FreeDir™ Autobazar Model-bazar.cz Cyklobazar Interier-bazar.cz Fashion-bazar.cz Inzerce psů Mira Móda shop Codeq Bikes

Operátoři, o2 telefonica, vodafone, t-mobile

Zpět na: úvodní stránku,  výpis vláken T-mobile
Celkem 185 příspěvků. Přidat nový příspěvek

T-mobile » zkušenost s t mobile.už nikdy více tuto firmu!

ID vlákna: 119   Založeno: 11. Srpen. 12 (So) - 18:59 
Autor: gabi  
Zobrazeno: 725081x Nejzobrazovanější   Příspěvků: 185x 
Hodnocení:
Hodnocení
 2.8 [ 42x ]
 
Vlákno sleduje: 1 lidí Sledováno   Sleduj emailem nebo RSS kanál pro vlákno
Přidejte toto vlákno do záložek a upozorněte na něj širokou veřejnost:               pošli na vybrali.sme.sk              


SMS brána zdarma, poslat sms
Č. Přispívající Zpráva     (příspěvky čtěte od shora dolů, tj. od nejstaršího po nejnovější)
1. gabi
12. Květen. 10 (St) - 19:34
ID příspěvku na Operátoři.cz:
1819
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit zkušenost s t mobile
Zkušenost zákazníka

U firmy T Mobile jsem si zaplatila tzv.připojení na internet přes Kombi kartu. Protože internet nefungoval nebo jel pomalu či vypadával,od září loňského roku jsem činila reklamace na infolince,na prodejně í mailem. Odpověď obvykle zněla,že chyba je na mé straně,ať si nechám prohlédnout počítač,nebo že odesílám příliš mnoho dat a zrřejmě mám v počítači spyware apod. Připomínám,že jsem si od nich za cca 5 000 koupila Kombi kartu. Na prodejně mi doporučovali koupit novou /!/, že to snad /!/ pomůže. Stále jsem platila 850 CZK měsíčně. Nikdo mi nenabídl jakoukoliv pomoc. Koncem dubna 2010 jsem zaslala T Mobile dopis,kde opět sděluji problém a oznámila,že odcházím. T Mobile mi v květnu odpověděl viz níže - že holt bydlím v lokalitě,kde je mnoho připojených a to je chyba a oni za to nemohou. Nikdo mi nenabídl např.kompenzaci,snížení ceny apod. Popisuji popravdě tuto zkušenost jako varování pro další klienty. Žádná fakta jsem nezkreslila.Připojuji níže email od T Mobilu,kde je to co říkám,uvedeno.Kinzel

Velmi nás mrzí, že nejste se službou Internet 4G spokojena. Dostupnost a rychlost této služby je závislá na mnoha faktorech, zejména na momentálním lokálním zatížení sítě a úrovni pokrytí dané lokality. Vzhledem k těmto faktorům bohužel nemůžeme zaručit, že vždy a všude dosáhnete kvalitního připojení. Nedostatečné pokrytí pouze na některé části území České republiky nezakládá právo Účastníka odstoupit od Účastnické smlouvy. Ujišťujeme Vás, že stále pracujeme na tom, aby se naše síť rozrůstala. Nadále také zvyšujeme počet vysílačů, které by lépe pokryly naše území. Dle vyjádření technického oddělení je pokrytí a kvalita signálu ve Vaší lokalitě zhoršena a nedosahuje optimálních parametrů. Tato situace je dána hustou zástavbou v dané lokalitě a datovými vysílači, které jsou často přetíženy.

V tuto chvíli Vám nemůžeme bohužel poskytnout příznivější informace.
2. Michal
2. Srpen. 10 (Po) - 01:08
ID příspěvku na Operátoři.cz:
1934
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: zkušenost s t mobile      - Reakce na příspěvek č. 1
T-DEBIL je na 3 veci na picu+hovno+hnuj ZLATE O2
3. S.Michal
19. Říjen. 10 (Út) - 22:32
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2041
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Re: zkušenost s t mobile      - Reakce na příspěvek č. 2
Nevím jaký je Tmobile ale chci k němu po deseti letech přejít,aroganci a lži ktrých se vám dostane na O2 jsem ještě nikdy nezažil,Je to nyní prolhaná firma ,nedrží slovo a operátoři si dělají legraci ze zákazníků a ani náhodou se nedostanete na nejakou stránku kde můžte říci svůj názor,k nikomu kompetentnímu také ne a tak vás varuji předem.
Zdraví S.Michal
4. Jaroslav
4. Listopad. 10 (Čt) - 23:09
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2056
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit drahota a nepřehlednost účtu
mám již dlouho T mobil a jsem s ním číl více nespokojen a moji přátelé a známí od něj již odstoupili a tak o tom uvažuji také.Před 3 roky jsem si koupil nový tel. od Vodafonu, je sice pravda že nemá takové krytí jako O2, nebo T mobil, zvláště pak v zahraničí ale v tuzemsku úplně postačuje ,je levnější tarif a přehledný účet na mailu je vždy k dispozici.
5. Jarda
6. Listopad. 10 (So) - 23:14
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2058
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit T-mobile
Dobrý den jen mě udivuje co tu čtu,Já jsem u T-mobile už asi deset let,a neměl jsem snima ještě žádný konflikt,všechno co jsem chtěl to mě dali zadarmo,resp. za kačku!A vždy mě vyšli vstříc a to ze vším!Mám pevnou u O2 a to je děs se s nima na něčem domluvit,a vůbec nejsou ochotni o něčem jednat!A ono vodafon není také žádna sláva známej k ním přestoupil a pěkně nadavá!Takže na závěr bych řekl co jsi u toho operátora vyřvete to máte!Já jsem si vyřval dobré podminky!
6. Jan Poláček
7. Listopad. 10 (Ne) - 20:41
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2059
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit T.Mobile u mě dobrý
Čtu tady samé zajímavé věci ! Každý má svou zkušenst, přdávám taky tu svou.
Několik čísel od T.Mobile (vlastně dříve Paegas) máme, nejstarší více jak
10 let.Zatím dobrý, dokonce když ná byl ukraden jeden a později druhý tel. hned T. řešil blokaci karty a solupracoval s policií na dosledování odcizeného přístroje a poté na vrácení majiteli ! Dokonce v jednom příp. SIMku ihned zablokovali - odcizenou - a HNED vystavili novou a převedli zbývající kredit !
Pokud si někdo stěžuje na operátory,zjistili jsme že to je taky proto, že si nezjistí co vlastně chce. I tuto zkušenost máme u T. Je to o požadavcích které občas jaksi nejdou splnit. Nakonec jsme se ale vždy dobrali dohody - ano dohoda zatím vždy zafungovala - já budu i nadále vaším klientem, pokud mne chcete. A pokud ano, měli bychom se nějak dohodnout...
Asi před dvěma lety nás chtěli přetáhnout O2...nepovedlo se,prože nebyla dohoda. Tedy spíš z těch cen jsme nakonec skoro omdleli,a internet? NE DĚKUJI....stejná bída jako třeba UPC, radši VIA DSL, Novera, Poda...event. jiný cenově rozumný dodavatel.
Zdraví Jan, Brno
7. Igor
9. Listopad. 10 (Út) - 08:46
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2064
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Re: Re: zkušenost s t mobile      - Reakce na příspěvek č. 3
Plně souhlasím. S O2 jsem skončil pro totéž.
8. Krang
18. Listopad. 10 (Čt) - 08:57
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2072
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: zkušenost s t mobile      - Reakce na příspěvek č. 1
Přátelé T-mobile mě taky sere,par don..Měl jsem net přes Huawei od Vodafonu,O2,a Ufona teď jedu na T-Debilovi, signál mám plný ale průser..Vypadává DNS a to ať nastavíte DHPC automaticky nebo ručně např.starý který šlapal před 2 měsíci..kdo mi zaplatí ztrátu?,?
Koho to zajímá?

Nechápu v čem je problém...Tyto DNS jsem zkoušel pingovat a stejně 50% ztráty,jde o DNS: 62.141.0.1
62.141.0.2
213.162.65.1
a dokonce DHCP přiřazenou 93.153.117.1

Jako to mám řešit wifinou? Asi jo Jsou to svině...když to mají vytížené ať si pořeší jiný servery kde to poběží a neokrádají stále lidi,to si zkočím koupit auto do autobazaru a to ujede 26 km a pak si dá pauzu na 40 min a pak zese ujede 40Km?????

Kurva ...sory,Kde to jsme Miliardové tržby...a hovno hovno jdu jim napsat debilům....to si mám změnit MAC adresu?....Nebo dělat s debilama...až uvidím nějakého pochůzkáře co otravuje lidi ...dostane nakládačku za nás všechny co to sere...


9. David
22. Listopad. 10 (Po) - 09:26
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2075
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit
Pošta mí skurvila učet za mobil mám pokutu 1000kč jsem u nich 14 let co mám dělat nikdy jsem u T mobile neměl problém.
10. Eva z Moravy
22. Listopad. 10 (Po) - 13:54
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2076
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Re: Re: zkušenost s t mobile      - Reakce na příspěvek č. 3
Nebudu pomlouvat ani O2 ani Vodafone, T-mobile mám odjakživa a jsem spokojená, na druhé straně mamka má O2 a je z toho znechucená, nevím proč, ale je. Já jsem ráda, že vždy, když si volám operátora ze svého T-mobile, tak mně vždy srozumitelně odpoví nebo mně poradí, a když nechápu, ochotně to vysvětlí znovu. Já proti T-mobilu nemám ani jedno špatné slovo a že bych šla k někomu jinému, to mě opravdu nikdy nenapadlo.
11. Evina
26. Listopad. 10 (Pá) - 15:04
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2082
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit T-Mobile - hodně problémů
Já mám s T.mobilem jen špatné zkušenosti.
Jako spokojený klient vodafonu jsem se nechala nalákat tarifem BAV SE a jeho roamingovým balíčkem Cestovatel, protože v rámci pracovních povinností jezdím po celé Evropě. Pán, se kterým jsem sepisovala smlouvu mi totiž řekl, že zaplatím 30Kč AKTIVAČNÍ poplatek a pak už vesele přijímám všechny hovory v zahraničí zdarma. Jaké bylo překvapení po dojití první faktury! Aktivační poplatek totiž byl ve skutečnosti SPOJOVACÍ, tudíž platíte 30Kč u každého hovoru a moje faktura se tak vyšplhala na závratnou částku. Dnes už je to známá věc, ale tenkrát to byla novinka. No, moje chyba, že jsem se o to víc nezajímala předem. každopádně už tehdy jsem litovala, že jsem se nechala načapat a těšila se na vypršení 2 leté smlouvy.
Další nepříjemnost tu už popisovali i jiní. Bez mého vědomí mi prodloužili smlouvu o jeden rok. Ani SMS, ani mail, dopis atp.Ve smlouvě jsem měla napsáno, že po uplynutí platnosti smlouvy bude smlouva platit na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou. Během trvání smlouvy se ovšem změnila pravidla a ve smlouvě jsem podepsala, že pokud nepodám odvolání proti novým pravidlům do určité doby, souhlasím s novým řádem. Na pobočce mi řekli, že tato změna byla k nahlédnutí na všech pobočkách a na internetových stránkách, Jelikož nepatřím k těm, co prohledávají internetové stránky T-Mobilu každý týden, jestli náhodou nedošlo ke změně stanov, tuto dobu k odvolání jsem samozřejmě propásla a souhlasila s novými regulemi a smlouva mi mohla být bez mého vědomí automaticky prodloužena o další rok. Tehdy mě to opravdu dožralo.
Ale to není všechno. Výpověď po roce jsem úspěšně podala, smlouva byla ukončena. Zde přiznávám, že jsem udělala chybu a zapomněla zaplatit poslední fakturu na 228Kč v řádném termínu. Zvyklá od Vodafonu na upomínky jsem prostě zapomněla zaplatit. T-Mobile místo, aby poslal obyčejnou upomínku, předal moje údaje společnosti Business for Business, jež mi po několika měsících poslala výhružný dopis, že pokud nezaplatím dlužnou částku, dají mě k soudu. Částku jsem samozřejmě ihned uhradila. To ovšem zřejmě nestačilo opět po několika měsících jsem se při zažádání o hypotéku dozvěděla, že mě dali do databáze dlužníků SOLUS, odkud budu vymazána až po třech letech a to i přesto, že jsem částku uhradila ihned potom, co se mi připomněli.
Můžete říci, že jsem se měla lépe informovat a řádně platit pohledávky. A máte pravdu.
Ale člověk je tvor omylný a T-Mobile toho řádně zneužívá a jeho přístup k zákazníkovi je možná v mezích zákona, ale vymiká se jakýmkoli etickým normám. Takže z toho vylývá jen to, že pokud jste naprosto neomylní, možná budete se službami t-Mobilu spokojeni. Jinak za jakékoli zaváhání řádně zaplatíte jako v pravé divočnině.
12. josef
2. Prosinec. 10 (Čt) - 10:13
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2087
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit smlouva
špatné zkušenosti s T -MOBILE také máme smlouvu jsme žádnou nepodesali a musíme platit jen po telefonickém volání. co když si z nás udělal někdo srandu!
13. Věra Chvostová
19. Prosinec. 10 (Ne) - 13:37
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2106
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit pevná linka odchod k O2
My jsme byli nedobrovolně předáni k T Mobile od Radiokomunikací, které nás nalákali na levnější hovory. Teď už to pro nás výhodné není a protože paušál stejně platíme u 02, tak se pokoušíme účet sjednotit. Čekáme už přes měsíc na odpověď z Brna, což již překračuje zákonnou lhůtu na odpověď.Tam jsme se podle zaměstnance T Mobile měli písemně odhlásit.Uvítala bych nějakou radu, kde si stěžovat a co vůbec dělat dál.
14. SVATKA
16. Leden. 11 (Ne) - 20:06
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2119
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit KRITIKA
SOUHLASIM.S T-MOBILE MAME STALE PROBLEMY.JSOU TO ZLODEJI A PODVODNICI!!
ZLATY VODAFONE
15. DENISA
16. Leden. 11 (Ne) - 20:13
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2120
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re:       - Reakce na příspěvek č. 9
JSEM TAKY NASTVANA,PROTOZE T-MOBILE MI SAMA ZMENILA DORUCOVACI ADRESU,TAKZE MI NEDOSLO VYUCTOVANI.PAK MI DALI POKUTU 300 KORUN A JAKMILE JSEM SE OZVALA,TAK MI DALI DALSICH 1100KORUN.
16. Dáša
3. Únor. 11 (Čt) - 21:50
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2130
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit
Já mám podobnou zkušenost s Vodafone. Tam jsem zaplatila o 3dny později 123,- Kč za 3telef.čísla.To bylo v listopadu. Ani mně nijak neupozornili ani SMSkou. Dostala jsem pokutu 3x300,-Kč. Po 2měsících mi příšel dopis od vymahatelské společnosti, tak jsem to zaplatila.A hned na to mi dali poplatek 3x300,- za obnovení Přitom jsem tam předtím 4xvolala nasraná, ale vůbec mi neřekli,že ještě budu znovu platit za obnovení - to bych to úplně zrušila. Svině!!!! Je fakt,že nikdy mi nic neúčtovali,ikdyž jsem měla zpoždění v platbě.Jsem u nich 15let.Poprvé jsem reklamovala mobil a hned po tom mě začali tak pokutovat. Nikdy bych nevěřila, že mně může Vodafone dát během 3měsíců za POZDNÍ úhradu 123,- Kč pokutu 1.800,- Kč. JSOU TO K.......!
17. tarzan
6. Únor. 11 (Ne) - 18:31
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2132
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Re: zkušenost s t mobile      - Reakce na příspěvek č. 2
prvda t-buzici je horsi nez se upsat dablovi jenom ti lidi vidiraji zajima je jenom kde koho a jak ojebat
18. Eda
10. Únor. 11 (Čt) - 11:11
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2137
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re:       - Reakce na příspěvek č. 9
Mám stejnou zkušenost, pošta mi skurvila platbu(doručili jinam) okamžitě mi psali SMS že mě odstřihnou tak mě to stálo 500.-navíc a to jsem to řešil okamžitě. Dále mi odstřihli dvě tvist karty jen proto že jsem nedobíjel dost často, Přes to že na kartách kredit byl. Bez upozornňí, a kredit samozřejmě v PR... ZLODĚJI. A Internet od T-M vubec nebrat naslibují hory doli ale vmomentě kdy jsem podepsal nikoho nezajímalo že platím 830.- za internet který nejde. Dva roky jsem je honil nic platno nejvíc je zajímalo jestli včas platím. Dokonce vyhrožovali exekutory. Tak jsem zahodil modem a přešel k NEJ-TV - 70 tv programu a dost dobrý internet a to celé za 490.- Eda
19. PETR
15. Únor. 11 (Út) - 19:43
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2147
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit OKRÁDÁNÍ
Platíte co neprovoláte. Učtujou po pul minutách. každý hovor tě okradou.
20. dasa
16. Únor. 11 (St) - 13:06
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2148
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: zkušenost s t mobile      - Reakce na příspěvek č. 1
já mám taky t-mobil uz asi 13let nejlepší je volat na kredit když mám prachy koupim si kredit za 200kč když nemám tak nekupím a nikomu nic nedlužím .a na paušal se mužu vysrat
21. HANA
16. Únor. 11 (St) - 20:38
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2149
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit T-MOBIL rewklamace
Ahoj všichn,přečetla jsem si vaše kladné i záporné názory.Mám dojem, že pokud nic nechcete navíc a nepožadujete další služby, pak je vše v pohodě, prostě plaťte a držte pusu!Jakmile ale nastane problém,pak již pro ně nejste "vážený klient" nýbrž otrava, kterého je nutno se co nejdříve zbavit. NEJLÉPE před plnou prodejnu lidí, kde si pak připadáte jako naprostý debil!!!!!!!!!,V prosinci jsem zakoupila LG mobil, který poí měsící přestal fungovat. Prostě se na display ukázaly čáry, pak výseč a pak už nic, nešel ani zamknout!Jak jsem výše uvedla,za blbce jsem já, prý je prasklý display, takže jste s ním paní prašila.To se ale opravdu nestalo, v JEJICH prodejně mi zapůjčili náhradní telefon a ejhle, doma jsem zjistila, že nabíjecí šňůra patří ke zcela jiné Nokii! Děs,běs!!!!!!!!!! Tak mě teď čeká obchodní inspekce,příp.soudní znalec. Tak mi prosím držte palce,ať nad
22. makky10
17. Únor. 11 (Čt) - 21:00
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2150
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: T-Mobile - hodně problémů      - Reakce na příspěvek č. 11
t-Mobile me presvedcil take o tom jak jsou neseriozni a jak dokazou rychle cloveka uvazat na solus a tim znicit zivot,take jsem obdrzela necekanou fakturu,ktera mi vyrazila dech na 100tis.jsem dostala 15dni ,vyresila jsem to hotovostnim uverem,coz jsem uhradila do tydne ale uz mi dal SOLUS o kterem jsem se dozvedela po 2letech pri zadani hypoteky,ktera byla zamitnuta z vyse uvedeho duvodu,proste.....hnus!!§po dalsim roce jsem obdrzela od t mobile slozenku ze chteji jeste 2700,- coz me jejich troufalost zlodejska donutila napsat dopis ze jim nikdy nic nedam ze maj vse uhrazeno adoklady mam )ktery jsem take prilozila k dopisu)od ty doby mam od nich pokoj,jen me udivuji ze se nedokazi ani omluvit,maji tam bordel a tim lide jsou v solusu.dodnes v nem jsem je to 6let a neni mozne aby me vymazyly a ja mohla zit.NENAVIDIM T MOBILE
23. Ctirad
18. Únor. 11 (Pá) - 14:18
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2151
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Služby T-mobil.
Známá vždy říká : Kvalita firmy a přístup k Vám se pozná až při řešení problému.

