FreeDir™ Autobazar Model-bazar.cz Cyklobazar Interier-bazar.cz Fashion-bazar.cz Inzerce psů Mira Móda shop Codeq Bikes

Operátoři, o2 telefonica, vodafone, t-mobile

Zpět na: úvodní stránku,  výpis vláken O2 Telefónica
Celkem 4 příspěvků. Přidat nový příspěvek

O2 Telefónica » Upsání duše O2

ID vlákna: 136   Založeno: 13. Červenec. 11 (St) - 14:53 
Autor: Pavlína  
Zobrazeno: 28053x    Příspěvků: 4x 
Hodnocení:   [   ]  
Vlákno sleduje: 0 lidí    Sleduj emailem nebo RSS kanál pro vlákno
Přidejte toto vlákno do záložek a upozorněte na něj širokou veřejnost:               pošli na vybrali.sme.sk              


SMS brána zdarma, poslat sms
Č. Přispívající Zpráva     (příspěvky čtěte od shora dolů, tj. od nejstaršího po nejnovější)
1. Pavlína
11. Leden. 11 (Út) - 15:17
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2115
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit
Léta jsem mněla telefon na dobijení ale aspoň 1 mněsíčně mi z O2 volaly a přesvěčovali o poušálu.Říkali zkuste to na 2 měsíce je to pro vás výhodné a nezávazné kdykoli stačí jen zavolat a můžete to zrušit.Dnes jsem se optala když ten tarif (Neon M) zruším jak dlouho to trvá a bylo mi zděleno že to po telefonu nejde.Stalo se to už víckrát že každý pracovník od O2 vám řekne něco jiného.JE TO BANDA PODVODNÍŮ A LHÁŘŮ
2. Blbec uveril O2
20. Leden. 11 (Čt) - 21:45
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2121
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit
V žadném případe nedoporučuji viuživat sluzbyO2 NEJVĚTŠÍHO PODVODNIKA VŠEH OPERATORU V ČR ,jakmile podepíšete smlouvu s nimi, nemůžete už nic zrušit, voláte tam furt, oni vám řeknou, že je to zrušené, ale neni to pravda, oni vám posílají faktury a platite to.Fakturuji vam internet v mobyliu i kdyš jsem si to od ni neobednaval.
To je nej horší operátor v ČR a nikdo nechrání spotřebitele ČOI zaspala a dělá, že to nevidí.
Strašně lituji, že jsem tam sjednal paušaly a internet a t.d.
Jsou to Derebáci a podvodníci.
DAVAJTE NA NI VELKI POZOR!!!
3. Karel
30. Březen. 11 (St) - 19:10
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2195
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re:       - Reakce na příspěvek č. 1
Zdravím,
taky bylo potřeba zrušit paušál a přejít na dobíjecí kartu. V první řadě stačí navštívit prodejnu, tam Vám vymění bezplatně kartu za dobíjecí a nahodí 300 Kč kredit, který Vám odečtou z poslední fakturky a běžíte na dobíjení. Navíc při novém objednání služby Vám běží 2 měsíce na zkoušku, což, pokud dobře vím, žádný operátor nemá a ani u T-Mobile se nedá přejít na dobíjení jen tak, navíc u nich smlouvu před doběhem nemůžete vypovědět vůbec, ledaže byste poplatky neplatili, ale hrozí opravdu nehorázné sankce a navíc jste v registru dlužníků SOLUS, jako to bylo u mojí kamarádky. Já jsem problém neměl, jenom vidím, že pro zkušenost nikdo ze zákazníků nemá ochotu nic udělat. Proč jste chtěla paušál zrušit? Každý s dobíjením tvrdí, že provolá míň, než je reál, na prodejně mě vyvedli z omylu, na dobíjení jsou útraty většinou tak o 50 % větší, než se domníváme, akorát ty peníze nevidíme mizet pravidelně, a to je ten rozdíl. Paušály ne těm, kteří provolají tak do dvou stovek měsíčně. A to je podle mně opravdu minimum lidí.
4. Zuzana
13. Červenec. 11 (St) - 14:53
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2349
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re:       - Reakce na příspěvek č. 2
Ahojky,tak s tím plně souhlasím mě nonstop obtěžovalo neznáme číslo,na prodejně mi řekli že hovor musí být přijatý aby to mohli zjistit kdo pořád otravuje. Tak jsem to zvedla hovor přijala,zažádala ,,za poplatek,, o zjištění kdo to je a výsledek...??? Ani po měsíci se nikdo neozval a když jsem tam šla tak se to prý zjistit nedá ale nabídli mi změnu čísla za ,,pouhých,, 500kč. Jelikož mám malé dítě a bála jsem se tak sem si číslo změnila a druhý výsledek..??? Přes den,v noci mi volají vietnamci,píšou sms obtěžují mě ve 2-3h ráno ale jak jinak nic s tím nejde dělat ale bylo mi nabídnuto opět si číslo změnit jen nevím jak jim mám vysvětlit že jsem na MD a nemám ani na chleba,mám se prý obrátit na policii. Prý s tím nic nemají!!! O2 mi naděla problémy a nic s tím nemají,to je síla! Jsou podvodníci, nic a nikdo je ojky,tak s tím plně souhlasím mě nonstop obtěžovalo neznáme číslo,na prodejně mi řekli že hovor musí být přijatý aby to mohli zjistit kdo pořád otravuje. Tak jsem to zvedla hovor přijala,zažádala ,,za poplatek,, o zjištění kdo to je a výsledek...??? Ani po měsíci se nikdo neozval a když jsem tam šla tak se to prý zjistit nedá ale nabídli mi změnu čísla za ,,pouhých,, 500kč. Jelikož mám malé dítě a bála jsem se tak sem si číslo změnila a druhý výsledek..??? Přes den,v noci mi volají vietnamci,píšou sms obtěžují mě ve 2-3h ráno ale jak jinak nic s tím nejde dělat ale bylo mi nabídnuto opět si číslo změnit jen nevím jak jim mám vysvětlit že jsem na MD a nemám ani na chleba,mám se prý obrátit na policii. Prý s tím nic nemají!!! O2 mi naděla problémy a nic s tím nemají,to je síla! Jsou podvodníci, nic a nikdo je nezajímá. Takže telefon mám,platím ale nepoužívám protože ho mám vypnutý. O2 nikdy víc.

TOPlist TOPlist