FreeDir™ Autobazar Model-bazar.cz Cyklobazar Interier-bazar.cz Fashion-bazar.cz Inzerce psů Mira Móda shop Codeq Bikes

Operátoři, o2 telefonica, vodafone, t-mobile

Zpět na: úvodní stránku,  výpis vláken O2 Telefónica
Celkem 26 příspěvků. Přidat nový příspěvek

O2 Telefónica » VŠICHNI ČTĚTE !!!!!! Dluh přes 20 tisíc, který neexistuje

ID vlákna: 122   Založeno: 9. Září. 11 (Pá) - 16:45 
Autor: Alena  
Zobrazeno: 88229x    Příspěvků: 26x 
Hodnocení:   [   ]  
Vlákno sleduje: 0 lidí    Sleduj emailem nebo RSS kanál pro vlákno
Přidejte toto vlákno do záložek a upozorněte na něj širokou veřejnost:               pošli na vybrali.sme.sk              


SMS brána zdarma, poslat sms
Č. Přispívající Zpráva     (příspěvky čtěte od shora dolů, tj. od nejstaršího po nejnovější)
1. Alena
9. Červenec. 10 (Pá) - 16:42
ID příspěvku na Operátoři.cz:
1879
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit
Zdravím Vás..
Před 4 lety, jsem se s rodnou stěhovala a rušila jsem pevnou linku ( v době už telefonica O2 ). Před stěhováním jsem uhradila všechny složenky, které přišly a ještě jsem byla na pobočce, kde jak jsem se dozvěděla, žádný dluh nebyl. Nyní po 4 letech, mi přišel do bytu exekutor s tím, že mám u O2 dluh 21 240 Kč. Začala jsem to řešit a prý to vzniklo z nezaplacené složenky která měla mít cenu 40 Kč. Podotýkám, že jsem ještě do starého bydliště jeszdila pro poštu 3 měsíce, a žádná složenka od O2 tam nebyla, žádám někoho, kdo měl podobný problém, ať se prosím ozve na email krobova.alena@seznam.cz děkuji. Budu moc vděčná za každou radu. DEJTE SI NA TELEFON O2 POZOR AKORÁT JSOU ZBYTEČNÉ PROBLÉMY. NEMOHU SI VYNACHVÁLIT SPOLEČNOST UPC
2. Pavla
23. Červenec. 10 (Pá) - 08:02
ID příspěvku na Operátoři.cz:
1910
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re:       - Reakce na příspěvek č. 1
No jo neplatiči, ty vždycky nejvíc křičej.....
3. Pavel
6. Srpen. 10 (Pá) - 10:48
ID příspěvku na Operátoři.cz:
1943
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit O2 = Zmrdi
Mám s nima podobnou zkušenost. Přešel jsem k T-Mobile. Poslední fakturu mi poštou neposlali, další měsíc přišla upomínka na nedoplatek a za další měsíc ještě penále za tu upomínku. Opravdu zmrdi a hieny, který se snaží maximálně vytěžit a oškubat zákazníka. A to jsem u nich byl asi deset let!!!
To co píšete to potvrzuje. Firma, která na vás podá exekuci kvůli několika korunám, si nezaslouží nic jiného, než aby zkrachovala. Za deset let jim člověk zaplatí desítky tisíc, a pak na něj ještě udělají exekuci kvůli stokoruně. To se dá nazvat jen hienismem. Bohužel se to teď v česku rozmohlo. Už nejsme vážení zákazníci, už jsme jenom dojné krávy a ovce. Prý se tomu říká korporatismus, další fáze kapitalismu, zkříženého s korporátním socialismem.
Jediné logické vysvětlení by bylo, že jim fakt teče do bot a jsou před krachem. Zdravá firma by tohle přeci nedělala.
Jo a po ty dva měsíce, co mi účtovali doplatky, hádejte co dělali? Votravovali kažký týden s reklamou. Fakt zmrdi.
4. Alena
19. Srpen. 10 (Čt) - 12:16
ID příspěvku na Operátoři.cz:
1972
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: O2 = Zmrdi      - Reakce na příspěvek č. 3
jj máte pravdu, jsou to zmrdi... neskutečný, a vy jste to pak nějak řešil ? Moje dcera ten dluh platí, ale pak to necháme zveřejnit v televizi. Já jsem tenkrát měla ještě Telecom, ted je z toho ta posraná Telefonica O2. Která dělá jen problémy... opravdu jí přeji aby zkrachovala !!!!!
5. efka
20. Srpen. 10 (Pá) - 19:21
ID příspěvku na Operátoři.cz:
1977
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit upomínky      - Reakce na příspěvek č. 4
Dobrý den.Ráda se s vámi taky podělím o zážitek.Můj přítel nějako nestíhá platit faktury včas,protože mu chodí výplata o 14 později a kvůli jiným pravidelným poplatkům to tedy platíme později.Nikdy s tím nebyl problém,až do ted'.Přišla faktura na 1500 (běžně platí kolem 400,-), kterou jsem odmítla zaplatit kvůli její výši,na což mi řekli, že jsou tam započítané 2 upomínky, které ovšem nám nedošly.Tudíž jsem se sekla,ale po zralé úvaze jsem to stejnak zaplatila, protože nestojím o návštěvu exekutora,kor teď, když jsem v jiném stavu. U o2 mi sdělili, že v tomto případě si mám podat stížnost na Českou poštu a reklamaci u jejich společnosti, ač mi tedy hned připomněli, že ta reklamace na 99procent nevyjde.. Ale co, alespon to zkusím.400,- nikde nenajdu. A ještě..Pokud tedy upomínky chodí doporučeně, jak mi oznámili dnes.. Jaktože faktura odeslána obyčejnou poštou přijde vžy včas, zatímco doporučený dopis vůbec? Navíc si o2 označí dop.dopis jako převzatý ve chvíli, kdy jej sepisují, ne při podepsání převzetí jako každý úřad..Zvláštní jednání...A kdoví, jsetli nepochybila jejich zaměstnankyně, která má vyřizování pošty na starost? Bohužel, nepomohu si, zaplatit jsem musela..Jen jsem chtěla říct, že tato společnost už není tím, čím bývala.. Nejlepší mobilní operátor se v dnešní době již nenajde..