Ano. I my řešíme problém : 22.11. z MI Agency Brno zavolal manželce dealer s nabídkou levného internetu + další služby. Připojení internetu - za ca 35 dnů a bude předem avizováno. Manželka zjevně odpověděla, že vše až po odsouhlasení se mnou. Smluvní podmínky jsme předem neobdrželi. 28.12. přijela zásilková služba a s ní modem s přísluš. a smluv. podmínkama ( Objednávka služeb ), které s těma telefonicky nabídnutýma neměly nic společného. Bohužel manželka Objednávku služeb u dveří DPD službě omylem podepsala, žádné další doklady podepsány nebyly a obratem z jasných důvodu jsme vše reklamovali dle jimi přiloženého Reklamačního listu.
Dne 05.01.2011 jsme obdrželi od T-mobil fakturu za internet. Zašli jsme ke svému operátorovi (O2), kde nám bylo sděleno, že mne - uživatele linky bez mého souhlasu - již 26.11. T-mobil odstřihl (!). Na moje stížnosti T-mobil nereaguje, opakovaně nám poštou zasílají modém a serou na nás. Důvod : začali jsme jejich internet využívat = smlouva je dle nich platná !!

T-mobilu zjevně nepřekáží, že mne mj. bez mého souhlasu odstřihl od O2.
V lednu jsem měl problém - internet 2 dny téměř nešel, další 2 dny pak velmi pomalu. Vícenáklady mi tímto způsobené a škody, které tím uživatelům způsobuje ho nezajímají.

Telefonickýma reklamacema z 24. - 25.1.2011 se nikdo nezabývá ( alespoň dosud jsme odpověď jsme žádnou nedostali ). Na písemnou stížnost zareagovali, že se ozvou, tak čekám......Jejich faktura ale chodí jak rolexky.....

O službách T-mobil si už každý udělá obrázek sám.....
24. Alena
7. Březen. 11 (Po) - 07:15
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2169
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Nikdy více
Přešla jsem od Vodafonu se 3 čísly a to bylo nejhorší!!! rozhodnutí, co jsem udělala. Naslibovali hromadu věcí, ale nedodrželi ani jednu.První 3 měsíce jsem měla stále problémy s fakturou, účtovali mi platby 3x vyšší. Domluva hrozná a že by se omluvili, to ani náhodou. Pak jsem dala výpověď, ale faktury chodily stále dál. A když jsem tam volala, tak mi řekl operátor, že tam nic nedošlo. Tak jsem se s nimi asi další 2 roky dohadovala a dopadlo to tak, že musím zaplatit 15000Kč, prý že jsem nedodržela smlouvu, ale já jsem poslala výpoveď v termínu. Bohužel jsem zjistila, že nejsem sama, komu se něco podobného stalo.Proto už nikdy více T-mobile.
25. Pavel
4. Duben. 11 (Po) - 16:43
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2205
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: zkušenost s t mobile      - Reakce na příspěvek č. 1
jako dlouholetý řádně platící zákazník T-mobile s Vámi souhlasím. Okolnosti mne donutily přestěhovat se tam kde není dobrý signál, což T-movil vůbec nezajímá a musel jsem 3 roky platit pušál 300 Kč a za 3 roky jsem si ani jednou nezavolal. Kdyby byla chyba na mé straně tak mlčím, ale to že někde není pokrytí za to nemůžu, kompenzace jsem se nedoškal a nejsem sám moji staří známí kteří museli odejít dodomnova důchodců a také tam není signál jak blbečci musí platit také dalšéí 2 roky. Tomu říkám neseriozní firma !!! T-mobil již nikdy více.
26. blanzara
13. Duben. 11 (St) - 20:14
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2212
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Re: zkušenost s t mobile      - Reakce na příspěvek č. 2
mám t mobile už přes 10 let a jsem spokojená Blanka
27. Frančesko
14. Duben. 11 (Čt) - 14:27
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2213
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit
Stalo se Vám to také? Přišla mi SMS zpráva, že mi na mojí žádost zapojili INTRNET do mobilu a z účtu odečetli 39 Kč s tím, že mi tuto službu budou týdně prodlužovat a samozřejmě i účtovat. To mě tak vytočilo, že jsem až nepříčetně na T-MOBIL začal nadávat, protože nic takového jsem si neobjednal!!!!! Takže pozor na ně, každý podvod je dobrý, když kapou třeba i drobný.
28. xxnatali
16. Duben. 11 (So) - 22:48
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2215
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Vodafon      - Reakce na příspěvek č. 16
já mám podobnou zkušenost,na faktuře 15Kč,napsali mě že to nemusim platit,že stačí příští měsic.A uha když jsem si po 2 letch chtěla vzit nový tel,odpověd byla ,,je nám lito ale včas jste nezaplatila.Po tel.hovoru s operátorem mě řekl že faktury do 15okč nevystavuji.Ted udělali novou samoobsluhu,,děs.učtujou mě tam penize ,,nad limit tarifu,,i když tuto službu nevyužívám.Když tam zavolám tak nevědí ,hlavně že si hovor nahrávají.zákazniku zaplat a pak reklamuj,protože se do faktury mohu podivat až po zaplaceni,,no není to šikovně vymyšlené?????
29. xxnatali
16. Duben. 11 (So) - 22:51
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2216
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Vodafon      - Reakce na příspěvek č. 16
já mám podobnou zkušenost,na faktuře 15Kč,napsali mě že to nemusim platit,že stačí příští měsic.A uha když jsem si po 2 letch chtěla vzit nový tel,odpověd byla ,,je nám lito ale včas jste nezaplatila.Po tel.hovoru s operátorem mě řekl že faktury do 15okč nevystavuji.Ted udělali novou samoobsluhu,,děs.učtujou mě tam penize ,,nad limit tarifu,,i když tuto službu nevyužívám.Když tam zavolám tak nevědí ,hlavně že si hovor nahrávají.zákazniku zaplat a pak reklamuj,protože se do faktury mohu podivat až po zaplaceni,,no není to šikovně vymyšlené?????
30. Ružičková Květa
26. Duben. 11 (Út) - 14:42
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2227
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Služby
Babičky telefon je napsaán na mne. Jelikož pobývám většinu času v zahraničí, babička si platí složenku sama. Provolá měsíčně kolem 3.000Kč. A pokud nejsem doma platí pozdě. Chtěla jsem vyřešit zvýhodněný tarif pro babičku, protože její kamarádka se kterou si nejvíc volá, využívá služby jiného operátora. Na prodejně mi bylo řečeno, že nic takového neexistuje - tak trochu tomu nevěřím. Prosím poradíte mi? Nerada bych oslovovala jiného operátora, protože jsme u T-Mobile celá rodina.
31. Jana
29. Duben. 11 (Pá) - 08:54
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2232
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit POZOR!!!! Odpovědi na vaše SMS za vámi na dovolenou nemusí dojít
Byla jsem na dovolené na Kypru. SMSky ODESÍLANÉ Z ČR ze SÍTĚ T-mobil MI NA KYPR NEBYLY DORUČENY, ALE PŘIŠLY AŽ PO MÉM NÁVRATU ZPĚT DO ČR.Takové služby jsou k ničemu,vůbec nesplňují svůj účel.Jsem u T-mobilu už 8 let,ale tohle mě velice zklamalo. tento text bude tučný tento text bude podtržený tento text bude tučný tento text bude podtržený
32. Iva Menšíková
3. Květen. 11 (Út) - 10:01
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2241
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit dotaz
Od dnešního rána mi operátor hlásí, že volám mimo T-mobil a každé
volání na jiného operátora se mi zruší. Už mám toho dost. Co se stalo ?
Copak celý svět je napojen na T-mobil a jiný operátor se nespojí ?
Menšíková Iva 605745249

33. Ruth
21. Květen. 11 (So) - 16:03
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2261
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit T mobil
Dobrý den všem! Čtu tu velmi zajímavé věci.Musím napsat,že mám T mobile už 10 let a zatím absolutně bez problémů. Jak ale všichni víme,každý máme své zkušenosti a každý je spokojený s něčím jiným.Jsme lidé různí a různě chápeme,takže mnoho problémů si dělají zákazníci sami.Píši to ze zkušenosti,když jsem pracovala v bance a klient se neuměl řádně vyjádřit,co vlasně chce!!!! Přeji všem vždy správné rozhodnutí a jen dobré zkušenosti,ale chybama se člověk učí!!Je to tak???
34. K
2. Červen. 11 (Čt) - 22:37
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2278
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Jak na výpověď u T-mobil
Zavolali jsme na T-mobil a nechali jsme si na email zaslat co potřebujeme k výpovědi.
Abychom mohli Vaši žádost o ukončení Účastnické smlouvy přijmout, zašlete nám ke každému číslu, prosím, níže uvedené údaje:

- jméno zákazníka a adresu odběratele,
- rodné číslo majitele smlouvy,
- číslo občanského průkazu,
- telefonní číslo,
- číslo SIM karty.

Žádáme Vás také o uvedení kontaktního telefonního čísla, na kterém Vás zastihneme pro ověření. Pokud ho neuvedete, nemusí být žádost kladně vyřízena.

