FreeDir™ Autobazar Model-bazar.cz Cyklobazar Interier-bazar.cz Fashion-bazar.cz Inzerce psů Mira Móda shop Codeq Bikes

Operátoři, o2 telefonica, vodafone, t-mobile

Zpět na: úvodní stránku,  výpis vláken T-mobile
Celkem 1 příspěvků. Přidat nový příspěvek

T-mobile » Služba Můj tarif vám ušetří peníze i nervy

ID vlákna: 645   Založeno: 20. Září. 15 (Ne) - 17:30 
Autor: Vladimír Stuchlý  
Zobrazeno: 7272x    Příspěvků: 1x 
Hodnocení:
Hodnocení
 3.0 [ 2x ]
 
Vlákno sleduje: 2 lidí Sledováno   Sleduj emailem nebo RSS kanál pro vlákno
Přidejte toto vlákno do záložek a upozorněte na něj širokou veřejnost:               pošli na vybrali.sme.sk              


SMS brána zdarma, poslat sms
Č. Přispívající Zpráva     (příspěvky čtěte od shora dolů, tj. od nejstaršího po nejnovější)
1. Vladimír Stuchlý
20. Září. 15 (Ne) - 17:30
ID příspěvku na Operátoři.cz:
5340
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit
Speciální tarify s bohatším obsahem, ceníkové tarify s mimořádnými slevami a trvalou ochranu před drahými tarify vám poskytne naše služba Můj tarif. Nemusíte už nikam volat ani nebudete bombardováni obtěžujícími telefonáty. Sami si určíte, jakou cenu jste za mobilní služby ochotni zaplatit a kdy a jak chcete být o lepší nabídce informováni.
Můj tarif je spořící a hlídací služba Tarifonu, který vás zbaví nutnosti si opakovaně ověřovat, zda máte nejvýhodnější mobilní tarif. Stačí se zaregistrovat, vložit svůj aktuální tarif, objemy volání, SMS a internetu, a nemusíte se dál už o nic starat.
Kontrolu cen včetně cen neveřejných tarifů převezme Můj tarif automaticky za vás. Nejenže nebudete muset opakovaně hledat lepší tarif, ale nebudete ani obtěžováni zbytečnými maily nebo nepříjemným a opakovaným voláním v nejméně vhodnou dobu, např. když řídíte nebo máte důležitou schůzku.Naše upozornění na výhodnější tarif obdržíte, pokud pro vás najdeme cenově výhodnější tarif, než který právě používáte. Upozorníme vás však jen tehdy, pokud operátor splní nebo předčí vaši cenu a požadovaný obsah tarifu, v termínu a způsobem, který si sami určíte.
Bude-li se vám nový výhodnější tarif zamlouvat, jednoduše na něj kliknete a odešlete nám nezávaznou poptávku. My se postaráme o jeho dodání i zachování telefonního čísla.
Nikdy vám nezašleme nevyžádanou zprávu nebo nebudeme volat, pokud si to sami nebudete přát. Vaše kontaktní údaje také neposkytneme nikomu, pokud se nebude přímo podílet na dodávce poptávaného tarifu.

TOPlist TOPlist