FreeDir™ Autobazar Model-bazar.cz Cyklobazar Interier-bazar.cz Fashion-bazar.cz Inzerce psů Mira Móda shop Codeq Bikes

Operátoři, o2 telefonica, vodafone, t-mobile

Zpět na: úvodní stránku,  výpis vláken T-mobile,  vlákno zkušenost s t mobile.už nikdy více tuto firmu!
Celkem 182 příspěvků. Přidat nový příspěvek

T-mobile » zkušenost s t mobile.už nikdy více tuto firmu!

ID vlákna: 119   Založeno: 11. Srpen. 12 (So) - 18:59 
Autor: gabi  
Zobrazeno: 426067x Nejzobrazovanější   Příspěvků: 182x 
Hodnocení:
Hodnocení
 2.8 [ 42x ]
 
Vlákno sleduje: 1 lidí Sledováno   Sleduj emailem nebo RSS kanál pro vlákno
Přidejte toto vlákno do záložek a upozorněte na něj širokou veřejnost:               pošli na vybrali.sme.sk              

Přípivající Zpráva na kterou reagujete.
Evina
 
26. Listopad. 10 (Pá) - 15:04
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2082
T-Mobile - hodně problémů
Já mám s T.mobilem jen špatné zkušenosti.
Jako spokojený klient vodafonu jsem se nechala nalákat tarifem BAV SE a jeho roamingovým balíčkem Cestovatel, protože v rámci pracovních povinností jezdím po celé Evropě. Pán, se kterým jsem sepisovala smlouvu mi totiž řekl, že zaplatím 30Kč AKTIVAČNÍ poplatek a pak už vesele přijímám všechny hovory v zahraničí zdarma. Jaké bylo překvapení po dojití první faktury! Aktivační poplatek totiž byl ve skutečnosti SPOJOVACÍ, tudíž platíte 30Kč u každého hovoru a moje faktura se tak vyšplhala na závratnou částku. Dnes už je to známá věc, ale tenkrát to byla novinka. No, moje chyba, že jsem se o to víc nezajímala předem. každopádně už tehdy jsem litovala, že jsem se nechala načapat a těšila se na vypršení 2 leté smlouvy.
Další nepříjemnost tu už popisovali i jiní. Bez mého vědomí mi prodloužili smlouvu o jeden rok. Ani SMS, ani mail, dopis atp.Ve smlouvě jsem měla napsáno, že po uplynutí platnosti smlouvy bude smlouva platit na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou. Během trvání smlouvy se ovšem změnila pravidla a ve smlouvě jsem podepsala, že pokud nepodám odvolání proti novým pravidlům do určité doby, souhlasím s novým řádem. Na pobočce mi řekli, že tato změna byla k nahlédnutí na všech pobočkách a na internetových stránkách, Jelikož nepatřím k těm, co prohledávají internetové stránky T-Mobilu každý týden, jestli náhodou nedošlo ke změně stanov, tuto dobu k odvolání jsem samozřejmě propásla a souhlasila s novými regulemi a smlouva mi mohla být bez mého vědomí automaticky prodloužena o další rok. Tehdy mě to opravdu dožralo.
Ale to není všechno. Výpověď po roce jsem úspěšně podala, smlouva byla ukončena. Zde přiznávám, že jsem udělala chybu a zapomněla zaplatit poslední fakturu na 228Kč v řádném termínu. Zvyklá od Vodafonu na upomínky jsem prostě zapomněla zaplatit. T-Mobile místo, aby poslal obyčejnou upomínku, předal moje údaje společnosti Business for Business, jež mi po několika měsících poslala výhružný dopis, že pokud nezaplatím dlužnou částku, dají mě k soudu. Částku jsem samozřejmě ihned uhradila. To ovšem zřejmě nestačilo opět po několika měsících jsem se při zažádání o hypotéku dozvěděla, že mě dali do databáze dlužníků SOLUS, odkud budu vymazána až po třech letech a to i přesto, že jsem částku uhradila ihned potom, co se mi připomněli.
Můžete říci, že jsem se měla lépe informovat a řádně platit pohledávky. A máte pravdu.
Ale člověk je tvor omylný a T-Mobile toho řádně zneužívá a jeho přístup k zákazníkovi je možná v mezích zákona, ale vymiká se jakýmkoli etickým normám. Takže z toho vylývá jen to, že pokud jste naprosto neomylní, možná budete se službami t-Mobilu spokojeni. Jinak za jakékoli zaváhání řádně zaplatíte jako v pravé divočnině.

Přidání příspěvku
Jméno nebo přezdívka: *


Email * (nebude zveřejněn)


Nadpis vaší reakce, téma, předmět:


Text: *

Reakce na příspěvek s ID:
Pokud chcete reagovat přímo na konkrétní příspěvek vložte číslo tohoto příspěvku.
(nebo stačí kliknout na odkaz Reagovat a číslo příspěvku se doplní samo).

Váš email bude ochráněn před spamovými roboty.

Webmaster si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky smazat. (spam, reklama, vulgarismy, nesmysly, atd..)
To se týká hlavně vulgárních, komerčních, nesmyslných a lživých příspěvků.

Obohaťte své texty o tyto smajlíky:
Www
Opište tento kód: ΑΜΙΚΕΒΟΡΧ A proč jako?
Proč opisovat kód? Protože, nebýt tohoto kódu měli bychom tu plno nesmyslných příspěvků od spamových robotů, kteří denně procházejí internet a vyplňují samými nesmysly všechny možné formuláře. Jenže u nás narazí. Nedokáží totiž (narozdíl od člověka) přečíst text schovaný v obrázku.
Pro publikování příspěvku jsou nezbytné některé údaje. Prosíme věnujte pozornost ochran osobních údajů: zde
     
TOPlist TOPlist