FreeDir™ Autobazar Model-bazar.cz Cyklobazar Interier-bazar.cz Fashion-bazar.cz Inzerce psů Mira Móda shop Codeq Bikes

Operátoři, o2 telefonica, vodafone, t-mobile

Zpět na: úvodní stránku,  výpis vláken T-mobile,  vlákno Špatné zprávy pro malé virtuály.
Celkem 3 příspěvků. Přidat nový příspěvek

T-mobile » Špatné zprávy pro malé virtuály.

ID vlákna: 741   Založeno: 29. Říjen. 15 (Čt) - 00:43 
Autor: Michal Kolesa  
Zobrazeno: 7986x    Příspěvků: 3x 
Hodnocení:
Hodnocení
 3.0 [ 1x ]
 
Vlákno sleduje: 0 lidí    Sleduj emailem nebo RSS kanál pro vlákno
Přidejte toto vlákno do záložek a upozorněte na něj širokou veřejnost:               pošli na vybrali.sme.sk              

Přípivající Zpráva na kterou reagujete.
Michal Kolesa
michalAntispamová ochrana: Tečka byla nahrazena obrázkem.kolesaAntispamová ochrana: Zavináč byl nahrazen obrázkem.mailAntispamová ochrana: Tečka byla nahrazena obrázkem.cz
29. Říjen. 15 (Čt) - 00:43
ID příspěvku na Operátoři.cz:
5494
Od virtuálů se vyžaduje větší měsíční útrata.
Většina virtuálních operátorů ještě letos nebo v prvním čtvrtletí roku 2016 telekomunikační trh opustí. Aspoň T-Mobile vyžaduje vyšší útratu za každou SIM kartu.
Do Asociace Český Virtuálních Operátorů přitom může vstoupit každý poskytovatel hlasových a datových služeb. Cílem Asociace Českých Virtuálních Operátorů je snaha vyjednat lepší podmínky pro virtuální operátory.
Již teď to vypadá, že všichni členové táhnou za jeden provaz. Je možné, že pouze někteří prostředníci zhoršují pro své partnery podmínky. Lukáš Paiskr je toho názoru, že síťový operátoři nemusejí umožnit vše virtuálním operátorů udělají jen to nejnutnější co po nich chce ČTÚ a vlastně to samé dělá i úřad ten zase vyčkává co požaduje EU.
Na jednu stranu můžeme za EU být rádi, právě telekomunikace se snaží zlepšit. Od včerejších schválených úprav na roaming lze očekávat co možná nejvyšší ceníky. Zda se vše podaří vidí to Lukáš Paiskr nadějně, že by od 1. ledna 2016 mohl fungovat nový mobilní operátor. Vznikl by sloučením menších virtuálních operátorů. Nově by fungoval podobně jako síťový operátoři. Lukáš Paiskr dále uvádí, že do roku 2025 by chtěl zvládnout zajistit prodejní síť formou franšízových prodejen a operátor by měl fungovat na způsob o nás bez nás. Všichni virtuální operátoři co mají zájem spojit se v jednu telekomunikační společnost vůbec o nic nepřicházejí. Nově se jim otevře více možností.
Společnost chystá přejmenovat společnosti. Celkem pod stejným názvem jen jiným dodatkem chce založit 16 společností. Lukáš Paiskr doplnil, že v hlavní firmě bude každý zařazen. Společnost se chce stát také partnerem České pošty, spolupráce s poskytovatelem elektřiny, plynu, vody dále cestovní kanceláří, autobusovým a vlakovým dopravcem a také s potravinovým obchodním řetězcem. Nutné je však mít založenou společnost nejlépe akciovou společnost a poté dané partnery oslovit. Lukáš Paiskr si v tomhle věří a věří ve věrnostní program který když se propojí by mohl fungovat. Když to má konkurence my můžeme také! Lukáš Paiskr se chytil nápadů které viděl kolem sebe a je toho názoru, že za určitou útratu by mohl dát slevu na telefon. Například za 200 Kč každý týden po dobu 1 měsíce 20%. Tedy za ± 800 Kč měsíčně by srazil cenu paušálu. Lukáš Paiskr by rád neomezené volání a SMS v síti + 300 MB dat za 179,- Kč; k tomuto tarifu 100 minut a 50 SMS za 299,- Kč, k této kombinaci místo 300 MB dat 500 MB dat za 449,- Kč
neomezené volání a SMS + 700 MB dat za 599,- Kč, k tomuto tarifu místo 700 MB dat 1,5 GB dat 679,- Kč. Lukáš Paiskr je i pro sazbu 2,90 Kč/min. (60+1), 1,90 Kč/SMS, 4,90 Kč/MMS a smlouvu na 18 měsíců. Lukáš Paiskr počítá také s předplacenou kartou, ale bez poplatku pouze k základnímu paušálnímu tarifu a pouze 1 SIM na 1 rodné číslo. Lukáš Paiskr má přichystané i co by virtuál mohl poskytovat. To vše zde bude představeno už v listopadu 2015. Včetně kontaktu pro případné zájemce o spolupráci.

Přidání příspěvku
Jméno nebo přezdívka: *


Email * (nebude zveřejněn)


Nadpis vaší reakce, téma, předmět:


Text: *

Reakce na příspěvek s ID:
Pokud chcete reagovat přímo na konkrétní příspěvek vložte číslo tohoto příspěvku.
(nebo stačí kliknout na odkaz Reagovat a číslo příspěvku se doplní samo).

Váš email bude ochráněn před spamovými roboty.

Webmaster si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky smazat. (spam, reklama, vulgarismy, nesmysly, atd..)
To se týká hlavně vulgárních, komerčních, nesmyslných a lživých příspěvků.

Obohaťte své texty o tyto smajlíky:
Www
Opište tento kód: ΑΜΙΚΕΒΟΡΧ A proč jako?
Proč opisovat kód? Protože, nebýt tohoto kódu měli bychom tu plno nesmyslných příspěvků od spamových robotů, kteří denně procházejí internet a vyplňují samými nesmysly všechny možné formuláře. Jenže u nás narazí. Nedokáží totiž (narozdíl od člověka) přečíst text schovaný v obrázku.
Pro publikování příspěvku jsou nezbytné některé údaje. Prosíme věnujte pozornost ochran osobních údajů: zde
     
TOPlist TOPlist