........
Výpověď po dohodě s operátorem zaslána emailem. T-mobil zaznamenává všechny vaše hovory. Vše jsme zaslali a tím vše pro nás skončilo. Téměř po 3 týdnech jsme zjistili, že výpověď není platná. T-mobil zneužívá svého monopolního postavení a dělá na zákazníky bububu. Všeobecné podmínky neříkají co potřebuje T-mobil k výpovědi u nich. Takže až na vás budou zkoušet veškeré triky, nenechte se. Pokud to co zašlete na základě jejich požadavku a oni říkají , že to není platné, porušují smlouvu. Nezapoměňte to T mobilu připomenout. Komunikujte hlavně písemně, operátoři na infolince ničemu nerozumí a je to parta hlupáku co se tam střídá a nic nerozhodují.
Pokud nezaplatíte a oni vám zablokují mobil, nezapoměňte si zkontrolovat roming, záznamovou službu atd. Potom totiž nic nefunguje. Mě díky nim odešla simka. Pokud mi zablokovali telefon, dost často se mi nikdo nedovolal. Byli jsme často nedostupní. Nechápeme proč. Je možné, že je to telefonem od nich. Závada se nenašla.
My jsme si vyrazili do USA, ale napřed jsme si zavolali na T-mobil a aktivovali roming, jenže na našem telefonu nikdy roming nefungoval ani fungovat nebude. Takže jsme zůstali bohužel měsíc bez telefonu.
Pokud používáte internet 4G po vyčerpání 1000gb, vám začnou internet neustále odpojovat. Pokud pracujete na dovolené mimo civilizaci jako my, tak je to celkem průser. Reklamovali jsme to, prý je chyba u nás. Vše funguje, ale jen do 1000GB. My máme neomezený limit a platíme celkem dost za tyto služby.
Služby, které t-mobil poskytuje jsou velmi drahé, předražené. Lidi nenechte se a vše pečlivě reklamujte, můžete dostat i peníze. Hlavně si na vše stěžujte Telekomunikačnímu úřadu. Jedno je jisté. Úředníci jsou úplatná pakáž. Kdyby byli na straně zákazníka neměli by jsme tak drahé služby. Telefonovat lze jistě i levnějí. http://www.dh.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=491&Itemid=90
Lidi nedejte se. T-mobil to jen zkouší. Nedejte se otrávit. Hodně zdaru.
35. Kurfiřtovi
18. Červen. 11 (So) - 09:23
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2295
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit VODAFON !!!!!!!!!!!!!!!!!
Jsme u T-Mobile 9let a nemužeme si stěžovat! Ale u VODAFONU jsme sepsali smlouvu na 6 měsicu na internet ,kde u podpisu smlouvy jsme museli složit vratnou volajici jistinu 2500kč. V UNORU smlouva skončila ,dnes je ČERVEN a penize nemame zpět.!!!!!!!! . Napsali jsme si reklamaci ,kde nam přišla po měsici odpoved ,že operatoři jsou velice dobře školeni a zkušeni,ale asi nejsou ,když nevi co děla prava a leva ruka a každy operator Vam řekne něco jineho!!!!!! a když Vam řeknou ,že nevi kde jsou penize ,že je nemužou najit ale jak je najdou hned je odešlou ,nemusime se bat ))) !!!! Když se naše platba zpozdila o tyden ,Vodafon si naučtoval 300kč navíc ,ale že nam dluži penize 4 měsice je vše v pořadku! Další šok byl ,když nam sdělili ,že maji 60 dnů na vraceni peněz ,(ale v podminkach to nemaji) a operatorka nam řekla ,že to tam zapoměli dodat ! a i kdyby měli na to 60 dnu jak tvrdili ,tak uběhlo 240 dnu a penizky nejsou!!!.Další operator ,že řekne že penize odešlou az po vyučtovaci faktuře ,ale do jake faktury to nevim ,když od unora je smlouva zrušena !!!! a je toho vic ,ale kdybych tady měla napsat každeho operatora a jejich peči o zakaznika ,tak pišu snad tyden v kuse .!!!!!!!! VODAFON UŽ NIKDY ANI SIM KARTU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
36. Kurfiřtovi
18. Červen. 11 (So) - 09:41
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2296
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit VODAFON!!!!
zapoměla jsem dodat,pokud mate taky někdo stejny problem ,napište mi na muj email a dam Vam přimo adresu NA VEDENI nebo ŘEDITELKU Vodafonu !!!!
37. Lada
19. Červen. 11 (Ne) - 11:25
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2297
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Reakce
T -Mobil jsou zloději.Také mám snimy špatné zkušenosti.Rozepisovat se tady o tom nemá ani cenu.A popsal bych snad celou stránku.Je to tak jak jsem tady už nekteré příspěvky četl.Skrátka ty jen plat a drž hubu.A to jsem už operátorce nadal nekolikrát do zlodějů.Je to od nich nehoráznost co dělají.Nechotte k Tmobilu.
38. pavel
4. Červenec. 11 (Po) - 08:13
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2334
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: horší      - Reakce na příspěvek č. 16
já s vodafonem řádně ukončil smlouvu a v den kdy odpojili sim taky ukončili přístu do samoobsluhy tak nezbylo než čekat na složenku. Přišla - přesně v den splatnosti a přímo z vymahací agentury s dopisem o exekucích a solusu atd. Všem vám tyto k.... doporučuju - pokrytí na prd , nedovoláte se operátorovi,a ještě se vám pomstěj a jestli někoho napadlo že mám zaplatit ne přepážce tak se podívejte kde mají účet, a na jejich pobočkách se taky služby neplatí. DOPORUČUJU obcházet tuto firmu obloukem.
39. Vladka
2. Srpen. 11 (Út) - 08:27
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2377
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit T-mobil
Mám taktéž špatnou zkušenost s t-mobilem,lži,nepochopitelně vysoké faktury a neochota jednat.Jsem přes rok u vodafonu a jsem spokojená,nikdo mě pořád neotravuje s nějakými nabídkami a platím rozumné ceny.t-mobil už nikdy více.
40. Jaroslav Zmatlík
7. Srpen. 11 (Ne) - 21:51
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2392
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Hodnocení,stížnost.
1.Služby T mobile nepatří k nejlevnějším a mnohdy se dají srovnat se zlodějinou.Mám na mysli tzv.HLASOVÉ SCHRÁNKY,nebo jejich modifikace.Pokud někomu volám;cvhci mluvit s ním,a nikoliv s hlasovuo schránkou,za kterou nedobrovolně platím.Nazval bych to "Zlodějským vnucením služby"
Z odpovědí asistentů operátora jsem se dozvěděl,že tato služba je zpoplatněna,protože jiné řešení není technicky možné.
Dle mého názoru je to hovadina a účelové vysvětlení.2 roky jsem pracoval na Kypru a vlatnil jsem jejich SIM kartu.Při stejné situaci(tady je to -"vstoupili jste do hl.schránky....",nebo podobně)mi systém oznámí-"-po zaznění zvukového signálu BUDETE PŘEPOJENI DO HLASOVÉ SCHRÁNKY.Pokud hovor ukončím před zazněním tohoto signálu,neplatím nic.To se mi jeví jako normální a korektní jednání,protože mám možnost výběru.
2.Další skutečnost,která mi vadí,je otravnost pověřených dealerů,která má spíše kontraproduktivní účinky.Nikomu jsem nikdy nedal své číslo,ani souhlas,aby mi volal,vnucoval mi nejaké produkty T-mobile a podobně otravoval..Vždy se dozvím,že číslo získali z databáze,a proto se ptám-Operátor může dávat moje číslo komukoliv?????????
3.Abych jen nekritizoval-T-mobile má největší pokrytí signálem v ČR,což je důvod,proč u něho setrvávám.
4.V ČR nemáme možnost výběru operátora;služby a ceny jsou téměř identické.
41. Jaroslava Honlova
23. Srpen. 11 (Út) - 09:20
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2417
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Nekorektní jednání
Po mnoha letech používání 02 jsem z fin.,důvodů přešla k T-mobilu s přenesením mého čísla. Jedno číslo bylo aktivováno. Druhé jsem oznámila, že bude později. Vše z jejich strany jsem udělala /zrušila smlouvu, že dealer, který na adrese uvedené na smlouvě nebydlel, není můj problém. Volala jsem zatím od nich přiděleného číslo. Potom bylo aktivováno moje. Za 5 měsíců jsem se jen tak zeptala, zda je vše v pořádku. A ejhle. T-mobil bez mého vědomí aktivoval číslo na mé jméno. A hned mi to přišlo od vymahací služby. Jsem v část.inv.důchodě s příjmem 5600,-Kč měsíčně. A díky tomu, že si někdo svévolně bez mého svolení aktivoval na mé jméno číslo - je tady otázka na kterou kartu ? Já ji neměla. Holt to budu splácet a pak se s nima soudit. Nechodte k T-mobilu. Varuji Vás. Ostatní co píší svoje zkušenosti, mají pravdu. Přehazují si Vás jako horký brambor. Jeden operátor Vám něco řekne, ale další den Vás dostane jiný, ten také něco řekne. Hlava neví kam se ocas kroutí.
42. K.Růžička
15. Říjen. 11 (So) - 17:38
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2469
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit T-mob/O2/Vodafone
P.T.
Špatnou zkušenost mám se všemi třemi operátory.
(právě jsem se drakonicky rozešel s Vodafone a.s.
-tunelovali mě kredit internetem o který jsem nežádal,
nepoužíval "AUTOMATICKY" ! služby účtovali a nebyli
schopni ani provést jasné vyúčtování)
Došel jsem k závěru, že je to "kartel".
A vzhledem k tomu, že mají monopol tak: "vrána vráně oči nevyklove!!!" Musela by být větší konkurence, nebo "politická vůle" situaci řešit.
Howgh. K.R.
43. Jarda
23. Říjen. 11 (Ne) - 04:02
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2478
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Lidi.. Proč jste tak blbý?
Nechápu vás! Dneska je takovejch možností. Třeba pokud se stěhuji někam kde není signál, dopisem se domluvím co a jak, vše si schovávám a posílám doporučeně. Lidi, ku.va, vždyť smlouvy se většinou podepisují na dobu určitou a máte tam podmínky. Pokud se stěhujete někam kde není signál tak se nejdřív informuji, jednám a pak přemýšlím co dál.. INTERNET: Než do něčeho jdu, něco si o tom přečtu.. Je časté, že je tato služba u opíků omezena v počtu lidí a pokud do toho jdu, poptám se, třeba na tom vašem zavirovaném Facebooku a různě čtu fóra od toho jsou (taky) a nebo známí, chat. Radši si ověřuji, prověřuji než abych pak zbytečně platil. VYSOKÉ VÝPISY: Také se mi to stalo, tak jsem si obědnal podrobný výpis - elektronicky je to lacinější a neměl by být problém ne? Pokud mi něco nesouhlasí tak si ověřim kolik mě co stojí a pak si vše zapisuji. Každý hovor, sms zprávy a tak dále.. ZMĚNA ADRESY - KTEROU JSEM NEŽÁDAL A STALO SE TAK: Máte smlouvu tak si ji přečtěte. Není tam nic a firma nejedná? Tak si zjistěte jak na to vyzrát. Vždy to jde.. Dnešní doba je vychcaná tak taky buďte tam kde je to zapotřebí!
44. Honza
23. Říjen. 11 (Ne) - 19:40
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2479
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: VODAFON!!!!      - Reakce na příspěvek č. 36
Dobrý večer, mohu poprosit o kontakt na vedení vodafone, po půlroční anabázi, reklamací, volání na infolinku jsem dospěl do stadia, když už mám druhý měsíc jen divokou kartu a poslali mi ještě vyučtování na tarif a ještě nesplacený nějaký dluh. Už fakt nemůžu Honza
45. Lucie
26. Říjen. 11 (St) - 17:18
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2482
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit
Prosím o radu,volali mi že mě vylosovali a vyhrávám výhodný tarif a telefon za korunu. Jako super,tarif výhodný a že jim mám nadiktovat své rodné číslo,tak se ptám na co potřebují mé rodné číslo a že jestli nejsem dlužník. Nejsem,nikde nic nedlužím a paušál platím řádně a včas.Jen mě příjde divné někomu do telefonu diktovat své rodné číslo???? Prosím o radu,nevím jestli jim to mám nadiktovat abych mi nedošlo náhodou něco platit!!! Děkujíí
46. mikloška
2. Listopad. 11 (St) - 11:52
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2498
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Kdo je připraven nebývá zaskočen
Problém není u operátora problém je v lidech. Jsem pevně přesvědčen, že 40% národa by neměla mít právo cokoli podepisovat a když už tak pod dohledem zdatného ošetřovatele. Končí mně smlouva tak obejdu operátory co jsou ochotni nabídnout. Zašel jsem na t-mobile, že si přeji převod čísla k novému operátorovi a dal jsem písemnou výpověď z důvodu přenesení telefonního čísla. Jde stáhnout na stránkách O2. Výsledek dva roky paušál u t-mobile za 300Kč/měsíc na 5 čísel u t-mobile neomezeně zadarmo a 100 volných minut do všech sítích.
Mám přesně, co jsem chtěl.
47. MUNGO
21. Listopad. 11 (Po) - 15:15
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2524
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit VODAFONE
Brno,střed města a doma LOVÍM signál.Tak jsem napsal dotaz na Centum péče.Okamžitě mi přišla vygenerovaná odpověď o jakémsi zaregistrování.Já chci odpověď a né se registrovat! Po měsíci jsem zavolal na 800770077.To jsem si dal!!! Mladíček,který je vyškolen ve slovním obratu "v tuto chvíli" nemohu, (jako kdyby jindy jo) mi cyklostilovaně a v souladu s vypláchnutým mozkem neustále opakoval, že můj meil nečetl. Chápu, do toho mu nic není . Ale on je to první nárazníkové pásmo, tak dělá co ho DONUTILI. Na můj dotaz proč se nic neděje mi odpověděl, že to postoupí tech. odd. A kdybych nezavolal, tak co ? Neodpověděl. Tak jsem požádal o kontakt na vyšší šarzi. "V tuto chvíli . . ." a nic. Fakt paráda . Takže na dotaz o pokrytí mi šmejdi z Vodafonu nejsou OCHOTNI odpovědět ? PŘEŠEL BYCH, ALE "KAM" ?!?!?!?! Všichni jsme u operátorů za ovce . Myslím my obyčejní uživatelé .
48. MUNGO
21. Listopad. 11 (Po) - 15:19
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2525
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: NE!!!      - Reakce na příspěvek č. 45
Nereaguj a vůbec se s nimi nebav . Rodné číslo ! Nikdy a nikomu . A ještě někde psal někdo oběť, že musel podepsat "Předávací listinu" . A tam, nevšiml si, bylo někde šikovně ukrytý text o závazku paušálu . Takže ještě jednou NE .
49. Věruška
22. Listopad. 11 (Út) - 20:18
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2539
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit 5 NEJ U T-MOBILE NENÍ AŽ TAK ZDARMA!!!
Podepsala jsem smlouvu s t-mobile před dvěma lety, abych nemusela dobíjet a přitom jsem věděla že volám pár lidem. Využila jsem nabídky 5 nej, nebo přátelé v síti, či jak tomu říkají. Měla jsem mít 5 čísel na volání a sms zcela neomezeně a zdarma. Poslední měsíce mi ale chodilo vyúčtování kolem tisíce korun, místo obvyklých cca 400,- Začala jsem si kontrolovat čísla v pětce a zjistila že se mění. Operátorka mi na to řekla že měli sice nějaký problém,ale čísla jsem si mohla měnit sama. Tudíš jsem usoudila, že jejich štědré vánoční nabídky musí přeci někdo zaplatit. Já tedy odmítám a okamžitě přecházím k vodafonu. Raději budu po baráku lovit signál, než sponzorovat někomu pěkné vánoce. Takže milí zákazníci t-mobile. Doporučuji kontolovat si služby které platíte!!!
50. Jirka
22. Listopad. 11 (Út) - 21:36
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2541
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Dobropis je fajn
Ahoj já jsem u T-mobile asi rok a půl a ze začátku jsem
byl nasranej jak sviňa když jsem se kvůli dovolené zdržel
splatbou a hned mi přišla smluvní pokuta 1050kč. Tak jsem to
zkousl a zaplatil. Ale na druhou stranu, když jsem si koupil
nový telefon a ten si postahoval data za 2800 kč tak jsem
zavolal na operátora a s tím jsem se domluvil na tom, že mi
pošle dobropis na tuhle částku. Slíbil, poslal, já neplatil,
takže spokojenost. Nebojte se zavolat, třeba narazíte na
dobrého tipka jako já, pic.Jirka
51. Mungo
23. Listopad. 11 (St) - 16:46
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2544
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: 5 NEJ U T-MOBILE NENÍ AŽ TAK ZDARMA!!!      - Reakce na příspěvek č. 49
Věruško, držím palce. Ale je to někdy boj. A to jak s neochotou, tak s vlastími nervy . Ahoj .
52. laura
25. Listopad. 11 (Pá) - 16:21
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2545
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: zkušenost s t mobile-internet      - Reakce na příspěvek č. 1
Mám podobnou zkušenost.koupila jsem si notebook +kartu T-mobile za 6000 kč, inernet se stále sekal . Chyba byla v kartě ale T mobile to vyhodnotil ,že jsme kartu poškodili my a museli jsme zaplatit dalších 6000 kč za novou. UŽ NIKDY INTERNET PŘES T-MOBILE . Měsíční nájemné bylo 1200 kč
53. Jiří Novotný
3. Prosinec. 11 (So) - 00:27
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2552
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Re: Jak nato,přátelé.      - Reakce na příspěvek č. 15
Máme radu,jak volat,za 1Kč 1min. 1sms 1Kč VPN nonstop,zdarma.
Stačí mě napsat sms,(Chci zavolat)na tel:606074455 a každou sobotu,vám zdarma zavolám od 09:00-21:00.
Má informace je zdarma,nezávazná.Jiří Novotný
54. Matěj
3. Prosinec. 11 (So) - 12:26
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2560
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Moje zkušenost s T-mobile. Trapný a jednoznačně nejdražší operátor.
Nemám žádné iluze ani o jednom ze tří operátorů, kteří zde jsou . Jsem 100% přesvědčený, že ani jednomu nejde o nějaký normální vztah zákazník - poskytovatel služeb, ale o to jak ze zákazníka co nejvíce okrást. Viz moje zkušenosti níže.To NENÍ NORMÁLNÍ, ale je to dáno dobou a zemí ve které žijeme (tu zemi si tvoříme my sami a vina tedy bude asi na nás - jsme národem lidí, kteří víceméně jenom ohýbají záda).

Moje zkušenost je taková,že v současné době se nejlépe chová asi Vodafone, ke kterému jsem přešel minulý měsíc.

U operátora který se dnes jmenuje T-mobile jsem byl od listopadu 1998 až do listopadu roku 2011 (předplacená karta). Je ale evidentní, že T-mobile dnes vůbec nestojí o své zákazníky. Měl jsem od roku 2005 služební telefon a svoje číslo u T-mobile jsem pouze udržoval a používal jenom občas. Se změnou zaměstnání jsem přišel i o služební telefon a nestačil jsem se pak divit jak extrémně nevýhodné je mít u T-mobile předplacenou kartu oproti stavu z roku 2005: Volání je nyní suveréně nejdražší ze všech operátorů, účtování po půl minutě (v roce 2005 účtovali normálně po první minutě po vteřinách !!)
Ta jejich kreténská nabídka 5-NEJ je výhodná pouze pro toho, kdo málo volá a provolá tak 200 Kč/měsíc. Nastavování čísel u 5-NEJ je strašně pracné (to abys ty hajzle-zákazníku to neměl tak jednoduché, když chceš volat, považte za 3.50/min!!) a navíc když jsem chtěl čísla nastavit po čtvrté tak už to prostě nešlo – až příští měsíc – takže čísla jsem mohl v měsíci změnit jen 3x i když T-debile tvrdí, že si je můžete změnit v měsíci 5x. Když jsem kvůli tomu volal operátorovi, tak mi paní řekla, že v systému je to už zablokované a mám počkat do dalšího měsíce a nic víc jí nezajímalo i když jsem jí říkal, že jsem čísla měnil pouze 3x.. No prostě úžasné.. A ještě si to dovolují dávat do reklam jako bůhví jakou výhodu. Koukal jsem i na jejich nabídku tarifů a dalších trapných "výhod", ale to je prostě výsměch a pokud někdo umí počítat tak jim ani Bolek Polívka v reklamách nepomůže .

Přešel jsem tedy i se svým číslem k Vodafonu a jsem v rámci možností zatím docela spokojen. Volání pomocí Karty na míru stojí 3.50/min kamkoli, bez nutnosti cokoli řešit, a po minutě účtují po vteřinách. Navíc po splnění provolání 5 minut v týdnu je pak volání o víkendech v rámci Vodafonu zdarma. Jejich operátoři komunikují slušně a zdá se že vám chtějí opravdu pomoct když tam zavoláte. Ovládání vašeho účtu pomocí webu nebo telefonu je přehledné, jednoduché a funkční. Navíc na vašem účtu na webu nabízejí velmi dobrý přehled o vašem volání.
Pro toho kdo provolá asi cca do 500Kč/měsíčně je Karta na míru o dost výhodnější než v současnosti jakýkoli tarif. Moje přítelkyně nyní přešla v rámci Vodafonu z tarifu (mimochodem velice jednoduše) právě na tuto kartu a rozhodně tím dost ušetří. Vypadá to, že tady dělám reklamu Vodafonu - to ale není pravda - je to moje reálná zkušenost.

Nicméně Vodafon se vás ale taky snaží okrást – například tím, že vám rovnou při koupi karty nastaví přístup na internet za 17Kč/den.. Koupil jsem si nový telefon. Dnes každé druhé tlačítko v telefonu vás hned začne připojovat na internet. Takže oni evidentně počítají s tím, že se prostě budete uklikávat a oni si vesele budou účtovat slušný peníze, i když to vlastně vůbec nepotřebujete a vůbec nic nevyužijete. Internet v telefonu je podle mě v současnosti jenom nástroj jak z lidí dostat další peníze – já ho rozhodně v telefonu k ničemu nepotřebuju. Naštěstí internet lze na poměrně jednoduše deaktivovat v nastavení vašeho účtu. Vodafon vám to ale oficielně neřekne a jednoznačně schválně vám ho přednaství jako aktivní s tím, že se to nejdříve tváří, že to nejde vypnout a musíte pracně zjišťovat co a jak (stejně se chová i T-debile s tím, že tam je to ale ještě dražší – 24Kč/den) .
Dále- když jsem tady psal o výhodnosti Karty na míru u Vodafonu, tak BOHUŽEL tato výhoda ale platí teprve od poloviny listopadu, kdy Vodafone zavedl nové ceny. Předchozí ceny kdy volání stálo 6,50/min - to byl jenom výsměch.. 3,50/min je tak na hranici, která se dá skousnout. Možná, že opravdu pomohl nějaký tlak, kdy se asi rok zpátky mluví o tom, že máme nejdražší volání v Evropě.. 14 dní před Vodafonem nabídlo podobné ceny za volání O2, ale jejich účtování po minutě – to je taky něco velmi výhodného pro zákazníka ..

Moje zkušenosti s O2. Já je osobně nemám ale dost lidí z mého okolí (rodina, kamarádi) má jen ty nejhorší zkušenosti - doslova okrádání, problémy se smlouvami, s chováním operátorů, apod. Tyto zkušenosti nejsou zprostředkované – jsou přímo z mého okolí. A stačí se podívat na jejich ceníky. Navíc historicky je to bývalý monopol, který se tak chová i nadále. Opravdu nechápu jak někdo, kdo není velká korporace, může mít od těch modrejch sviní telefon..

Situace s operátorama u nás je tristní a podle mě nyní horší než třeba v roce 2005, což je trapné. Může to být ale pouze a jenom tím, že tady žádná skutečná konkurence doopravdy není. Možná nakonec pomůže jen to, že sem přijdou opravdu ti Číňané a koupí tu podělanouTelefonicu.

No, můj závěr je jednoznačný - mezi slepými jednooký (nyní Vodafone) králem.


M.