6. Alena
31. Srpen. 10 (Út) - 12:54
ID příspěvku na Operátoři.cz:
1990
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: upomínky      - Reakce na příspěvek č. 5
je to neskutečný, co si dovolují, pak se to zvežejní v televizi a podáme na ně tres. oznámení. Tohle si dovolovat nemůžou. Taky jsme nedostali žádnou složenku a ani upomínku !
7. Lukas
20. Říjen. 10 (St) - 02:07
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2042
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Nejhorsi firma v CR = 02
Mel jsem pevnou s ADSL od O2... Uz nikdy vic jsou to mrdky plesnivy. uz bych si od nich nevzal nic ani kdyby rikali ze je to zadarmo. Fuj 7 mesicu mi rusili smlouvu, prehazovali si me z pobocky na linku a pak zase na pobocku... pak me nekolikrat ujistili ze je to prevedeny na novzho najemnika v byte, a pak mi poslali exekuci!!! Nasrat, dobra rada pokud pujdete rusit smlouvu nechte si jako ve skolce podepsat na papir ze akceptujou vasi zadost jinak se jim "ztrati v systemu" vase zadost a platite dal aniz by vas upozornili... Mezi tim vam zvednou tarif z 500 na 1000 a platite dal i s penale... Exekuci poslou na adresu kde jim rikate ze uz nebydlite a to samozrejme ne doporucene... pak chtej i penale za vymahacskou firmu a penale za prodleni faktur i kdyz vas po lince ujistili ze je vse ukonceny ze nemusite nic podepisovat ze staci jen kod co vam poslo postou... pakz vas delaj debila ze je to hloupost ze musite podepsat smlouvu o ukonceni... ZMRDI.. at ji odeberou licenci vyjebancum (
8. Alena
23. Listopad. 10 (Út) - 16:35
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2077
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Nejhorsi firma v CR = 02      - Reakce na příspěvek č. 7
Nesnáším tu firmu... docela bych si přála aby skrachovala !! Koukám že podvedla plno liídí
9. Martina
9. Prosinec. 10 (Čt) - 23:52
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2092
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: O2 = Zmrdi      - Reakce na příspěvek č. 3
Ahoj,přesně tak stejná zkušenost,dokonce je nás v malém městečku 16,to už o něčem svědčí.Reakce na první příspěvěk: Měla jste se odvolat pro promlčení pohledávky,ta je po třech letech,ale to se musí ihned po převzetí dopisu.
10. Dáša
3. Únor. 11 (Čt) - 21:27
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2129
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Podovné zkušenosti
Jak vidím. Tak nejsem sama. Mám podobnou zkušenost, ale s Vodafone. Měla jsem tam 4 karty, z toho 3 byly s 10,- korunovým paušálem. Jednou jsem jich zaplatila o 3dny později, to bylo v listopadu nedoplatek činil 123,- Kč za všechny 3 a oni mi naúčtovali 3x300,- pokutu. Přišlo mi vymáhání, tak jsem to zaplatila a teď mi naúčtovali zase 3x300,- za to že mi to aktivovali. Ty svině zkurvený!!! Že se změnili podmínky,a ty jsou jen na netu(10-20 stran)! 4x jsem jim volala, ale nikdo mi ani neřekl,že budu zase platit za aktivaci, to bych to zrušila! I Vodafone je svině hnusná. Za nedoplatek 123,- Kč mně během 3měsíců naúčtují 1.800,- pokuty! KURVY! Hned bych s tím šla do TV.
11. Karel
30. Březen. 11 (St) - 20:40
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2198
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Re: Nejhorsi firma v CR = 02      - Reakce na příspěvek č. 8
Nevím, kde berete tu "spoustu" lidí. Já mám naopak řadu známých "podvedených" T-Mobilem a jejich nesmyslnými a vyděračskými sankcemi. A stále loajálně platí za jejich služby dál. To, že se eviduje nedoplatek, a za něj přijde za 3 roky "šílená" exekuce (jenom cca 10000 Kč je za právníka a další prachy zkasíruje exekučka, není se co divit). Koneckonců na to je tu registr dlužníků SOLUS (já osobně si dělám výpisy každý rok, protože jsem dojel na společnost KB, a.s., když jsem odcestoval a na čas nemohl splácet kreditku, prostě nebyly peníze, tak mi kreditku zesplatnili, poslali z inkasní agentury výhružný dopis, a jak jsem byl pryč, zaplatila to máma, no a co se nestalo...už dva roky jsem jejich dlužník stále registrovaný v SOLUSu, i když účet už se všemi dluhy zaplacený dávno neexistuje, nemůžu mít ani paušál, ani blbý kontokorent ve své současné bance, a co mám dělat?). A ten pán s tím zvednutým paušálem mě taky fascinuje, když mám akci od operátora na rok, tak je prostě na rok, pak je standardní cena, tak se není co divit.
12. Karel
30. Březen. 11 (St) - 20:48
