FreeDir™ Autobazar Model-bazar.cz Cyklobazar Interier-bazar.cz Fashion-bazar.cz Inzerce psů Mira Móda shop Codeq Bikes

Operátoři, o2 telefonica, vodafone, t-mobile

Zpět na: úvodní stránku,  výpis vláken Vodafone,  vlákno Ukončení smlouvy - zrušení čísla
Celkem 55 příspěvků. Přidat nový příspěvek

Vodafone » Ukončení smlouvy - zrušení čísla

ID vlákna: 150   Založeno: 8. Srpen. 12 (St) - 23:07 
Autor: Tomáš Havlas  
Zobrazeno: 235530x Nejzobrazovanější   Příspěvků: 55x 
Hodnocení:
Hodnocení
 1.1 [ 472x ]
 
Vlákno sleduje: 1 lidí Sledováno   Sleduj emailem nebo RSS kanál pro vlákno
Přidejte toto vlákno do záložek a upozorněte na něj širokou veřejnost:               pošli na vybrali.sme.sk              

Přípivající Zpráva na kterou reagujete.
Siková
dremorantrismegistosAntispamová ochrana: Zavináč byl nahrazen obrázkem.gmailAntispamová ochrana: Tečka byla nahrazena obrázkem.com
24. Září. 16 (So) - 11:07
ID příspěvku na Operátoři.cz:
7118
Podvodníci - Vodafone
Také už ruším paušál od května. Na pobočce vše rychle vyřízeno, druhý den volání, že je to ukončené. Koncem června složenka zaplatila jsem. Ještě asi nějaký doplatek. Na pobočce mi řekli, že je tam dokoncee přeplatek, pak už ho nikdy nikdo nezmínil.

Koncem července další složenka. Jdu se zeptat na pobočku. Nevědí, je to divné , máte to zrušené, druhý den zavoláme. Nic se neděje. Znovu jdu na pobočku. Tři to študují a říkají, že to ukončoval jakýsi Pepík nebo Frantu. Ptám se jestli to mám znovu platit. Prý ne a mám čekat až zavolají. Slibují týden, volají za tři neděle. Mám zaplatit, rozčiluji se, ale platím. V té době se ptám známé právničky. Sama říká, že s tím měla neskutečné problémyy a kdyby ať se se ozvu. Celý měsíc se nic neděje a tak to mám za ukončené. Za měsíc mi přijde dopis od dlužní společnosti, že Voodafone dlužím 844kč. Snažím se komunikovat přes internet, záměrně odpovídají jak retardovaní, jinak to není možné. Jdu na pobočku , zase šílené kecy o ničem. Dobropis ani písemnou verzi o ukončení prý nevydávají, no bodejť!. Sepisuje reklamaci, co tam píše, ale nevím, protože kopii mi dát odmítl. Nejdříve, mi říká, že smáznout 360kč za upomínky neni problém. Psali mi upomínky, protože prý na mne neměli číslo, přesto, že mi volali, ale prý nebylo na účtu. Horší je to prý s těmi 484č, to si účtovala ta vyděračská společnost. Říkám, že tam jsem volala a mám se domluvit s nimi. Potom zase chtěl těch 360kč. A mám zaplatit hned u nich, protože zítra končí doba spplatnosti. Doba splatnosti byla 30.9. , tak jsem těm podvodníkům zaplatila plus 75, protože to platím na pobočce. Volala jsem právničce a ta mi řekla, že to dáme rovnou Telekom. úřadu. A těch 484kč, platit nemám, že to s tím nemá nic společného. Druhý den volám té dlužní společnosti, a vysvětluji, že je to omyl a že se mnou sepsali reklamaci. Ženská se mohla zbláznit a neustále chtěla těch 484kč jnak, že mi reklamaci neuznají aže všechno jde Vodafonu, že oni si nic neberou. Právník mi vysvětli, že všechno jde sice na účet Vodafonu, ale pak se o peníze šábnou a já už je nikdy neuvidím i když slibují, že je po reklamaci vrátí. Podvodníci a ještě neustále poukazoval na 02, ty jsou prý horší než oni. Dokonce, když jsem řekla, že je internet plný lidí s podobnými zkušenostmi s Vodafone, řekl, že mu do lidí nic není. Řěším to výš,naštěstí, protože mi napsali, že na mou reklamaci budou mít čas až po splatnosti mé údajné dlužné částky. Neskutečné, zloději a nikoho to nezajímá. Rasaat.

Přidání příspěvku
Jméno nebo přezdívka: *


Email * (nebude zveřejněn)


Nadpis vaší reakce, téma, předmět:


Text: *

Reakce na příspěvek s ID:
Pokud chcete reagovat přímo na konkrétní příspěvek vložte číslo tohoto příspěvku.
(nebo stačí kliknout na odkaz Reagovat a číslo příspěvku se doplní samo).

Váš email bude ochráněn před spamovými roboty.

Webmaster si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky smazat. (spam, reklama, vulgarismy, nesmysly, atd..)
To se týká hlavně vulgárních, komerčních, nesmyslných a lživých příspěvků.

Obohaťte své texty o tyto smajlíky:
Www
Opište tento kód: ΑΜΙΚΕΒΟΡΧ A proč jako?
Proč opisovat kód? Protože, nebýt tohoto kódu měli bychom tu plno nesmyslných příspěvků od spamových robotů, kteří denně procházejí internet a vyplňují samými nesmysly všechny možné formuláře. Jenže u nás narazí. Nedokáží totiž (narozdíl od člověka) přečíst text schovaný v obrázku.
Pro publikování příspěvku jsou nezbytné některé údaje. Prosíme věnujte pozornost ochran osobních údajů: zde
     
TOPlist TOPlist