PS – návod pro můj nový telefon (Samsung) obsahuje i tuto větu: „POSÍLÁNÍ KRÁTKÝCH TEXTOVÝCH ZPRÁV DO JINÉ SÍTĚ NEŽ VLASTNÍHO OPERÁTORA MŮŽE BÝT ZPOPLATNĚNO. INFORMUJTE SE U SVÉHO POSKYTOVATELE SLUŽEB“
Uteklo mi něco, nebo je NORMÁLNÍ to, že v zahraničí se za SMS do vlastní sítě vůbec neplatí..?? No, u nás jsou SMS pro operátoryrozhodně skvělý business.
55. Honza
5. Prosinec. 11 (Po) - 14:05
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2562
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit rada
zdarvim mam pomalý internet a chtěl bych nový prosím poradítě od koho bych si ho měl pořídit? Dle vašich přípěvků co jsem četl tak každý poskytovatel má něco. Mě osobně zaujal UPC interner děkuji za rady kdyžtak prosím posílejte rady na mail kopecky@spsnome.cz
56. maja
13. Prosinec. 11 (Út) - 11:38
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2578
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: T-Mobile - hodně problémů      - Reakce na příspěvek č. 11
..to je prostě děs...
taky čekáme na vypršení lhůty.Zatím jsme aspoň snížili tarif na nejnižší možnou částku tříset korun,ale ani se nám to nedaří provolat,jakmile zavoláme,projeví se to na složence.A tak nevoláme,a kredit roste a roste..a nám je k prdu...dostanou dobře přes tři tisíce.. ..........no,říkáme si: .."za blbost se platí a penězi v tom lepším případě".........ale k tomu dodáváme :......" lichva je sprostá,ale TOHLE je profláknutá a státem přehlížená KRÁDEŽ "
57. Tomas Richter
16. Prosinec. 11 (Pá) - 20:31
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2590
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit T-MOBILE ZKUSENOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nedoporucuji tuto sit jsou to zlodeji posilaji me faktury upne nesmyslne castky ZLATE O2
58. Term
28. Prosinec. 11 (St) - 18:34
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2607
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Srovnání
Myslím, že srovnávat u nás mobilní operátory je jako prašť a uhoď. Všichni tři jsou předražení, za moc peněz málo muziky. A takových zkušeností jsem slyšel dost od všech operátorů. Pokud si někdo myslí zlatý T-mobile, zlaté O2 nebo zlatý Vodafone, podívejte se na níže uvedený odkaz. To je dle mého cesta. Je potřeba tlačit všechny operátory níž, neboť všichni tři jdou ruku v ruce jeden druhému. Zlatý operátor by šel s cenou rapidně dolů, aby opět obnovil v naši zemi konkurenční boj.

http://www.mobilmania.cz/clanky/nejhorsi-rakousky-tarif-hrave-prekona-nejlepsi-cesky/sc-3-a-1317254/default.aspx
59. Milan
3. Leden. 12 (Út) - 02:11
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2610
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re:       - Reakce na příspěvek č. 9
správně se píše zkurvila ne skurvila, nauč se psát ..
60. Markéta
4. Leden. 12 (St) - 13:30
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2611
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit
T-mobile je nejhorší operátor už vživotě nikdy s T-mobilem......Zaměstnávají samé tupce.Jenom hrabou peníze a posílaji nesmyslné upomínky a přidavají si na hovorech a ani se neumí omluvit.Nesnáším T- mobile........
61. Tomáš
6. Leden. 12 (Pá) - 23:02
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2615
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Kreditní tarif? Co to je?
S T-mobilem mám taky prapodivné zkušenosti a to jsem u nich již 10 let. Z tu dobu jsem nějak nevypozoroval jakékoliv výhody, které by pro mně vyplynuly za "věrnost". V současné době mám nastaven paušál kredit 500 a nějak tuto službu nechápu...Dle jejich reklam a propagandy bych to chápal tak, že zaplatím paušál 500 ze kterého následně čerpám sms a volání a až naplním výši 500 kč, platím již nad rámec kreditu. Ovšem není tomu tak, dle mých vyučtování to je tak, že zaplatím 500 kč a k tomu mi přičtou za jakejkoliv počin, tedy za sms i volání peníze dle ceníku, takže se mi běžně stvává, že mám na konci zúčtovacího období účet např na 1500kč a ve vyučtování je uvedena platba za paušál (500) a pak dále vyučtované jednotlivé sms a volání, když ale vezmu, že měsíčně napíšu tak 300-400 sms a provolám maximálně 5 minut, nechápu tedy ten jeji ch kredit, kde můžu libovolně čerpat a mít pod kontrolu své výdaje a následně převoditelné jednotky, které se mi nikdy nikde převedené neobjeví, chápal bych to tak, že to co neprovolám o to budu mít nižší platbu následující měsíc, nikdy tomu však tak nebylo. Když jsem se ptal na vysvětlení v prodejně, jak tento systém vůbec funguje, nebyly schopni mi to vysvětlit, byl jsem se stejným problémem a žádostí o vysvětlení principu ve třech prodejnách, v každé mi vysvětlovali úplně něco jiného, ale ve výsledku nevysvětlili vůbec nic a jelikož mám smlouvu až do příštího roku, budu dále platit to co si naúčtujou a to i přesto, že nebudu vědět za co platím a jak bych mohl svůj tarif co nejlépe využít, pokud to ovšem jde. Kdyby zde byl někdo, kdo by mi podstatu kreditních tarifů, konkrétně kredit 500, vysvětlil, budu mu neskonale vděčnej
62. Jakub
8. Leden. 12 (Ne) - 20:10
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2618
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Zkušenost s T-mobile a jejich zprostředkovateli
Osoba od fa. RANGERS což je zprostředkovatel pro T mobile.
Mě ukecal ať přejdeme z dobíjecí karty na paušál k T DEBILUM. Prý budeme mít výhodnější volání do zahraničí než cca. 8 kč do 2 pásma, hovno, první vyúčtování a zjistil jsem že to je přes 40 kč.
Když jsem chtěl odstoupit od smlouvy - písemně jsem zaslal vše přímo fa. Rangers cca. do 2 měsíců (což beru kurva dlouho) se mi ozvali že smlouvu nemohu vypovědět, dle T mobil předpisům, kdy to je možné do 14 dní jakož to zkušební doba. Pamatuji si moc dobře co dotyčná osoba se dušovala, že jako zprostředkovatelé maji výsady a smlouvu lze vypovědět do 3 MĚSÍCŮ.
Po této odpovědi jsem se obrátil přímo na T mobil, kde absolutně nic nehodlali dělat, prý ve smlouvě kterou jsem podepsal je psaná 1 maličká věta.
Kupující je srozumněn s obchodními podmínkami.
U smlouvy nic takového přiložení nebylo a žádný papír jsem nedostal.
Bohužel jim stačí když jsem jim to podepsal a hotovo.
Celkově se mi vysmáli do ksichtu a těším se v Květnu mi konečně končí zkurvená 2 letá smlouva.
Opravdu T DEBILY nedoporučuji, jsou to zloději a se zloději spolupracují.
Jediné co semi líbilo byla slečna v kiosku T mobilu která mi doporučila okamžitě změnit tarif a stěžovat si na jejich linku kde jsem dostal 2 měsíce paušál zdarma (pouze to co je v rámci paušálu)
63. Jakub
9. Leden. 12 (Po) - 20:13
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2620
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit účtování minut u T mobile
A pro zajímavost jsem zjistil že jediný T mobile neúčtuje:
První minuta za plno a pak jen každou vteřinu (O2, Vodafone)

ale

První minutu za plno a pak KAŽDÝCH ZAPOČATÝCH 30 SEC

Když jsem si dal tu práci a spořítal si to, při tarifu Kredit 300 a průměrné faktuře cca. 800
je ztráta 50-100 kč což není málo a jsou to prachy které u O2 nebo Vodafon nezaplatíte, tudíš ušetříte.
64. tesnar karel
18. Leden. 12 (St) - 17:03
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2634
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit
predražene služby 1 minuta volani mě stoji 6kc už se v tom praglu vzpamatujte ziju v Ostrave nini prace neni ani na jidlo ja okamzite rušim veškere volani T mobile NIKDY VICE jedine ze byste mi dali volani zdarma moje cislo 737476688
65. Jiřina
26. Leden. 12 (Čt) - 15:54
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2650
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit
T mobil je to hrozný,máme tam na telefonu jěště kredit a už nám vypnou telefon,proto že si nenabíjíme jak oni chtějí,jenže mi jsme si koupili telefon jenom ke své potřebě a né aby jsme živili T mobil.Nikdy jsme nechtěli žádné služby,nabíjíme si jenom když už nemáme kredit.
66. PÉŤA
27. Leden. 12 (Pá) - 10:54
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2652
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Kdo je připraven nebývá zaskočen      - Reakce na příspěvek č. 46
Kámo,tak to seš fakticky frajer,tos teda z nich něco vytřískal ale kdyby ses podíval na jejich nabídky,tak jsi nedostal nic jiného,než to,co běžně nabízejí komukoliv jinému,i běžně novým zákazníkům. Já s T-zlodějama mám taky jen špatné zkušenosti,neustále mi volali a nabízeli supervýhodné paušály a to jen díky tomu,že jsem jejich věrný zákazník a přitom mi nenabídly nic,než to,co si muže uzavřít kdokoliv jiný,ať už je nebo není zákazníkem T-zlodějů.I když jsem si převedl číslo k O2(mám od nich i internet a jsem spokojen)tak mi stále nenabídly nic,co by si kdokoliv jiný nemohl také uzavřít.Takže ti blahopřeji,že jsi získal něco,co si může uzavřít i bezdomovec pod mostem
67. Jaroslav Martan
30. Leden. 12 (Po) - 10:11
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2654
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit NIKDY VÍCE T MOBILE
Dobil jsem si modem na měsíční provoz internet v mobilu 8.ledna 2012,od té doby nejenomže nemám spojení,ale již tři \\\"specialisté\\\" značkových prodejen v Praze-28.října a Letňany ze mne akorát tahají peníze za údajné nedostatečné dobytí.Reklamace na zákaznické centrum poukazují na další a další prohlídku nebo soudního znalce.
Arogantní odpovědi,nic neřešící protože další \\\"odborník\\\" je na úrovni těch předešlých.Kvalita-ŽÁDNÁ,Služba-ŽÁDNÁ.NIKDY VÍCE T MOBILE.
68. Renata Tůmová
31. Leden. 12 (Út) - 21:14
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2655
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit okrádání při změnách tarifu
14.2.2011 jsem změnila z důvodu velké částky převoditelného kreditu měsíční tarif Podnikatel z částky 450 kč na částku 200 kč, ale nebyla jsem upozorněna na to, že pokud nespotřebovaný kredit neprovolám, po 9 měsících tento kredit ZANIKÁ BEZ NÁHRADY, tj. T-mobile mi ukradlo přez 2 400 kč, slušné, ne? Mám u nich 4 telefony, nechám doběhnout smlouvy a přejdu jinam
69. amur
1. Únor. 12 (St) - 11:10
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2656
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Re: T-Mobile - hodně problémů      - Reakce na příspěvek č. 22
T-Mobile to je kapitola sama pro sebe byla na mně podvodně uzavřená smlouva jejich pracovnicí ,první co bylo že my dali zaplatit penále 30000 aníž bych vědel za co.Když se mi povedlo vysvětlit že nemám žádnou smouvu uzavřenou tak my po měsici poslali kopii kde byl sfalšovaný múj podpis.Musel jsem to nahlasit na policii kde se to vyšetřilo,ale už jsem byl v solusu.Snažim se vysvětlit že mně tam nahlasily oni a že by mněli taky mně z registru solusu odhlasit.Jenomže mi sdělily že to musim udělat ja,ale žádne potvrzení my neposlaly.Po opětovné urgenci my slybyli že mi ho pošlou ,ale opět musim platit odeslaní a žádost o vymazaní.Jako důchodci se mi to prodraží a to ještě nevím jak dlouho to budé trvat.
70. prasátko
2. Únor. 12 (Čt) - 18:50
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2659
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Re: Re: zkušenost s t mobile      - Reakce na příspěvek č. 3
varuji vás před t mobil jsou to stejní darebáci jako o2 rozhodně jim nic nepodepisujte!!!
71. cieciurova
8. Únor. 12 (St) - 15:47
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2667
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit PODVOD
Nikdy jsem nepodepsala s T-Mobile žádnou smlouvu,nikdy jsem neměla paušál a ted mi přišlo,že mám zaplatit 36000kč.Ted se nemůžu dostat ke smlouvě kterou jsem ůdajně měla podepsat.Ana totiž ani neexistuje.A já mam na krku exekutory.
72. jip
12. Únor. 12 (Ne) - 19:38
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2669
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Moje zkušenost s T-mobile. Trapný a jednoznačně nejdražší operátor.      - Reakce na příspěvek č. 54
Perfektní zpracování a přehled - lze jen souhlasit . O 2 děs , nyní jsem léta u T mobile , vcelku spokojen , ale právě mi končí smlouva , kterou nelze prodloužit, takže přemýšlím jestli nepřejdu k Vodafonu , ale jak je patrné , člověk si nevybere , dokud tady nebudou alespon další dva....
A že je u nás nejdražší volání v Evropě je bez diskuze ..
73. ZDENA
15. Únor. 12 (St) - 12:57
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2677
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: zkušenost s t mobile      - Reakce na příspěvek č. 1
NEJVĚTŠÍ ZLODĚJI NA SVĚTĚ DCERA MÁ PAUŠÁL BĚHEM MĚSÍCE JSME ZAPLATILI 3200KČ ZA PAUŠÁL I KDYŽ MÁ PŘÁTELÉ MÝCH 5 TAK JI NAÚČTOVALI ÚDAJNÉ VOLÁNÍ NA NESMYSLNÉ LINKY A PERLIČKA ZRUŠILI JSME PAUŠÁL A NYNÍ PO 14 DNECH SE ŠEL MUŽ ZEPTAT JAK TO VYPADÁ A OPĚT DLUH 700 KČ I KDYŽ JI ZABAVIL KARTU A DCERA NEVOLÁ NEDOHÁDÁTE SE PRÝ MUSELA NĚCO STAHOVAT,ALE JAK KDYŽ KARTU NEMÁ?NO A SYN U NICH NENÍ 2 MĚSÍCE JE U VODAFONE A TAKÉ MU PŘIŠLO VYÚČTOVÁNÍ NA 700KČ I KDYŽ KARTU OPĚT HOZENOU V ŠUPLÍKU.VŠICHNI OD NICH ODCHÁZÍME ŠPATNÉ ZKUŠENOSTI,PŘEDRAŽENÍ,A RÝŽUJÍ NA DĚTECH NENABÍZEJÍ NASTAVENÍ LIMITU U PAUŠÁLU.PROČ ASI?SAMI AKTIVUJÍ SLUŽBY DO MOBILU O KTERÉ NEMÁTE ZÁJEM JE TO DĚS VARUJI PŘED TOUTO SPOLEČNOSTÍ Z OSOBNÍCH ZKUŠENOSTÍ
74. ZDENA
15. Únor. 12 (St) - 13:00
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2678
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: PODVOD      - Reakce na příspěvek č. 71
TO SE NENÍ ČEMU DIVIT ŽE TATO SPOLEČNOST JE STÁLE NA TRHU NEBOT SE UDRŽUJE Z PENĚZ O KTERÉ OKRADOU SVÉ ZÁKAZNÍKY.ZAPOMĚLI ŽE UŽ NEJSOU JEDINÍ NA TRHU JAKO SNAD PŘED 15 LETY
75. ZDENA
15. Únor. 12 (St) - 13:05
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2679
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Re: zkušenost s t mobile      - Reakce na příspěvek č. 20
ANO DOBÍJECÍ KARTA ALE VOLÁNÍ ZA KOLIK?6KČ ZA MIN VODAFONE NA KARTU DOBÍJECÍ MÁ 3,50 ZA MIN TAK JAKLÝ ROZDÍL?
76. Jan Nebeský
16. Únor. 12 (Čt) - 11:27
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2682
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Re: zkušenost s t mobile      - Reakce na příspěvek č. 73
Mám také katastrofální zkušenosti s T Mobile.Nyní jsem uzavřel smlouvu s Vodafonem a ta mi za Vámi zmíněné 3 000 Korun nabízí z c e l a neomezené volání do pevných linek,a všech mobilů za měsíc.
Jen čekám na převod čísla, prý to bude 14 dní, jsou to darebáci a zloději.
A jejich prodavači mají znalosti žáků pomocné školy a IQ tykve.
Jan
77. MARTIN
16. Únor. 12 (Čt) - 16:08
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2683
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Re: zkušenost s t mobile      - Reakce na příspěvek č. 2
AHOJ VSEM JA JSEM MNEL U T-MOBILE INTERNET NA PC NA DOBU URCITOU NA SMLOUVU NA 2 ROKY ZA 800 KC POUZIVAL JSEM HO POUZE 6 MESICU BYL POMALEJ NESLO STIM NIC DELAT TAKZE BYL K NICEMU SEHNAL JSEM SI PRIPOJENI WIFI A MAM HO DO DNES JSEM UPLNE SPOKOJENEJ A T-MOBILU JSEM STALE MESICNE PLATIL 800 KC I KDYZ JSEM JEJICH INTERNET NEPOUZIVAL A ANI PO 2 LETECH KDYZ SKONCILA SMLOUVA NIC NEUKONCILI A STALE JSEM PLATIL DAL MUSEL JSEM TAM DAT PISEMNOU ZADOST O UKONCENI UZ NECHCI NIC NA SMLOUVU U T-MOBILU JSOU PODVODNICI
78. Pavlína
7. Březen. 12 (St) - 15:37
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2701
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: zkušenost s t mobile      - Reakce na příspěvek č. 1
Ahoj, T-mobile už nikdy víc. Jsou to parchanti, kteří Tě utáhnou na nejlepší tarif a potom Ti dělají peklo. Operátoři jsou neschopní a jednání všech ke zvracení. Všem ho budu už jen rozmlouvat. Lidi nenechte ze sebou manipulovat a jdite od něho zavčas pryč.
79. ADRIANA
3. Duben. 12 (Út) - 10:07
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2716
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: zkušenost s t mobile      - Reakce na příspěvek č. 1
AHOJ, PLNE SÚHLASÍM. TIEŽ -ZAKÚPENÁ KARTA- NOTEBOOK- JE OK- ALE T-MOBILE ABSSOLUTNE NA......................, TAKŽE TIEŽ ODCHÁDZAM OD TOHOTO OPERÁTORA. MALA SOM UFONA, SPOJENIE SA MI ZDALO VELMI POMALÉ, NO ALE T-MOBILE PREDČILO MOJE OČAKÁVANIE, FAKT DES!!!!!!! JE NA ČASE ABY SI TÁTO SPOLOČNOST PORIEŠILA SIET...PO PRAHE, PRETOŽE KED TAM JE TO NANIČ, ČO POTOM V INEJ LOKALITE. KEDŽE SI PLATÍM MESAČNÚ TAXU ZA NET, CHCEM BYT ON-LINE, U TEJTO SPOLOČNOSTI JE TO PRROBLÉM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
80. lukas
25. Duben. 12 (St) - 02:11
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2733
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: zkušenost s t mobile      - Reakce na příspěvek č. 1
Mám stejný problém s těmahle sráčema,do písmene a do puntíku,lidi jdou od O2 k T-mobilu a naopak,ale je to jen chvilkové nasrání,které postoupí k vražedným chutím nás zákazníků,protože bohužel všichni operátoři v čr jsou svině,tak to je a ne jinak!pokud mi tohle chce někdo vyvrátit tak je to vymaštěnej idiot co ví úplnou píču! 10 let zkušenností u T-mobile,O2(eurotel) a vodafone(oscar),když začínali tak by vám vykouřili po telefonu,teď už dávno nevydělávaj jako operátoři,ale telekomunikace je doplňkoví sortiment,hlavní předmět je bankovnictví(lichvářství). podvody,úroky,penále,sankce,atd.,už jim to nevydělává,to co vlastně ofiko dělají,je jim to málo,proč 350,-za měsíc,radši pokutu 20 litrů na fleku,smlouvy v podání ústní dohody,nebo zafixované smlouvy v objednávce a další machinace z kterých se protočej panenky i právníků,poněvadž i na tyto právní díry potřebuje právník svou chytrou knihu! ať je to 1G,2G,3G,4G nebo 90000G je to jedno,je to mrdka co nefunguje,padá,neudrží se max 17kb a buďte rádi,pokud nemáte t-mobile vysílač na střešním okně tak jste v píči! a ještě víc jestli jste podepsali ,,smlouvu,, pak máte jebku co nefunguje a exekuce na krku! jednoduchá rovnice 1 rohlík=3,- 10rohlíků=30,- 0 rohlíků=0,- to ví i pekař,platit za smlouvu?asi ne ne?že nemám signál?no jasně nemám rohlík nemusím platit ne?za vzduch se neplatí,mám platit ok ale za to za co jsem se podepsal to je jasný,v ostatních případech je to podvod z jejich strany,a když jim to budete platit budou to zkoušet na všechny,umlátit tu skurvenou verbeš do piče,ať už je tu novej operátor,když bude solidní tak T-mobile O2 atd.budou mít zákazníky jen svý zaměstnance nikoho jiného.Začíná to operátorama,politikou a vším všude v čr je za vším podvod,stydím se za čr a všechno tady,mějte se a držte,buďme už hrdí a vyžeňme tu pakáž do piče.....
81. dana
27. Duben. 12 (Pá) - 15:16
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2737
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Re: zkušenost s t mobile      - Reakce na příspěvek č. 2
pro Michala,Míšo o aroganci u T-MOBILU jsem se přesvědčila u operátorky p.ČERNÉ buďte rád že jste na ní u T-MOBILU nenarazil...myslím si že by potřebovala trochu víc probrat ASERTIVINÍ CHOVÁNÍ...BYLA HODNĚ IRONICKÁ...místo rady jsem si vyslechla sprchu negativity..myslím si že na místo operátorky nepatří v žádném případě dělá svému T-MOBILU OSTUDU
82. DANA
27. Duben. 12 (Pá) - 15:52
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2738
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit MÉ ZKUŠENOSTI A PŘEKVAPENÍ
nedávno jsem se dozvěděla,že T-MOBILE povolil "SVÝM ZÁKAZNÍKŮM" jako ostatně u jiných operátorů tzv.ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY! ALE TAK ŽE SI PRONÁSOBÍTE MĚSÍCE KTERÉ ZBÝVAJÍ DO UKONČENÍ SMLOUVY A PRONÁSOBÍTE VE SMLOUVĚ SEPSANÝM TARIFEM.u mne jako důchodce(ale i kdybych nebyla) to činní pouhých 23.000 kč.PROSTĚ SE NIJAK NEVYVÁŽETE a není s nimi ROZUMNÁ DOMLUVA.Každý z Nás se může dostat do situace kdy příjde o práci či jiný zdroj příjmů.POZNÁMKA:CHTĚLA JSEM POUZE SNÍŽIT TARIF z 500 kč.(na 300)kde ve skutečnosti zaplatíte místo 500 kč.min.850 kč a když na tuto částku nedosáhnete ZAPLATÍTE 160 kč.POKUTU !!!!!! NEHNETE S NIMA ANI NÁHODOU!!!! ZLATÉ O2
83. Zlata
25. Květen. 12 (Pá) - 07:44
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2765
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit změna tarifu
Zkušenosti s T -mobilem? Celkem dobré, ale do včera.... Řeším přes operátora změnu tarifu, ke které došlo automatiky po vypršení smlouvy. Měla jsem tarif Přátelé a změnili ho na tarif S námi. S tím nesouhlasím a je problém.....Včera mi asistentka operátora ujistila, že vše nastaví zpět a přijde mi SMS o změně a nic. Dnes jsem opět volala operátorovi...Prý se změna nepodařila, ale během dopoledne se mi určitě ozvou, prý na oddělení smluv pracují až od osmi hod.....Jsem zvědavá, jak vše dopadne.
84. Jiřina Odehnalová
25. Květen. 12 (Pá) - 09:07
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2766
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit dluh Tmobile
Dobrý den, i já mám s T mobile problém. Měla jsem u nich dluh, který jsem dle splátkového kalendáře platila v březnu 2010 mi volali že mám poslední splátku která je jiná než ty předešlé a to proto aby se dluh douhradil celý. Vše jsem doplatila a byla jsem telefonicky ujištěna že už žádný dluh u jejich společnosti nemám. Podotýkám že mám složenky o zaplacení. A teď mi přišlo od exekutora že mám zaplati přes 12000kč. Když jsem volala na T mobile bylo mi řečeno že tam ještě nějaká částka k zaplacení zbyla a že jí tehdy kolegyně neviděla. Může mi někdo poradit co mám dělat? Děkuji a T mobile už nikdy alespoň za mě
85. Kvetoslav Zahradka
28. Květen. 12 (Po) - 19:03
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2770
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit zkušenost s t mobile      - Reakce na příspěvek č. 2
Zásah potopená. A stejně nás škubou všichni,protože se škubat necháme!
86. Květoslav Zahrádka
28. Květen. 12 (Po) - 19:13
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2771
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Re: zkušenost s t mobile      - Reakce na příspěvek č. 8
chápu vaše rozhořčení,i mně jejich postoj k lidem nahání vztek do myšlenek,ale použití vašeho slovníku budí dojmu,že jste slabší mysli,nežli vámi zmiňovaný operátor.Váš slovník ve mě vzbudil zájem,ale o jakýsi projev slaboduchosti,prostoty.Vaše impulzivita vás dostává do pozice,že ztrácíte schopnost se jakkoli za použití inteligence bránit.I já jsem naštvaný jejich postoji vůči nám,ale rozhodně se nenechám jimi snížit k takto ubohým sprostým projevům.Připoměl jste mi tak trochu pana Topolánka a jeho agresivitu.
87. Jana
13. Červen. 12 (St) - 18:38
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2788
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Re: T MOBILE      - Reakce na příspěvek č. 15
TAK MI T MOBILE SPLETL DORUČOVACÍ ADRESU,A VŮBEC JE NEZAJÍMÁ ŽE TO SPLETLI ONI,MUSÍM ZAPLATIT 12TIS KČ,VŮBEC SI VINU NEPŘIZNAJÍ,CHTĚLA JSEM UKONČIT SNĚMA SMLOUVU A BYLO MI ŘEČENO ŽE TO NEJDE,TO SE DIVÍM,NA INTERNETU PÍŠOU ÚPLNĚ NĚCO JINÝHO,ZLODĚJI
88. Alexandra Miličková
14. Červen. 12 (Čt) - 19:08
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2790
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit ztráta kreditů
otec, kterému je přes 80 let si neustále dobíjel kredity a nevolal. Tím se mu nasbírala suma 3.400 Kč. Ještě večer tu částku na mobilu měl a dnes
ji tam již nemá. Ukázalo se pouze 400 Kč. Když jsem volala operátorovi, tak mi řekli, že neumím číst, což mě vytočilo. Tvrdili mi, že tam nic nemá. Okrást starého člověka je ostuda , zvlášť od takové velké firmy.
89. pitomec
16. Červenec. 12 (Po) - 21:25
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2828
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Podvodníci od T-mobilu
T-mobil - jeden velkej podvod!
90. HONZA
17. Červenec. 12 (Út) - 19:56
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2830
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit T-mobil , O2 a další
Dyk je to jedno ať dete k nějakýmu operátoru sou to všickni stejní zloději a lháři
91. Dana
9. Srpen. 12 (Čt) - 09:18
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2860
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit T-Mobile
Asi nepotěším stěžovatele, ale jsem zákazníkem T-Mobilu, ke kterému jsem byla převedena od Českých radiokomunikací a jsem spokojená. Použvám tarif ADSL-Premium. Funguje bez chyb.
92. Jarmila
11. Srpen. 12 (So) - 18:59
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2864
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Hodnocení,stížnost.      - Reakce na příspěvek č. 40
Vážený pane Souhlasím a plně se ztotožňuji s Vašim příspěvkem.Bohužel mám s touto firmou velmi špatné zkušenosti.Na mé písemné stížnosti nebyl brán zřetel,ba naopak-byla jsem po právu potrestána dalšími finančními sankcemi.KOCOURKOV.Zdraví Jarmila
93. pekr
8. Září. 12 (So) - 15:50
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2894
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit paušál nebo ...
jak to tady čtu a snažím se vstřebat Vaše zážitky s operátory tak mě to jen utvrzuje, že jsem udělal to nejlepší. Již 11 let mám předplacenou kartu a mam klídek. Ano provolám o 100procent vice a kamarádi na mě koukají jak na blázna. No mě ty 3roky po soudech s O2 stačili , když mi poslali učet na 21000 , chtěl jsem vyučtování , dali mi ho a uznali chybu ale pry to nemá odkladný učinek že to mam zaplatit a pak si stěžovat. a kdyby mi to uznali na reklamačnim tak mi to pričtou na tzv. učet. a to jsem nechápal proč mi nemohou vrátit peníze proč jim mam pujčovat ? Naštěstí p.soudce byl rozumný a poslal je do háje. odvolali se a jelo to na dlouhou trat. Samozřejmě mě odpojili a já přišel o zákazníky, s tím že se mi nemohli dovolat. Takže prdte na ně jen Vás odírají z kuže a dělají z nás Vás hlupaky s nějakými levnými tarifi. Dobijecí a je to
94. Jiří
24. Září. 12 (Po) - 16:54
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2910
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit t mobile nespokojrnasti za kradeze kazdy den 24 kč
4644 a nemohl jsem se poslat zpet za sms i telefonem a je vse uplna blbost za infolinku a nechci uz pripojit i datovy balicek a vse je za kradeze kazdy den o 24 kč .
95. Darina
30. Říjen. 12 (Út) - 07:54
ID příspěvku na Operátoři.cz:
2976
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Re: Re: zkušenost s t mobile      - Reakce na příspěvek č. 3
Ahoj ted sem ukončila smlouvu s O2 ještě mě donutily zaplatit 250 kč penále že sem o 2 dny ukončila smlouvu dříve po 8 letech u nich !!! hrozně vysoké placení a nespokojenost při vyřizování reklamace, to je vše co k nim můžu říct :(( takže bych se k nim nehrnula ,,s Pozdravem Darina
96. Pavel Výběra
22. Listopad. 12 (Čt) - 09:08
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3015
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit T-mobile už nikdy více
Ahoj, také jsem u T-mobile a co si budem povídat, jsou to neskuteční vydřiduši. Proto jejich služby používám co nejméně a raději smskuju přes bezplatnou sms stránku www.esemes.cz. Pošlete si z tama smsku do "t-mobile":http://www.esemes.cz/sms-zdarma-na-t-mobile/ , "O2":http://www.esemes.cz/sms-zdarma-na-o2/ , i "Vodafone":http://www.esemes.cz/sms-zdarma-na-vodafone/