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2199
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Nejhorsi firma v CR = 02      - Reakce na příspěvek č. 7
Milý pane, exekuce nechodí obyčejně, jedná se o inkasní agenturu, která nemůže exekuovat Vaše dluhy. Je-li vlastníkem linky nový nájemník, pak může provést výpověď jenom on. Zůstal-li jste plátcem linky, korespondence inkasní agentury příjde na korespondenční adresu zřejmě uvedenou na smlouvě (tedy Vaši úplně původní). A upozornění z inkasní agentury Vám přišlo proto, že jste poctivě platil všechny složenky? Tomu nevěřím. To, že vypovídáte službu, ještě neznamená, že nejste povinen platit, dokud funguje. Měla-li být vypovězena dříve, lze to reklamovat (pokud jste navíc obě služby vůbec nepoužíval, dostal byste peníze zpět). Je to normální postup, který se řada lidí jistě naučila respektovat, ale konkrétně do Vašeho problému nevidím, usuzuji z toho, co jste napsal.
13. Karel
30. Březen. 11 (St) - 20:54
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2200
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: upomínky      - Reakce na příspěvek č. 5
Zdravím, z letité zkušenosti s T O2 vím, že v případě, kdy nevyhovuje fakturační období, bylo možné je na infolince zdarma změnit. 1500 může být taky proto, že byly ještě krom poplatků za upomínky měla zaúčtované ještě nezaplacené faktury, jak jsem to míval já, a po volání na infolinku mi bylo vždy sděleno, že pokud jsem naúčtovanou fakturu z předchozích zúčtovacích období již uhradil, teď už ji znova nehradím. Přece jenom trvá asi 7 dní, než faktura od vystavení dorazí, i v této době mohlo dojít k úhradě ještě nezaplacených faktur, což se na účtu nemůže projevit.
14. Pida
22. Duben. 11 (Pá) - 09:24
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2221
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Vodafone
Já mám stejný problém teď s Vodafonem... Teď mi poslali fakturu za závazky starý 5 let. Operátorka mi řekla, že teď v roce 2011 zasílali všem neuhrazený faktury z období 2000-2008, což rok 2008 je nyní po promlčecí době 3 roky ze zákona.. Podle mě to tak dělají schválně a teď bude jen na našich právníkách jak to uhrají.
15. Muflon
30. Duben. 11 (So) - 08:51
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2235
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit
zajímavé že nejvíc remcají neplatiči...
16. Petr Novotný
14. Srpen. 11 (Ne) - 11:59
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2404
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: TY O2 VYLÍZANÁ KUNDO PLESNIVÁ      - Reakce na příspěvek č. 15
ty zasraný hovno, přeju ti ať tě taky okradou ty zmrde at víš jaký to je! O2 jsou největší kurvy v CZ okrádaj úplně na všem co se dá.Nejradši bych chytil za držku toho čuráka co se tam krmí prachama, počkej ty zmrdečku až jednou vylezeš ven, zarazim ti hřebíky do držky a budu tě tejrat tejdny než chcípneš ty zkurvenino!
17. Tomš Hořejš
9. Září. 11 (Pá) - 16:45
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2439
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Re: TY O2 VYLÍZANÁ KUNDO PLESNIVÁ      - Reakce na příspěvek č. 16
Mám úplně stejný vzteky,,,Je to banda zlodějů..........chtěj na mne rachy za služby které vůbec nebyly.Vodafon,Ufon.....ten na mne poslal exekuci kvůli čtyřem stovkám................fak mne serou..obrana by byla kdybysme se nějak spojili nebo já nevím..ale s těmahle hajzlama nemá smysl jednat po dobrém....................je to jen ztráta času.................
18. Jan
22. Listopad. 12 (Čt) - 18:00
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3018
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Jaký je Vodafon
Kvůli tomuhle jsem přešel na předplacenou kartu:
http://www.blisty.cz/art/66240.html
19. Radek
15. Červenec. 13 (Po) - 15:12
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3247
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit www.dluzis.cz      - Reakce na příspěvek č.
Také mám podobnou zkušenost a to mi ještě vyhrožovali zveřejněním v registru dlužníků na www.dluzis.cz
20. Bensonn
27. Září. 13 (Pá) - 02:37
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3363
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit
Za poslední týden mi volali asi 4 \"agenti s teplou vodou\" nabízející různé produkty a služby... Mám sice konkurenčního operátora, ale ty čísla odkud volají patří vám... Vy nemáte ve Smluvních podmínkách, že uživatel nesmí obtěžovat ostatní účastníky že mi neustále někdo volá a nabízí nějaké \"výhodné\" služby?
Jsou to čísla pevných linek O2... Vy za to přímo nemůžete, ale tak ti co volají jsou vašimi zákazníky a měli byste si v síti udělat pořádek.

