ nebo poskytují tarify určené pouze pro zaměstnance.
T-Mobile si interním způsobem zjistil, že takto dochází ve většině případech k podvodům. Ono je jistě pěkné mít neomezené volání s SMS a 1,5 GB dat za neuvěřitelných 264,- Kč, ale cena je bez DPH a pro jedno číslo v případě, že daná společnost má více než 50 aktivních čísel. T-Mobile zaznamenal, že takový tarif je veřejně dostupný přes různá mobilní fóra s navýšením o 100 - 280 Kč. Firmy dokonce u počtu nad 100 čísel nemusejí mít dlouhodobě aktivní číslo. T-Mobile je sice rád když vydrží uživatel více než 8 měsíců, ale nemá to jako podmínku. Prvním virtuálním operátorem který přijde o zákazníky by mohl být Air Telecom (U:fon). Chce to aspoň PPF, zda T-Mobile vyhoví kompletně požadavku není jisté.
T-Mobile sice stížnosti že strany PPF rozumí, ale zakročit by mělo prý ČTÚ. Air Telecom (MobilKom) má k sobě velmi špatnou historii za dob provozu značky U:fon. Tento operátor nejednal, nejedná a nejspíše ani jednat férově nikdy nebude. Vznik 4. mobilního operátora i vznik 5. mobilního operátora Air Telecom potopí. Snahou PPF je zničení operátora s prokazatelnými doklady o útoku na operátora O2 ze strany Air Telecom.
T-Mobile si posvítí i na jiné firmy. Do 31. 8. 2016 dostanou šanci převést všechny zákazníky mimo zaměstnanecké telefony přímo pod T-Mobile a vyhnout se pokutám. T-Mobile sice zákazníkům zvedne konečnou cenu, ale na 749,- Kč se za této situace zákazníci nedostanou. T-Mobile z bezpečnostních důvodů cenu za tarif neuvádí. Díky, ale retenčnímu oddělení víme, že bez dat je tarif k dostání od 379,- Kč, se 700 MB dat od 479,- Kč, s 1,5 GB dat od 549,- Kč a samozřejmě se smlouvou na 12 - 24 měsíců.
Jak to bude dál se šedivými operátory, budeme určitě sledovat.

TOPlist TOPlist