T-mobile nedám ani o korunu více, než je nezbytně nutné :/
97. Pavel Výběra
22. Listopad. 12 (Čt) - 09:14
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3016
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit T-mobile už nikdy více - oprava
Omlouvám se, špatně jsem vložil příspěvek. Takže ještě jednou:

Ahoj, také jsem u T-mobile a co si budem povídat, jsou to neskuteční vydřiduši. Proto jejich služby používám co nejméně a raději smskuju přes bezplatnou sms stránku www.esemes.cz. Pošlete si z tama smsku do O2 , T-mobile , i Vodafone.

T-mobile nedám ani o korunu více, než je nezbytně nutné :/
98. Pavel Vít
28. Listopad. 12 (St) - 18:17
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3023
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Otřesná zkušenost s T mobile
Byl jsem klientem T mobile ještě od dob kdy se jmenoval Pegas a telefony mely vysouvací anténky. Celkem bylo vše OK až do letoška. Občas se člověku stane, že v záplavě složenek některá skončí pod novinami nebo se jinak založí. Obvykle se nejedná o problém, dostanete SMS upomínku a ihned problém řešíte. Nejsem socka a nemám zapotřebí si pro pár stokorun komplikovat život. No jo ale téčka najednou změnila taktuiku. Ráno příjde SMS a odpoledne už mám ve schránce nové vyúčtování s napařeným penále. To mě po tolika letech připadalo dost neetické a rozhodl jsem se, že zkusím štěstí u jiného operátora. Uaúúú, to jsem netušil co mě čeká. Podepsal jsem smlouvu a dostal kód pro přenos čísla. OK řekl jsem si a zavolůal na tákaznickou linku T-mibile s tím, že číslo nahlásím. Tam mi sdělili, že musím ukončení smlouvy zaslat písemě, nebo podat na obchodním místě. Šel jsem tedy na obchodní místo, kde mi byl velice chladně podán formulář na odhlášku s komentářem, že to jde jen poštou. Poslal jsem tedy poštou a bylo mi oznámeno, že můj požadavek na přenos byl zamítnut. Nic víc. Volám tedy opět na zákaznickou linku kde je mi sděleno, že kód je platný pouze 10 dní a ukončení mé smlouvy je 14 dní vzdálené. No fajn. výpově´d už tam mají, stačí vygenerovat nové heslo a nahlásit. Ne ne, dnes jsem se dozvěděl, že si musím vyzvednout nový formulář, opět poslat poštou (obchodní místo mi to nevezme) no a pak móóóžná mi laskavě dovolí přenos čísla. Tedy v to zatím pouze doufám, protože proces není u konce. Můj závěr, podat stížnost a řešit věc právní cestou s tím, že budu požadovat nějakou kompenzaci za ztrátu času, peněz a neetické chování.
99. Alena
3. Prosinec. 12 (Po) - 18:30
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3030
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit nechápu!!!!!!??
Přišli podomní prodejci s nabítkou na tarif mobil a další. nechtěla jsem to přesto poslali telefonz, DVA? Ačkoliv jsem to nechtěla přesto mi to vnutili, na papíru, který jsem podepsala bylo přepisované jméno nebzlo nebo není tam žádné "číslo smlouvy a ani žádné jiné. Teť mi chodí faktury dělají si hovada co chtějí asi podám žalobu, protože to co si dovolují oni si nedovolí sebehorší podvodník. Ale za to vše můžou ti jejich brigádníci co jsou otravní a zvoní u každých dveří. Přečtou si jména na schránkách a potom vše ostaní zjistí přes internet pak si vyzvednou tučnou odměnu a utratí ji na diskotéce, pak se smějou jak s kým vydrbali, HOVADA A NEJHORŠÍ TI CO JIM TO ŽEROU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
100. Honza
11. Únor. 13 (Po) - 10:30
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3112
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Pozor na klamavé akce T-mobile
Jako dlouholetý zákazník T-mobile
jsem si na základě na webu uvedených cen a rámci akce do 31.1.2013 (volání zdarma v síti T-mobile) změnil na internetu tarif na tarif SNámi 390
V domnění, že volá "zdarma", manželka opravdu telefonovala.
Nyní k mému údivu přišla faktura na 3500 Kč.

Při reklamaci - mi sdělili, že akční tarif nebyl aktivován, protože jsem prý ještě měl poslat aktivační SMS, nebo prodloužit smlouvu, nebo volat na infolinku. S tím že akce už neplatí a že mi to nemohou aktivovat ani dodatečně. Žádná omluva, žádný dobropis, nic! Takže výsledkem je, že u nich asi po 12 letech končím a jdu jinam.

101. t-mobile
8. Březen. 13 (Pá) - 16:56
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3133
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit hromadná žaloba
t-mobile nám naúčtoval smluvní pokutu s odvoláním na smlouvu významného zákazníka. Podle mého, výše pokuty neodpovídá smluvním podmínkám. Na můj dotaz, jak pokutu vypočítali, nejsou schopni písemně odpovědět. Jejich arogance jde tak daleko, že nám odpojili poslední telefon, který u této společnosti máme s tím, že jsme sice útratu za telefon zaplatili, ale pokutu ne.
Nepřipravuje se na t-mobile hromadná žaloba? Rád se připojím.
102. Sinuhe
17. Březen. 13 (Ne) - 17:49
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3140
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit UZ NIKDY
Dobrý den, sjednal jsem si u této tz. společnosti internet na dobu neurčitou, za 999 kč měsíčně, bez DPH samozřejmě. Vyučování elektronicky, ptal jsem se ještě pracovníka co se mnou smlouvu sjednával, jestli mi faktura přijde elektronicky do pošty. Ano, samozřejmě, faktura vám přijde elektronicky na vaši e-mailovou adresu. Měsíc, nic, tak sem počkal ještě týden, říkám si nějakou dobu to asi trvá, pořád nic. tak jsem jim tam napsal co je. Jo, my jsme předpokládali, že že to budete vyřizovat přes naše stránky. (tam jsem se pak i zkoušel dostat podle dat uvedených ve smlouvě, samozřejmě bez úspěchu), pak mi poslali fakturu do e-mailu. Zaplatil jsem. Pak přišla druhá faktura se "smluvní pokutou" 1150 Kč. Do prdele, schválně mi nepošlou fakturu a já mám ještě platit pokutu. U těchhle ha.zlů už nikdy nic.
103. Jan Mička
21. Březen. 13 (Čt) - 10:51
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3146
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Jak na výpověď u T-mobil      - Reakce na příspěvek č. 34
nemohu než nesouhlasit s tím co je psáno. Jsou skutečně arogantní.nechával jsem si převádět své číslo. Než to vyřídili manželka si ho převedla jinde. poté jsem dostal přidělené číslo a musím platit za číslo které nevyužívám. Když jsem zjistil že žena si pořevedla číslo sama tak jsem chtěl vráti i mobil který jsem ji vybral ale žel prý to již nejde. Skutečně tuto firmu již nikdy více.
104. egyptanka
13. Duben. 13 (So) - 13:05
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3162
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Re: zkušenost s t mobile      - Reakce na příspěvek č. 20
Já mám také jen simku na dobíjení,po zkusenostech s Tmobile a mam klid. Jak už tu někdo psal, projedu jen to co tam mám a nemusím se rozčilovat nad fakturou,na to už dávno nemám nervy. U Tmobile jsem byla od začátku co tady existují mobily,platila jim nemalé částky za tarify které byly vždy velmi výhodné ( PRO OPERÁTORA),ale s tím jsem skončila. Nejvíc mě vždy dožral syn který žije v Německu, že platí za flaterate - neomezené voláni 5 až 15 eur,dle toho,jak to s operátorem uhádal a dělal si ze mě legraci,za co platím ty tisíce korun? Takže jsem nechala dojet dvouletou smlouvu,,včas jsem ji vypověděla a mám klid. Žiju stejně dobře i bez tarifu. K tomu řeknu zpětně že jsem byla pěkně blbá,,když jsem tam ty prachy cpala. Dnes už mě jen tak někdo na něco nenaláká. Dokud nebude mit nějaký operator tarif neomezené volání do všech sítí,sms do všech sítí,internet min.600 MB do 500 kc,tak smolíček pacholíček.
105. Zemanová
15. Duben. 13 (Po) - 14:20
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3163
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Je mi smutno ...
Mám pevný internet od T-mobile! Protože se budu stěhovat a smlouva mi nekončí musím dát žádost o ukončení pevného internetu z důvodu stěhování a na nové adrese si nechat zřídit nový internet. Výpověď stávajícího internetu trvá jeden měsíc. Dokud nebudu mít zapojený pevný internet na nové adrese nemohu dát výpověď na staré adrese.
Zjednodušeně: Jakmile se stěhujete, ať chcete nebo ne musíte platit jeden měsíc dva internety!
Jedním slovem: ZLODĚJNA!
106. Tereza
19. Duben. 13 (Pá) - 21:00
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3168
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit T-mobile
Mam t-mobile a jsem velice nespokojena,bohuzel mam smlouvu az do konce pristiho roku,tak to asi musim nejak vydrzet,platim jim strasny castky a to nejak moc nevolam ani nepisu,uz jednou jsem u nich chtela zkoncit,ukecali me na nejaky lepsi ceny,ale uz mi nerekli ze to bude trvat jen chvili a uz zas platim velky prachy,nekolikrat dokonce kolem tisice a jednou i kolem dvou tisic!!!!!A znova opakuji nic moc toho nevyvolam ani nevypisu a nemam ani internet,jsem na ne fakt nasrana!!!!!
107. Zdeněk
22. Duben. 13 (Po) - 14:11
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3172
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: zkušenost s t mobile      - Reakce na příspěvek č. 1
Jak by jste se chovali Vy,kdyby jste měli na lopatě blbečka,který se Vám zavázal platit měsíční paušál,měli by jste možnost v rámci českých zákonů,psaných zloději pro zloděje ho beztrestně,dle vlastní vůle okrádat.Já bych dělal totéž.Komu není rady,tomu není pomoci.
Paušál už nikdy více.
108. Dana
25. Duben. 13 (Čt) - 13:58
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3174
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: T-mobile      - Reakce na příspěvek č. 106
Bohužel, i já mám podobnou zkušenost. Jeden měsíc přišlo vyúčtování za mobil dcery přes 1900,-Kč, podle počtu hovorů to vypadalo, že by musela volat tak na 7 čísel denně, což je nesmysl, protože je celý den ve škole a tolik kamarádů snad ani nemá.Před tím se částky pohybovaly okolo 700-800Kč. Došla jsem na pobočku s tím, že chci vědět, kdy nám končí smlouva, že bych ráda přešla k jinému operátorovi, že fakturu zaplatím, ale že se mi to nějak nezdá.No a co byste řekli? Další měsíc přišlo vyúčtování na nějakých 600,-Kč. Přitom mi dcera říkala, že je to nesmysl, že volá v podstatě pořád stejně.Naše radost však byla předčasná.Přestože poslední měsíc volání opravdu omezila na nejnutnější, opět vyúčtování 1300,-Kč. Bohužel, ani není v mých silách dokázat, že na některá čísla nebylo vůbec voláno, protože ani nevíme, komu patří. Nevím, máte někdo podobné zkušenosti? A jak jste to řešili? Myslíte, že pomůže novinka - neomezené volání?
109. Martin Šrůt
6. Červen. 13 (Čt) - 17:37
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3213
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: VODAFON!!!!      - Reakce na příspěvek č. 36
Přeji dobrý podvečer,


zde jsem se dozvěděl, že pošlete kontaktní údaje na vedení vodafonu.