Děkuji

O2 CZ Dobré ráno Matěji,
zjevně jde o externí agentury, které vás kontaktují s konkrétními nabídkami. Zakázat těmto firmám, aby volali potenciálním zákazníkům, nemůžeme. Pokud vás telefonické nabídky obtěžují, je možné nastavit blokaci hovorů s našimi nabídkami a také nastavit, aby nebylo číslo dáno ani našemu partnerovi pro konkrétní nabídku. Pro prověření, či přenastavení blokace nás s číslem a požadavkem kontaktujte zde: www.bitly.com/dotazproguru.
Jarda, O2 Guru

BO: Hlavně že se máte nač vymluvit, agentura neagentura. Lituji že jsem se upsal společnosti O2 s internetem. Rok natvrdo, půlku už mám odkroucenou a hle najednou mi volá operátor že podmínky ve smlouvě se mění a že pokud chci internet za stejnou cenu i po odkroucení trestu, přifaří mi další rok nebo nejlépe dva Přitom při sjednávání jsem se na toto extra ptal a bylo mi řečeno, že po odkroucení podmínky zůstávají a mohu internet třeba i klidně zrušit... Neustálé telefonáty z \"O2 agentur\" s dalšími úžasnými nabídkami služeb mě už obtěžují. Myslíte, že po tom všem Vám ještě na něco kývnu ?! Po odkroucení trestu okamžitě ruším O2, tedy pokud jsem někdy omylem neřekl operátorovi slovo ANO... Že?? Jsme ovce a rukojmí, bohužel.
21. ALIMDUL
26. Září. 14 (Pá) - 12:27
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3707
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re:       - Reakce na příspěvek č. 1
Souhlasím. I na mě zkoušejí fintu, že mám u nich dluh. Mám vše zaplacené, dodnes mi nechodily upomínky a najednou ejhle, 3,5 roku po zrušení linky /zrušení linky jsem iniciovala já/ mě v rámci akce Čistý stůl\\\\\\\\\\\\\\\" upomínají o 6000 Kč? Že nereagovali dříve?
O2 je neseriozní firma, proto jsem ráda, že už s nimi nespolupracuji a telefony mám vedeny jinde. Také bych jim příáula zkrachovat. Že se nestidí, tahají z lidí peníze aby páni manažeři měli stotisícové platy. Hanba jim.
22. Pepe
30. Duben. 15 (Čt) - 22:39
ID příspěvku na Operátoři.cz:
4841
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit ups
Ja mam u O2 dluh dvanact tisic za roaming uz asi 8 let a je mi to u prdele
23. Poky
1. Květen. 15 (Pá) - 08:55
ID příspěvku na Operátoři.cz:
4843
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: ups      - Reakce na příspěvek č. 22
Operátor to z vás dostane i s úroky!
24. Katka
5. Leden. 16 (Út) - 16:56
ID příspěvku na Operátoři.cz:
5705
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re:       - Reakce na příspěvek č. 1
jo, sračky, můj ex neplatil za net a jednoho dne před 4 lety volá maník že chce 13 000 na ten a ten účet říkám ok, zaplatím, za týden volá další zmrd že ještě jednou tolik, vzteky bez sebe se ptám zda je to vše, on že jo a poslali mi papír že jsem oddlužená a linka je zrušená. a dnes po 4 letech čumím že dlužím ještě 3500 korun. Sráčové nejebaný zkurvený jako a ten zmrd co mě zadlužil toho bych taky něčím vzala . Nechápu jak takováhle společnost ještě může přežít u nás
25. Jana Tykalová