Byl bych moc vděčen, protože jejich nařízené chování je již velmi velmi podivné.

Tímto tedy prosím o kontakt na vedení té úžasné společnosti nejlépe e-mailový.

Děkuji předem

V úctě Martin Šrůt.
110. Miloslav
7. Červen. 13 (Pá) - 19:34
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3215
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Re: zkušenost s t mobile      - Reakce na příspěvek č. 2
Nechápu jak může někdo chválit O2. Hovor v délce 1:01 min. účtují 2 minuty.
Pokud si dobiju kredit dostanu hned 3 sms. Hovory do zahraničí nejdražší atd.
111. David
2. Červenec. 13 (Út) - 00:13
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3233
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit T-Mobile
Firma ukončila činnost u O2. S nimi naprostá spokojenost, pokrytí super, internet rychlý, převážně 4G, občas 3G. Nyní u T-Mobile převážně Edge, vše pomalé, internet stojí. OTŘESNÝ hnus. Není větších debilů než T-Mobile. Ti spokojení co zde jsou, jsou jen debílci, co občas zavolají babičce. Aktivní uživatel bohužel u T-Mobile zapláče, pokud nebydlí mezi debilama v Praze kde mají pokrytý každý posraný záchod. Překvapuje mě, že v okresním a krajském městě to vůbec skočí na EDGE. Ať jde T-Mobile se svojí posranou sítí do prdele. V pitomé reklamě s debilem s nafouklýma očima povídá ta pubertální kráva mutujícím hlasem, že mají nejrychlejší internet. Mají tak hovno. Zlaté O2....
112. David
2. Červenec. 13 (Út) - 00:23
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3234
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Re: Re: zkušenost s t mobile      - Reakce na příspěvek č. 110
Platíte za kvalitu.... Účtování a komunikace stojí za hovno všude. Důležitá je kvalita služby. O2 ji prostě má nejlepší. Ať se to líbí nebo ne, je to tak.
113. Marian Dančík
15. Červenec. 13 (Po) - 13:55
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3246
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit VAROVÁNÍ, T-Mobile vyuľívá vyděračskou firmu, pokud budete protestovat proti nespravedlnosti      - Reakce na příspěvek č. 1
VARUJI KA®DÉHO, KOMU NEPŘEBÝVAJÍ DESÍTKY TISÍC, PŘED VSTUPEM DO FA©ISTICKÉ NĚMECKÉ T-MOBILE! Němci v téhle firmě se stále od faąizmu k demokracii nepropracovali. T-mobile byl straąný omyl, který mne stál uľ hodně přes 10.000 a bude to mnohem víc. Tahle firma pouľívá manýry jako od ruské mafie. Kdyľ se u nich člověk podepíąe (smlouva na dva roky), měl by si k tomu najmout advokátní kancelář, aby mohl vůbec někdy přestat platit absurdní peníze i za sluľby, které uľ léta nevyuľívá a neľádal o ně. Moje drahá si u nich někdy roku 2001 objednala internet, jak jinak, \"výhodně\" se smlouvou na dva roky. Protoľe jsme platili 420,- za občasné pouľití internetu, ačkoliv konkurence uľ přes rok nabízela mnohem levnějąí tarify, chtěli jsme vloni skončit. Počkali jsme, aľ uplynou ty dva roky, a ąli jsme oznámit, ľe prodlouľení nechceme. Prý mne ale čekali minulý týden, takľe uľ nám automaticky vytvořili sami (!!!) daląí dvouletý závazek na absurdní platbu. Pro srovnání já mám od Bonerixu (firemní tarif O2) internet za 95,- s moľností zruąení třeba i jen na dovolenou, má drahá platí 420,- za net, který uľ ani nemá, rozhodl se T-zloděj. Modem si na prodejně odmítli vzít, roząlapal jsem ho a vyhodil. Půl roku jsem se s nimi telefonicky, emailem i dopisně hádal, ľe NECHCI U® NIKDY NIC od takové firmy a a» si tu smlouvu na neexistující internet sami zruąí, kdyľ si ji sami udělali, a kdyľ neodpovídali, přestal jsem teď v létě platit. Výsledek: Přiąly nám papíry od vyděračské firmy judra VLASÁKA, ľe jim to T-zloděj předal k vymáhání, musíme DOPLATIT V©ECHNO PLUS PÁR TISÍC NAVÍC ZA VYMAHAČSKÝ DOPIS, a ®E TO JE TEPRVE ZAČÁTEK, A« SE TĚ©ÍME PODLE PARAGRAFU 8.2 (netuąím, zabaví mi dům nebo obstaví účet?). Tak holt poąlu pár tisíc za to, ľe jsem si dovolil nechtít novou nevýhodnou smlouvu, neľ mne vyděrači navątíví osobně a zabaví mi auto nebo barák. A musím přijít napřesrok přesně během těch pár dnů, kdy mi dovolí z potápějícího se vraku vyskočit. Teď nemám moc peněz, takľe mi ty tisíce chybí na léky pro naąeho miláčka, mopsíka Fífa (psa) se selhávajícími ledvinami a srdcem, takľe jsem se zařekl, ľe od teď si udělám koníčka z propagace \"kvalitních sluľeb\" těchto zlodějů. Proto prosím o toleranci, aľ uvidíte tento článek na daląích webech, chci co nejvíce lidí zachránit před obstavením majetku za jednou neopatrně podepsaný papír.
Děkuji, Dančík
114. vendula
31. Červenec. 13 (St) - 16:00
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3274
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit arogance
17 min mi trvalo nez jsem se prepojila na operatora,uz to me vytocilo. T mobil prestal posilat slozenky a ja chtela aby m posilali,proste odmitam platit elektronicky. asistent mi oznamil ,at to platim elektronicky ,ze je to jednoduzsi. jako jeho nazor me nezajima. mam dve cisla a jelikoz jsem volala z toho druheho tak mi rekl at zavolam z nej a polozil telefon. bohuzel mas smlouvu do 2015..pak s nima skoncim. stejne jsou to zlodejove.
115. Alena
13. Srpen. 13 (Út) - 18:18
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3303
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: VAROVÁNÍ, T-Mobile vyuľívá vyděračskou firmu, pokud budete protestovat proti nespravedlnosti      - Reakce na příspěvek č. 113
Ano, ať jde milý T-MOBILE do pr....e, nechala jsem si od této firmy udělat paušál, měla jsem ho asi tak 2roky než mi z neznámých důvodů zrušili smlouvu.
Teď mi přišla složenka skoro na 113000kč s tím že to musím hned zaplatit.
Když se chce člověk dozvědět proč se to tak stalo pošlou vás do háje s tím, že to již není záležitost T-mobilu ale vymáhací společnosti kam celou záležitost předali.
Takže lidi posílejte si radši dopisy, známka s obálkou vyjde na míň a když se něco posere nepřijde vám to na tak velkou sumu jako tohle!!
116. Alena Fifková
26. Srpen. 13 (Po) - 14:20
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3319
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Kam mizel credit?
Po roce nedobití creditu T-mobil zrušil mé mámě(starobní důchodkyni ) creditní kartu. Zajímalo by mě kam se podělo 500 kč, které na kartě nebyly provolány.
117. Bělina Petr
1. Říjen. 13 (Út) - 01:44
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3375
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit T-Mobile a Vodafone
Dobrý den, čtu Vaše články a něco sedí a něco zase ne.

Vodafone mam 10let s tím, že jsem maximálně spokojený. Nejenže problém řešily zpětnou kompenzací částky, ale navýšily i FUP za stejné peníze. Na Vodafone si opravdu stěžovat nemohu.

T-Mobile: Tady bych se přiklonil spíše k dobíjecí kartě, která je pro mě vyhovující hned ze tří důvodů. Nikomu se neupisuji, 2. Volání s přítelkyní po 7hodině večerní do 7hodiny ranní naprosto zdarma, 3. nevyhovující simku zlomím a hotovo. Paušál už jasně říká (průser). Nedej bože přijít o práci v dnešní době vysoké nezaměstnanosti. Dnes bych mohl potvrdit, že super sazba od T- mobile je dobrá dočasná služba, ale pouze "dočasná".
118. Bělina Petr
1. Říjen. 13 (Út) - 02:08
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3376
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: T-Mobile a Vodafone       - Reakce na příspěvek č. 117
Dnes v době Skype,Facebooku a jiných možností, kde máte video hovory zdarma proti (operátorům- 10kč/min) a tyto služby nevyužíváte?. Máme VOIP telefon a pohoda. Mladá mě ukecala k té super sazbě, že si budeme volat v noci a že u nich je mizerný net a bla bla by to nevolalo a bůhvíco . ...Paušál bych přirovnal k obchodování na aukru. Lidi vědí, do čeho jdou, ale ve finále mohou být velice překvapení. Proč bych platil drahé hovory, když mam paušál s výhodami od A - do Z , a to samé. Proč bych si kupoval draze mobil, když ho mohu mít levněji (pytlík mouky) a to je realita
119. Jarda
28. Prosinec. 13 (So) - 16:12
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3466
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit
Připojím svuj pohled na t- mobile i ze strany byvaleho zamestnance. Ono se tam skutecne podvadi. operatori sice nesmi primo ĺhat lidem ale maji povoleno mlzit. Coz je jen manipulace nevedomych klientu... hruza-
oni bez problemu podvadeji i vlastni zamestnance. naslibuji vam bonusy ktere i kdyz splnite vam stejne nevyplati- duvod? bonusy se vyplaci 2 vyplaty zpetne a to uz u nas nebudete pracovat... , nebo treba vedouci tymu prepojuji prodejni hovory na urcite operatory a ostatni maji smulu.- proste podvod na podvod. nejlip od nich pryc
120. Dana Novotná
3. Leden. 14 (Pá) - 22:21
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3473
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit nespokojenost se službami
Dobrý večer jsme velice nespokojeni T-mobilem dříve jsme měli O2 a signál kvalitní co jsme přešli T-mobile nedovoláme se nikam a pořád není žádný signál no prostě hrůza musím chodit na balkon nebo na lou abych se vůbec někam dovolala zvažujeme to opět zrušit prože ani lékaře si nemůžeme zavolat a to je dost smutné.
121. Dana Novotná
3. Leden. 14 (Pá) - 22:24
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3474
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit nespokojenost se službami
Mám tam trochu chyb ale snad to nevadí jinak bydlíme v Krásné Lípě -Křimov
122. Jarda
16. Leden. 14 (Čt) - 22:17
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3496
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit T-Mobile nemá dobrou pověst ani v zahraničí
1) Dokonale nerovné smluvní podmínky, které jsou podle některých směrnic EU dokonce nekalými praktikami, neboť odstrašují pod hrozbou finanční sankce od změny operátora. Mimo jiné smluvní sankce drobným písmem až na konci ... což i náš Ústavní soud konstatoval jako právní vadu způsobující absolutní neplatnost smlouvy. Když smlouvu vypovíte písemně a řádně nic se neděje ... prodlouží ji o dva roky s tím že smlouva končí za dva roky a změny ve smluvních podmínkách jsou ve váš prospěch takže stejně nemáte právo vypovědět ...

2) Jejich internet 3g/4g je parodie na připojení, deklarovaná rychlost neodpovídá rychlosti v terénu což je způsobeno zastaralou technikou nainstalovanou v terénu... že by T-Mobile nevěděl jaká zařízení se v jeho síti nacházejí a nebo prostě jenom lže?

3) Zamlčování bezpečnostních závad firmwaru CDMA modemů a operačního systému Android je flagrantním porušením tuzemského práva nemluvě o tom, že jednu dobu prodával T-Mobile na svých pobočkách výrobky HUAWEI s logem T-Mobile ... nicméně co nám asi tak nacpou když sami podepsali smlouvu s HUAWEI.

Vždy mě dojalo jak operátoři hovoří o svých technologiích WTF nemají žádné technologie a všichni do jednoho jsou strategickými partnery HUAWEI. Vlastně si spotřebitel může vybrat jen kdo ho bude podvádět v menší míře...
123. Pavel
25. Leden. 14 (So) - 16:18
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3509
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Dotaz;
Po dobiti tviz karty,přiša mi SMS,že moje starý heslo mění za heslo,které¨mi zdělili.Co jeto za blbost.?
Dale nabizí internet do mobilu za,který nepotřebuji nebod mám inter;
Když jim odepiši na jejich vzkaaz tak odepiši že moje odpověd nebyla rozpoznat,že mám volat na 4603 že to spolu vyřešíme .Jsou to všiváci.
124. Ferdinand
21. Březen. 14 (Pá) - 11:25
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3559
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: zkušenost s t mobile      - Reakce na příspěvek č. 1
Lide, kteri si naivne mysli, ze nejlepsi pro jeho notebook anebo stolni PC je MOBILNI internet, a z toho nazvu vychazeje si poridi ten nejdrazsi a nejnespolehlivejsi zpusob pripojeni na internet, si privodi nejen zbytecne a prehnane vysoke jednorazove ale i mesicni priplatky za tuto sluzbu, ale i velikou davku nervu a rozcilovani.

Nekteri \"odbornici\", kteri stoji u pultu prodejny a tvari se, ze mobilni technologii maji v malicku, bohuzel ve skutecnosti o tom vedi starou belu (nebo i min ). Jsou to jenom (sakramentsky dobre zaplaceni) prodejci mobilnich telefonu (kus jako kus), a v mnoha pripadech nerozumi ani technice, kterou maji \"odborne\" prodavat.

Pokud si teda chcete DOMU do sveho pocitace (a ne do sveho mobilniho telefonniho aparatu) poridit pripojeni na internet, doporucuji se PRVNE INFORMOVAT. Ne dodatecne, jak je u nas dobrym zvykem...

Zde take stoji za zminku ono zname \"precist si navod az v pripade nejvetsi nouze\". Pokud nekdo mysli ve smyslu \"sakrys, ten navod ma aspon dve stranky, kdo to ma cist\", anebo \"to jsem nevedel/a, ze tahle podminka tam byla taky uvedena\" a podobne, nedela dobre!

Chcete-li dobry a spolehlivy pripoj na internet, informujte se u firem na to se specializujicich, to znamena na poskytovatele wi-fi (bezdratove) sluzby. Poplatky oproti MOBILNIMU internetu jsou pro tento typ pripojeni o hooodne nizsi! To date asi 2000 Kc za AP Router+pripojeni a priblizne 300 Kc mesicni poplatek za stabilnich 3 Mbps - nezda se vam to lepsi/vyhodnejsi?
125. Ferdinand
21. Březen. 14 (Pá) - 11:36
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3560
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: T-mobile      - Reakce na příspěvek č. 5
Ja jsem u T-Mobile (drive Pegas - ale to vy mladi uz asi neznate... ) dost dlouho, urcite vic nez 15 let. Nerikam, ze je to ten nejsuprovejsi a nejlevnejsi operator. Ale celkove jsem s T-Mobilem spokojeny.
Ponevadz od prvopocatku provozuji pouze na dobijeci metodu - teda nikoliv na pausal - tak pro me ucely to plne vyhovuje. Proc bych mel neco zbytecne preplacet? Platim jen tolik, kolik potrebuji ja, a ne tolik, kolik potrebuji obchodnici.

Po celou tu radu let jsem porad bombardovan ruznymi SMS-zpravami, telefonaty, e-maily, "agenty" na ulici a ruznymi reklamami ve vsech moznych i nemoznych mediich, abych si poridil tu pro mne ten nejvice super extra specialne vyhodny a nejlevnejsi tarif s tim a tim navic zdarma. Jde o to ODOLAT. Ja odolam, nenecham se zlakat na slevy za kazdou cenu.
Nezapomente, ze
KAZDA SLEVA NECO STOJI!
126. Ferdinand
21. Březen. 14 (Pá) - 12:05
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3561
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re:       - Reakce na příspěvek č. 16
Podle mne je chyba na strane prijemce...
Pozorne si PRECIST neco PREDTIM nez to podepisu - v tom to je!
Oni ty pokuty nevymysli jenom tak, od sebe. Maji to podlozene smlouvou, kde Vy s tim vsim jste predem souhlasil/a a podepsal/a!
Takze: nadavat na nekoho az po PROVERENI!
127. Tomáš
21. Březen. 14 (Pá) - 13:00
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3562
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Test
Pardon otestuji diakritiku
ěščřřžýáíé ů
128. dusan
31. Březen. 14 (Po) - 16:45
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3577
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit NA PICU A NA HOVNO!!!
MAM T MOBILE TV KARTU A PORAD JENOM PROBLEMY!!!POKUD SE CHCETE POTRESTAT,TAK SI KUPTE KARTU T MOBILE!!!JA SE NA NE VYSERU!!!DES A HRUZA!!!
129. Monyna
11. Květen. 14 (Ne) - 13:57
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3600
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Re:       - Reakce na příspěvek č. 18
Tak tohle je přesně typický inteligentní zákazník, jen ze sebe dělat chudinky. přidat se k ostatním. )) Chudinko vy jste nezaplatil protože ta strašná pošta doručila fakturu někam jinam ( asi si prostě řekla že vás vytočí a naschvál, jako kdyby věděla co tam je to dala do schránky někomu jinému) Systémová SMS o vystavení vyúčtování a částcce vám také samozřejmě nepřišla ( " Co bych to četl, zase otravujou->SMAZAT) Systémové SMS přeci nechodí z toho důvodu že vám má být poskytnuta nějaká informace. Navíc pošta vám musela tu složenku zašantročit složenku cca 3x protože poskytovatel služeb pozastavuje čísla po 3 měsících nezaplacení. ( Ale jelikož se jedná o službu o měsíčním cyklu, a je všeobecně známé že paušál s eplatí každý měsíc tak vám asi nebylo divné že už jste skoro čtvrt roku nezaplatil za telefon). Jinak co s etýká dobíjecích karet, je povinností dobíjet si kredit alespoň 1 za 12 měsíců, je to ve všeobecných podmínkách, a nejen tam, můžete to zjistit jak pomocí SMS, tak v hlasovém automatu, na internetu, v aplikaci Můj-T-Mobile, nabo na zákaznické lince, na prodejně....možností je dost staší chtít. Nehledě na to že sim se vypíná za 15 měsíců od posledního dobití. ( poslední4 měsíce chodí systémové SMS s upozorněním že se něco takového děje, ale to už jsme zase u systémových SMS.) a dobít si kredit, 1x za 12 měsíců 200kč kreditu tak pardon, to se o perátor přetrhne aby si udržel takovéhle zákazníky, hlavně že mají největší nároky a mají pocit že zrovna oni operátora živí. Jestliže má někdo potřebu dobíjet jednou za dvanáct měsíců, telefon nepotřebuje vůbec a může si skočit do budky. Nazdar a zamyslete se nad sebou
130. Monyna
11. Květen. 14 (Ne) - 14:13
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3601
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Dotaz;      - Reakce na příspěvek č. 123
s tím heslem to bude asi jinak že?)
internet vám nabízí právě proto že ho nemáte- sám jste si odpověděl
když píšete smsky systémoovému programu tak s tím si moc nepokecáte. t-mobiel neplatí operátory kteří by seděli v kanclu a smskovali si se zákazníky.
131. Monyna
11. Květen. 14 (Ne) - 14:19
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3602
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Kam mizel credit?      - Reakce na příspěvek č. 116
Tak to je spíše otázka na banku Vaší maminky, protože TMCZ "creditní" karty neposkytuje.)))
132. Iva kolářová
18. Květen. 14 (Ne) - 15:10
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3607
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit T-mobil papírové vyúčtování
Od 1.2.2014 jsem přešla od Vod.k T-m.(díky firmě)Ve smlouvě jsem požadovala platbu složenkou(mám pro to své důvody)Za únor a březen složenky přišly,ale nyní v květnu jsem až do 16.5.čekala na papírové vyúčtování marně,omlouvala jsem to tím,že bylo těch pracovních dnů,díky svátkům,míň.V SMS ,která přišla 5.5.byla určena splatnost 19.5.Takže jsem se vypravila řešit osobně na pobočce,jak mám uhradit účet,tam mi řekli,že vyúčtování změnili na elektronické,aniž by mi to nějak oznámili!Nevyřídila jsem tam nic,nešlo zaplatit ani na pobočce(poplatek 86 korun)měli problém s počítačem bla bla...takže díky jejich POHODLNOSTI jsem ztratila spoustu dnů čekáním na jejich tištěné vyúčtování.Nakonec jsem v šibeničním termínu musela potupně vyplnit poukázku na poště a trnout kolik mi tento "podnik"naúčtuje penále z prodlení platby A po přečtení této diskuze mám opravdu adrenalinový zážitek
133. Pavel
24. Květen. 14 (So) - 17:54
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3612
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Dotaz;      - Reakce na příspěvek č. 123
Vy jste ¨dobři robotové§
134. Lenka
8. Červenec. 14 (Út) - 14:40
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3646
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit T-Mobile doufá, že okrade a běžný občan se nebude bránit
Jednoho dne ke mně do kavárny přišel pán a za každým druhým slovem říkal: "neomezeně". Vypadlo z něj, že je od T-mobile-podomní prodejce. Přestože tyto typy prodejců ženu většinou ještě než z nich vypadne, co zrovna dnes nabízejí, vyslechla jsem ho, protože jsem zrovna zvažovala změnu operátora, protože ten můj mi neměl co nabídnout.Chtěla jsem tarif, kde se hodně smskuje a O2 prostě vždy upřednostňovalo v tarifech hovory před sms. Upozornila jsem pána, že vím, že když smlouvu uzavírám mimo prostory obvyklé k podnikání(lidskou řečí mimo provozovnu T-Mobile), mám 14 dnů na bezdůvodné odstoupení, pokud si to rozmyslím. To mi potvrdil,ale několikrát zdůraznil, že výpověď musí jít přes něj, protože bude dávat na T-mobile smlouvu on a pokud si to v těch 14ti dnech rozmyslím, ani ji tam nedá. Šlo o přenos čísla, nikoli o uzavření smlouvy na nové číslo. Pánovi jsem řekla, že nechci prožít, že číslo z jakéhokoliv důvodu nebude uvolněno pro přenos a T-Mobile mi aktivuje jiné číslo. "Nene, to se nemůže stát, smlouva je vázána pouze a toto číslo a pokud nebude uvolněno, smlouva zaniká." Ok, vyplnili jsme, pán mě požádal, že počká, dokud se celý proces nedokončí, ale že to nesmí, tak kdybych zamlčela, až mi budou volat, že je stále přítomen. nějak mi nebylo jasné proč, ale ok, vyhověla jsem mu. Skutečně, když mi zavolali ze zákaznického odd., ptali se, zdali je prodejce ještě přítomen a nebo už odešel. Řekla jsem, že odešel. pak teprve probíhal další hovor. na celou tuto situaci, kterou jsem hodně zkrátila, mám několik svědků, kteří se mnou v kavárně byli. Pán byl velmi vemlouvavý a tlačil na mne, abych podepsala hned, když jsem říkala, že chci celou věc promyslet a také si přečíst smluvní podmínky. každopádně výsledkem je, že mi nabídli v O2 podmínky, které řešily moji situaci a já prodejci několikrát volala, že chci smlouvu zrušit. Od té chvíle nebral hovory a nebo je odmítal. Poslala jsem mu tedy výpovědní sms a poslala i na jeho adresu, kterou mi dal dopis, že chci od smlouvy odstoupit. Pravda, obyčejně. Moje chyba. Nestalo se nic.za 3nebo 4 měsíce náhle přišla sms, že protože nebylo moje číslo uvolněno k přenosu, T-Mobile mi aktivoval jiné číslo. Přesně se stalo to,na c jsem se výslovně několikrát ptala, zdali se nemůže stát a byla jsem ujištěna před svědky, že ne. Došla jsem na provozovnu a tam se na ně obořila.Obálku s novou kartou jsem ani neotevřela, nikdy službu nezačala využívat a v řádné lhůtě jsem výpově=d zaslala na pana prodejce, jak mi řekl. Bylo mi řečeno, že to je normální postup, číslo je platné a prodejce mi to měl říct. A pokud to neudělal mám smůlu! Reklamační oddělení T-mobile mě slušně řečeno vyfakovalo a to dost arogantně a poslali na mě vymahače. psali, volali, vyhrožovali. A já nervově zvracela, hubla a chřadla. A řekla jsem si, že tohle ne! To si líbit nenechám. Přes ČTU jsem po několika měsících celý spor vyhrála /bylo to dlouhé a nesnadné/ a konečné usnesení znělo, že se má T-Mobile zdržet všech aktivit proti mně, smlouvu zneplatnili, a že proti tomuto rozhodnutí správního orgánu již není možnost se odvolat./šlo to i přes rozklad/
To bylo v roce 2010!!!!Dnes máme 4 roky po té a náhle mi před ca 2měsíci přišlo z Hradce Králové od ČTU zahájení správního řízení ke stejné věci, jakou jsem řešila před 4 lety. Volala jsem ihned příslušné osobě, která byla uvedena jako kontaktní, abych zjistila, že pokud celou věc řešili v Praze a nakonec dokonce předseda Správní rady ČTU jako nejvyšší orgán a šlo to přes rozklad, nemají do spisu z Hradce, ani odjinud přístup.Že T-Mobile upozorní, že porušili jejich nejvyšší výnos a ať se zdrží aktivit vůči mně. Dnes přišel dopis, že řízení ČTU přerušuje, protože ho nemůže ukončit, kvůli tomu, že T-Mobile na mne podal Žalobu!!!!!! To mě šokovalo. V usnesení se uvádí, že soud má na stole případ již od roku 2011, tedy následující rok po té, co ČTU vydal své nejvyšší rozhodnutí, proti kterému je uvedeno, že není rozhodnutí. A já dosud netušila, že někde leží spis, který čeká na to, až se někde rozhodne.
4 roky po rozhodnutí ČTU.
Soudy nemají lhůty,takže chápu, že se to táhne, kauz je jistě v dnešní době mnoho,ale nejhorší je stav věci, kdy se jako běžný občan ani nedozvíte, že 3 roky někde leží žaloba, která vám zase ubere kus zdraví a nervů. Celé to na mě dělá dojem, že i pro pár tisícovek vydá T-mobile desti a statisíce za externí právní služby, jen aby náhodou nedošlo k tomu, že je jeden drzý občan nenechal konat zlodějské dílo a ohradil se. Kam spěje naše země, když občan nebude mít zastání v takové banalitě??? Kolik lidí okradl tento mobilní operátor???A kolik se jich ozvalo???
135. Pavla
14. Červenec. 14 (Po) - 14:00
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3653
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit T-MOBILE Záruka 2 roky z 90% NEUZNÁNA
Nechápu že tak velké firmě nevadí že si dělají ostudu s tím jak neustále někoho okrádájí a lžou. Jsem u nich asi 10 let a fakt umí s lidmi pěkně vyjebat.Využívají že jich je na trhu málo a jsou už tak silní že téměř vždy menší firmu zničí. OJEB OJEB OJEB :
Koupila jsem si k nové smlouvě telefón cca 4000Kč na splátky. Samozřejmě MILí, HORY DOLY no POHáDKY vyprávět prodejci umí.Za 4 měsíce nejde zapnout ani nabíjet. Reklamace: oxidace telefonu oprava možná pokud zaplatím 3500.A tvrdí mi A přesvědšujou že jsem asi měla spocené ucho když telefonuju a tím jsem ho namočila. Dva roky záruky se vztahuje pouze asi na baterii. Oni s tím nic nemají to je servis kdo tak rozhodl a z pohádek hovno a vůbec neberou, že já jsem se servisem ale smlouvu na dva roky nepodepsala tak at se k tomu postaví fer jako firma a řeší si to se servisem oni že jim dali šmejd, který potom prodali . Nemůžu ukončit ani smlouvu kterou jsem podepsala s tím že budu mít dva roky telefon, telefon nemám ještě ho musím splácet a kurvy si tam sedí a vyprávějí nové pohádky.
136. lada
22. Srpen. 14 (Pá) - 11:18
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3680
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit
souhlasim ze s t-mobilem mam take spatne zkusenosti uz jen cekam az dojde smlouva a honem pryc.
137. zuzi
23. Srpen. 14 (So) - 14:33
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3682
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Je mi smutno ...      - Reakce na příspěvek č. 105
Tak právě teď řešíme stejný problém, jsou to darebáci !!!!!!!!!!!
138. Daniela
28. Srpen. 14 (Čt) - 10:55
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3685
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re:nespokojnosť zo službami      - Reakce na příspěvek č. 1
Pred mesiacom som si kúpila novy dual Alcatel.T.mobile mi hneď dal ako bonus internet na 28 dní zadarmo.Poslali mi SMS,že ak si dobijem kredit aspoň 10-timi eurami internet sa mi predlži o 15 dni.Dnes je 28-teho ôsmeho augusta aposlali mi SMS,že internet blokujú.Presne 28 júla som si ho kúpila.Tak kde mám tých 15 dní navyše?Ak som si nemala dobíjať kredit mesiac tak to mohli do spávy napísať.Ja som to dobila s dobrým úmyslom,že budem mať o 2 týždne viac,ale 10 eur je v ťahu.Veľmi pekne ďakujem T-mobilu za tak korekné služby.Rada,by som mala taký dôchodok ako oni majú platy.
139. Klímy81
2. Září. 14 (Út) - 23:09
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3688
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Neomezené volání, sms, 1,5GB za 420,-Kč s DPH
Nabízím pro Vás paušál s neomezeným voláním, sms, 1,5GB dat za 420,-Kč s DPH.

Číslo je vedené na Vás, převod čísla je možný, 100% spolehlivost mojí nabídky.