5. Leden. 16 (Út) - 19:50
ID příspěvku na Operátoři.cz:
5707
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit odpověď      - Reakce na příspěvek č. 24
Vážená paní n á Katko,
to, že O2 se zákazníky nekomunikuje a dělá věci , bohužel víme. Firma O2 se zhoršila . Skupina PPF jde naopak špatným směrem .
Co lze u ZoEK zhoršit se zhorší! Vždyť to sledujeme výraznou změnou. O2 chystá tarif neomezené volání + neomezené SMS + 1,5 GB dat zdražit o 50,- Kč tedy na 799,- Kč. Podobně se má zachovat konkurence!
Stále zde však existuje naděje ČTÚ chce letos najít 4. mobilního operátora který bude muset služby spustit do roku 2019, letos nebo příští rok 2017 by se pak měl najít 5. mobilní operátor ten bude muset spustit služby do roku 2021. V obou případech se možná bude vybírat z virtuálních operátorů. Vznik 5. mobilního operátora se dříve neplánoval, ale trh se musí rozdělit. Tento tah se nelíbí společnostem CETIN, O2, T-Mobile ani Vodafone. Přitom někteří virtuální operátoři očekávají konečně změny k lepšímu.
Zda s verdiktem od O2 nesouhlasíte máte právo podat trestní oznámení, ale jsem toho názoru, že to již řešíte s ČTÚ. Odborné poradenství dříve fungovalo na čísle 607 420 421. Doporučila bych se na ně obrátit.
26. Daniel
5. Leden. 16 (Út) - 22:26
ID příspěvku na Operátoři.cz:
5708
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re:       - Reakce na příspěvek č. 24
Paní Katko,
Rozhodně nechci hájit jakéhokoliv tel operátora, ale něco mi v některých stížnostech nesedí. Mám rád když se uvede problém přesně tak jak se stal, jinak by mohl být zavádějící.
Z toho co píšete je zřejmé že původcem problému není O2, ale Váš ex a z důvodu neohlídání si plateb, následně i Vy. Samozřejmě na sankcích se podílí samotný dluh, úroky, případně vymáhací firma, také se tím živí armáda právníků a každý chce co největší podíl. Otázkou však je zda musí být celková částka rozdělena do více vymáhaných částek. Dalším faktem je, že mnohdy operátoři záměrně čekají až dluh naroste tak, aby uspěli u soudu s rozhodnutím, protože takto vydělané peníze by poctivou cestou tak lehce nevydělali. Je jim k smíchu slovo etika.
Stejně tak zakladatelka tohoto vlákna dle mého nenapsala pravdu celou když napsala „Nyní po 4 letech, mi přišel do bytu exekutor s tím, že mám u O2 dluh 21 240 Kč“ , protože tomuto kroku předcházejí upomínky k nápravě a to třeba od vymáhací firmy (ta si také potom nárokuje svůj podíl), ale co je důležité, musí dojít od soudu do vlastních rukou rozhodnutí k exekuci kde se může dlužník odvolat.
Takže nechat to dojít až k exekutorovi je mírně řečeno nezodpovědné a potom musí člověk čelit své vlastní mentalitě.
Nechápete jak takové a podobné společnosti mohou u nás přežít? Bohužel právě takovým se u nás daří. Všeobecný problém je že naše (ČR) zákony jsou vypracovány tak, aby se dalo vcelku legálně podvádět, korumpovat a krást, protože – jak mnozí tvrdí – s poctivostí to nikam nedotáhneš.

TOPlist TOPlist