Pište mi e-mail klimes.pavel@centrum.cz

Děkují a těším se :)
140. LUCY
22. Září. 14 (Po) - 11:49
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3704
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit T-mobil
moje zásoba sprostých slov by na tuhle firmu nestačila...
141. jaroslav nemecek
18. Říjen. 14 (So) - 10:56
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3720
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit t mobile .. zlodejska firma
ja se prijhlasil jako zajkaznik t mobilu pred dvema lety a mel jsem dve sluzby telefon a flesku ..... prvni tri mesice mi fleska nefungovala tak jsem chtel a zadal o zruseni smlouvy ... NEMOZNE odpovedeli mi na zakaznicke lince tak jsem si koupil simkartu s teska a mam temer dva roky pokoj .. co si nabiju to provolam a jsem nadmiru spokojen.. a platil jsem temer rok a pul temer 500 kc mesicne za nic obergrupefurerum do t mobile .. majitele jsou nemci... ted mi smlouva skoncila konecne a t mobile mne zada o 3 tisice korun ach to ani neni mozne to co bnedokazal pan hitler ve valce to dokazli 3 nemci v miru ozebracovat cechy .... vratil jsem se po 34 letech prozitych v montrealu...canada a tam se jakakoli smlouva da ukoncit .. tady ne ... asi cesi ziji jeste v prvobytne pospolne spolecnosti mne se tomu ani verit nechce prosiiim vas drazi konsumenti a zakaznici... bokujte t mobile je to firma zlodeju ... jaroslav nemecek
142. Miroslav
8. Prosinec. 14 (Po) - 20:07
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3742
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit T-Mobil
Pro T-Mobil jsem se rozhodl v cervnu 2008. Pro koupi SIM jsem obesel par provideru v Brne ale nikdo nemel nabidku kreditu ktery plati cely rok. Vetsinu casu jsem travil v zahranici, prijizdel jednou za rok a potreboval jsem platny kredit na cely rok. (Tehdy jsem nevedel jak z si druheho konce sveta priplatit kredit.) Samozdrejme v zahranici pouzivam lokalni SIM a provider. Mohu rici, ze jsem zatim s T-Mobile spokojen. Nyni priplacim pres Internet.
Jednou pri restartu mobilu v Kanade me lokalni provider (Rogers) nenaskocil (tudiz jsem nemel signal). Poslal jsem email do T-Mobil s timto problemem a ten mi vysvetlil co v telefonnim menu najit a zmenit a signal byl zpatky. Zadny jiny problem jsem nemel, cili spokojenost.
143. nick
26. Prosinec. 14 (Pá) - 08:26
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3759
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit z kterého
data jsou všechny posty?
144. JANA MASKOVIC
26. Prosinec. 14 (Pá) - 16:59
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3761
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit ZLODEJINA SPROSTACTVI T-MOBILU
T-MOBILE... UZ 3 ROKY MNE KRADE PRACHY ZA NESPOJENE HOVORY DO CIZINY... NESPOJI A NEBO SPOJI ALE NE S OSOBOU KTEROU VOLAM... T=MOBIL MI NEDAVA SIGNAL ZE MAM SPOJENI...A ZPĚTNĚ MI VEZME KREDIT COZ DELA I 200 STOVKY V NEKOLIKA DNECH.. BEZ SPOJENI... PARADOX JE... ZE SE Z PRITELEM DIVAME NA SKAJPU NA SEBE JA MU VOLAM VIDIM JEHO MOBIL TEN MLCI... NIKDE ZADNY SIGNAL.. MUJ MOBIL MLCI A JEHO MLCI... A ZPETNE MNE INFORMUJE ZE MI VZAL PENIZE ZA HOVOR... COZ DO CIZINY NENI MALA CASTKA...
URGUJU... HADAM SE S NIMA... REKLAMUJU JIZ 3 ROKY ALE BEZ REZULTATU... ZLODEJI ZLODEJSTI...
S KYMKOLIV MLUVIM NA TOTO TEMA VSICHNI MAJI STEJNE ZKUSENOSTI S T-MOBILEM
Z JINYCH OPERATERU SE VĚTŠINOU DOVOLAM BEZ PROBLEMU...UKRADLI MI UZ TOLIK PENEZ ZE JE TO NENORMALNI.VEDU SI EVIDENCI O VOLANI O SMS MAM PRACHY NA KREDITU A V ZAPETI TAM MAM 0 A NEVOLALA JSEM... ALE CO JE NEJHORSI ZE SE NEMOHU DOVOLAT MLCI PROSTE MLCI BEZ SIGNALU BEZ JEDINEHO HLASU A PRACHY JSOU PRYC... ZKOUSELA TO I MOJE SOUSEDKA Z JEJIHO MOBILU TAKE T-MOBIL A I JI OKRADLI STEJNE JAK MNE NESPOJILI A VZALI PENIZE Z UCTU... KURVY SPROSTE... CELE 3 ROKY SE S NIMA DOHADUJI DOKAZUJI... A ONI NIC PREHAZUJI SI MNE JAK HORKY BRAMBOR LZOU DO OCI LZOU DO MOBILU... PENIYE NEVRACEJI ZLODEJI SPROSTI...NENAVIDIM JE ZA TY 3 ROKY MI SNAD UZ UKRADLI TISICE KORUN... JSEM BLBA YE JSEM VUBEC SI S NIMA NECO ZACINALA TED JEN CEKAM ZE SI KOUPIM NOVY MOBIL U VODAFONU PROTOZE A JEJICH CISLO A NEBO O2 A TY T-MOBILOVE KURVY POSLU DO ŘITI
145. Jana Maskovic
26. Prosinec. 14 (Pá) - 20:04
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3762
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: ztráta kreditů      - Reakce na příspěvek č. 88
Vazena mne pravidelne kradou kazdy den jednu chvilku mam penize za chvilecku nemam 30-40 kc se ztraci jako ze srandy Ty kurvy T-mobilove si mysli ze jsme imbecili nebo co ze neumime pocitat.. Uz si vedu evidenci ..V mobilu mam kolik minut a kdy provolam a komu zpetnou informaci.. A jeste nejhorsi je ze Te nespoji a prachy ukradou.. telefon hluchy a vyuctujou ze te te spojili a Ty jsi mluvil... kurvy zkurvene....
146. Jana Maskovic
26. Prosinec. 14 (Pá) - 23:24
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3763
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Nekorektní jednání      - Reakce na příspěvek č. 41
Presne..domluvit se s nima na jejich info lince je o hubu... o nervy o prachy... Nemozna mise... Uz jsem to vzdala A okradaji mne a okradaji... nespojuji hovory a uctujou za nich prachy... telefon mlci je hluchy a peenize za hovor jsou ukradeny... Druha strana (v cizine...coz jsou fin.palky... a spojeni nedostanu ale prachy mi vezmou zmrdi...) nebere telefon i kdyz zvoni a nekdy ani hlasek ani se nenamaha rozsviti displej u neho...Ale mne jsou penize z kreditu ukradeny za ten rozhovor kterz se neuskutecnil...
A to trva jiz tri roky... hadam se s nima... urguju,reklamuju... Jsou na mne sprosti,drzi,vymlouvajie se lzou ze je to do vseho jineho jen ne do nich... Ti jejich ,,operateri,,si mne prehazuji jak horky brambor... vymlouvaji se jedni na druhe,ten prvni nevi co rekl ten druhy... Minule jsem uz zoufale na nich rvala penize ztrhavaji za to volani.. pry je zadarmo ....kurvy lzou... T-MOBILE JE MAFIJE ZMRDI... SPROSTI...KRADOU OBYCEJNY NAROD CHUDAKY CO POCITAJI KAZDOU KORUNU.. UCTUJI SI NEPROVOLANE A NESPOJENE MINUTY.. PRYC A CO NEJDAL OD T-MOBILU !!! MNE SE ZTRATI I BEHEM DNE CELA 100 KC ANIZ JSEM VOLALA A DOSTALA SPOJENI A TO JE CHRONICKE !!!
147. ollcik
30. Prosinec. 14 (Út) - 20:14
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3765
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Micro SIM
U T-Mobile jsem už přes deset let. Nyní jsem si pořídila nový telefon a potřebovala jsem oříznout SIM kartu na velikost micro SIM. Slečna na prodejně mi však oznámila, že oříznutí není možné, protože by pak SIM karta nefungovala!! Prý by mi ji mohla vyměnit, ale jelikož paušál není na moje jméno, protože byl založený v době, kdy mi ještě nebylo osmnáct, nepochodila jsem ani tímhle směrem. Zašla jsem do prodejny konkurenčního operátora, tam mi SIMku bez problémů a zdarma ořízli, přestože nejsem jejich klient, a světe div se, SIMka samozřejmě funguje. Operátoři na infolince jsou v pohodě, ale ti případi na prodejnách, to je fakt hrůza!!
148. Jura
4. Leden. 15 (Ne) - 11:09
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3767
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Od T-Mobile po 18 letech odcházím
Mám jen ty nejhorší zkušenosti s T-Mobile. Před časem mi přestaly chodit MMS. Řešil jsem to s nimi a závěr byl takový, že prý mám vadný mobil. Tak jsem si koupil nový a MMS také nechtěly fungovat. Nemohli se vymlouvat na vadný telefon, tak to nakonec rozchodili. Do toho původního, podle nich vadného jsem dal kartu Vodafone a MMS normálně chodí. Takže pozor na T-Mobile, jsou to neumětelové. Stejné je to i s kvalitou signálu. Ladili sítě - ladili, až to poladili (po...li). Signál špatný, nekvalitní, nestabilní - no prostě hrůza. Mobil se stále kontaktuje, přepíná se mezi GSM - 3G a LTE a protože prakticky stále vysílá, tak ho musím denně nabíjet. Jak vypotřebuji kredit, okamžitě od nich odcházím.
149. Mireček
27. Únor. 15 (Pá) - 16:39
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3899
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Předčasné odstoupení od smlouvy
Dobrý den.
Nechal jsem si od T´Mobile poslat mobilní internet - flash modem.
Po několika měsících jsem našel lepší a daleko levnější řešení a nechal jsem si nainstalovat internet od jiné firmy. Na T´Mobilu mi bylo řečeno, že budu muset zaplatit za neodebrané služby a nedodržení smlouvy pokutu ve výši 2.200,- Kč několik procent z paušálu.
Od známého jsem se doslechl, že na toto nemá firma nárok, protože jakmile odstoupím od smlouvy, nelze po mě požadovat peníze za neodebranou službu, ale pouze mají nárok na pokutu za nedodržení smluvních podmínek a to maximálně ve výši 800,- Kč.
Mohl by mi, prosím, někdo poradit, jestli je to pravda a podle jakého zákona a jakým paragrafem je to upravené?
Předem moc děkuji.
150. Lucie
17. Duben. 15 (Pá) - 17:07
ID příspěvku na Operátoři.cz:
4694
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit absurdní chování a nekonečná reklamace
Dnes je to asi 8 měsíců co jsem si zakoupila u t_mobilu mobil mobil huawei ascend, byl už na pěti reklamací, z čehož dvě neuznali, ( nechodili mi smsky, přišli třeba 4 z deseti - ale signalem ani simkou to nebylo - evidentně vada přístroje), no mobil stále nemám hádám se s nimi, dle nich mám 3 uznané reklamece - ovšem s jiným popisem reklamace, prohodí slovíčko a už nejsou stejné, takže bych musela mít 4 abych měla konečně nárok na vrácení penez. Takže to udělali fikaně -teď mi vnutí stejný nový mobil s tím že není na výběr. Takže dostanu mobil který nechci a na kterém bych musela komplikovaně udělat další 4 reklamace v případě že by byl nefunkční, takže se toho krámu asi už nikdy nezbavím.
151. Ostravák
17. Duben. 15 (Pá) - 20:02
ID příspěvku na Operátoři.cz:
4696
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: absurdní chování a nekonečná reklamace       - Reakce na příspěvek č. 150
Není nic jednoduššího, než ten nový mobil, co Vám dají se záručním listem vystavit na jakémkoliv portále a mobil prodat a pak si pořídit dle svého. Portálů je spousta. Např. Bazos, Avízo, Sbazar, Annonce, apod.
152. Jan
24. Duben. 15 (Pá) - 18:06
ID příspěvku na Operátoři.cz:
4739
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Mé zkušenosti s T-mobile
Začínal jsem u T-mobilu s ujištěním že signál tu během pár dní už bude a proto abych si už zřídil jejich službu která mě stála 1000 kč/ měsíc. Měsíce, rok uplynul a signál nikde. Proto jsem urgoval absenci signálu, ovšem vždy se zamítavým vyjádřením. Odejít mi umožnily pouze s doplatkem až do konce závazku.

Dcera si na vlak nádraží v Brně koupila simkartu od T-mbile, kterou donesla domů a když ji chtěla aktivovat, operátorka ji řekla: Co to máte za kartu a kde jste ji sehnala? Hned ji hoďte do koše a buďte ráda že to nebudu nikde hlásit!
Tak i udělala, půl roku vůbec nic a potom začaly chodit dopisy od „rychlá exekuce“ a podobně, kde žádali od ní 12500 Kč za to že neplatila paušál. Prvně jsme napsali dopis T-mobilu s žádostí o vysvětlení. Do dvou měsíců došla další tzv rychlá exekuce od Tmobilu na dalších 12500 Kč. A při pátrání o co se vlastně jedná, jsme od policie zjistili že dealer si z okopírovaných údajů pořídil další simkartu kterou dal do užívání své partnerce (byla fyzicky přichycena). Zdálo se být vše na dobré cestě do chvíle kdy policie vše zastavila s vyrozuměním že nebylo prokázáno že se jedná o trestný čin nebo přestupek a pak už policie nijak nereagovala. Od pobočky T-mobile v Brně jsem se dozvěděl že výše uvedené simkarty již byly dány do užívání jiným studentům, kteří ale už dopadly přesně tak jak má dcera.

Nyní jsem si pořídil simkartu od onemobile kde mi došla po dvou měsících SMS že neobdrželi platbu i když jsem prokazatelně měl vše včas a řádně uhrazeno. Samozřejmě si SMS hned naúčtovali smluvní pokutou a není se možné s nimi zkontaktovat – na nic neodpovídají. Po té jsem se dozvěděl že je to vlastně také síť T-mobile jen pod jiným názvem firmy.

Kdyby někdo chtěl, jsem ochoten mu ukázat všechny důkazy, aby někdo neřekl že jsem si to vše vymyslel.
153. lada
27. Duben. 15 (Po) - 12:17
ID příspěvku na Operátoři.cz:
4764
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit reakce
dobry den.mam take spatne zkusenosti s t-mobilem operatori me pripadaji nepripraveni na urcite situace nebo nevedi.nejlepe obratit se na zakaznicke centrum t-mobile tomickova 2144/1 praha 4 s.c.14900.donutilo me to z duvodu odbyvani operatoru nic neresili.nedejte se jsou to nase penize.
154. Ostravák
27. Duben. 15 (Po) - 13:29
ID příspěvku na Operátoři.cz:
4767
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Mé zkušenosti s T-mobile      - Reakce na příspěvek č. 152
T-Mobile má na nádraží v Brně značkovou prodejnu? Pokud si to aktivně koupila od dealera na ulici a ochotně mu dala OP, tak bych Vám ten dluh nechal pěkně zacálovat, protože za lidskou blbost se holt platí. To, že je možnost odejít od smlouvy do 14 dnů se už zmiňovat nebudu. One Mobile je firma, na kterou od počátku nejsou dobré reference, i přesto jste si služby pořídil? O pochybných praktikách se hovoří minimálně 4 roky, ale jde vidět, že si lidé nedají říct a jak je ouvej, tak všichni jsou out, jen já jsem chudáček, že ano.
155. Jan
28. Duben. 15 (Út) - 21:47
ID příspěvku na Operátoři.cz:
4787
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Re: Mé zkušenosti s T-mobile      - Reakce na příspěvek č. 154
„T-Mobile má na nádraží v Brně značkovou prodejnu?“
Kupoval jsem známým a sobě několik simkaret také od Vopdafone, O₂ ovšem nikdy ne na značkové prodejně a nikdy nebyl žádný problém. Zneužít toho že holka je z vesnice má 18 let (ještě neví že poctivé chování je zločin) a s podobnými podvodníky se zatím nestřetla, nebo zneužívat určité mentality lidí za účelem okradení je specialita českého systému který má dokonce podporu v zákonech.

„Pokud si to aktivně koupila od dealera na ulici a ochotně mu dala OP, tak bych Vám ten dluh nechal pěkně zacálovat, protože za lidskou blbost se holt platí.“
Spoléhat se na to že poctivý občan přijde na to až po půl roce že ho zloděj okrade kdy je už pozdě a zákon dá zapravdu zloději, nezlobte se ale pokud s tímto souhlasíte, měl byste i s dealerem dávno sedět v base, jenže v Česku si zákony dělají kapitalisti a korupce nezná mezí a jak je vidět podvodník vždy bude stát za podvodníkem.
156. Ostravák
29. Duben. 15 (St) - 08:57
ID příspěvku na Operátoři.cz:
4788
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Re: Re: Mé zkušenosti s T-mobile      - Reakce na příspěvek č. 155
Jako otec jste selhal a víte v čem? Proč jste dceru nepoučil o nekalých praktikách, až dojde na věc, pak věc medializujete. Kolik bylo na internetu článků o takových praktikách? Několik desítek vážený pane! Nemluvě o pořadech v televizích. Vážený pane je rozdíl kupovat sim - předplacenou kartu a nebo postpaid kartu, a další rozdíl ji zakupovat na značkové prodejně, partnerské prodejně, a nebo vytáhnout ochotně OP a dát ji neznámému člověku na ulici. Nezapomeňte napsat do nějakého bulváru, možná Vám tu pokutu budou kompenzovat. A divím se, že nevíte o tom, že od smlouvy sjednané na ulici lze odstoupit do 14 dní, ale holt je třeba ji vypovědět a nebo zajít na značkovku.
157. Jan
29. Duben. 15 (St) - 11:10
ID příspěvku na Operátoři.cz:
4789
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Re: Re: Re: Mé zkušenosti s T-mobile      - Reakce na příspěvek č. 156
„Jako otec jste selhal „
Je to možné, ale ne v tom co píšete vy. To by nesměla od nikoho si nic koupit, s nikým nemluvit, nikomu ukázat doklady a to včetně policie a proč? Proto že se to v Česku podvodníky a nefachčenky jen hemží a to ve všech kategoriích, proč je jich nadměrné množství? Protože jsou tu zákony které zloděje a podvodníky podporují a pokud to zloději přeženou, tak je Klaus zákoně omilostní. Vidíte např. Šmejdy jak okrádají v přímém přenosu a nikdo s nimi nehne, protože tzv. „podnikají“
Článků je tu hodně, ale to by nikdo nic od nikoho nesměl koupit protože je každý potenciální podvodník.
Ne pane, problém je jinde a to v systému – respektive v nesmyslných zákonech které si zloději sami vymysleli. Dále ve zkorumpovaných úřednících jako např. soudy, policie atd. No a samozřejmě i v podvodnících kteří tyto zákony zneužívají jako je např. T-mobil.

Jinak o předplacených kartách tu není řeč a nikdy jsem je neobjednával. O 14 dnech je nesmysl hovořit, když podvodník s takovými argumenty předem počítá a vše zařídí tak aby se to zákazník (zákaznice) dozvěděla až cca po půl roce. A proč? Protože z volání by měl nicotný zisk ve srovnání s nakradenými penězi z tzv. sankcí.
158. Ostravák
30. Duben. 15 (Čt) - 00:19
ID příspěvku na Operátoři.cz:
4803
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Re: Re: Re: Re: Mé zkušenosti s T-mobile      - Reakce na příspěvek č. 157
Kdo Vám brání zvednout kotvy? Jde vidět, že smlouvám nerozumíte nebo nechcete rozumět. Neříkám, že politika a zákony českého státu jsou OK, ale to sem nepatří. Osobně bych si postpaid v životě na ulici neuzavřel. Existuje třeba Tarifomat, legální sleva, servis, atd.
159. lada
30. Duben. 15 (Čt) - 08:25
ID příspěvku na Operátoři.cz:
4809
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit OSTRAVAK RE.
davam vam v urcitych bodech za pravdu.ja mam radnou smlouvu vice nez deset let byla jsem spokojena do doby kdy jsem zacala platit nehorazne ceny za sluzby t-mobile. bydlim v jednom meste 66 let pak me sami prestehovali do jineho mesta kde jsem ani nikdy nebyla a platila.kdyby se operatorka neprerekla tak platim dal ani nevim za koho resit to nechtela ani operatori v tech pevnych opchodech si nevedeli rady.meli me dost tak jsem reklamaci musela resit doporuc.dopisem az v praze a to uz s jejich odkazem jeste ze se rozcilili a uz se se mnou nechteli bavit t-mobile uz ne.meni si smlouvy jak se jim hodi.trvaji na sve nove ja na stare kterou jsem radne uzavrela.mejte pekny den.
160. Jan
30. Duben. 15 (Čt) - 09:19
ID příspěvku na Operátoři.cz:
4810
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Mé zkušenosti s T-mobile      - Reakce na příspěvek č. 158
„Kdo Vám brání zvednout kotvy?“
Nevím proč bych měl zvedat kotvy. Jsem léta u Vodafonu a O kde zatím nebyl problém a pokud jsem koupil simkartu u O na ulici, operátor O mne do 10 dní sám kontaktoval a ověřil si mu všechna doručená data, což T-mobil záměrně nedělá.

„Jde vidět, že smlouvám nerozumíte nebo nechcete rozumět.“
To nemohu posoudit, ale když někdo chce druhého okrást jako např. T-mobil, na to je potřeba včas upozornit druhé jak to dělá, které dosud neměli tu smůlu.

„Neříkám, že politika a zákony českého státu jsou OK, ale to sem nepatří.“
Ale patří! Je potřeba také vysvětlit jakým způsobem se provádějí podvody a co tomu předchází a že právě těchto zákonů zneužívá a jak zneužívá, k trestné činnosti (dnes nazýváno DRAVÝ PODNIKATELSKÁÝ ZÁMĚR) i T-mobil je právě to co jsem patří!

„Existuje třeba Tarifomat“
Další podvod T-mobilu!
Záměrně vás se snaží nasměrovat k zanechání čísla na které vám údajně nabídnou výhodnou cenu. Jenže opak je pravdou, začnou vám nabízet své předražené tarify a když namítnete že proč mám brát tak drahý tarif řeknou že na virtuálního operátora není spolehnutí a že jistotu mají pouze v kvalitním tarifu od T-mobilu s dokonalou obsluhou a servisem. Jaká je ve skutečnosti obsluha a servis T-mobilu jsem již popsal výše.

Jak tak koukám pane Ostravák, selhal jste tentokrát Vy a to se svou obhajobou T-mobilu.
Ale nedivím se Vám, protože podvodník se těžko obhajuje a to i když jsme v ČR.
161. Ostravák
30. Duben. 15 (Čt) - 13:44
ID příspěvku na Operátoři.cz:
4816
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Mé zkušenosti s T-mobile      - Reakce na příspěvek č. 160
Máte pravdu, všude samý podvodník, radši nevycházejte ani ven. (nadlehčeno)
162. lada
30. Duben. 15 (Čt) - 17:36
ID příspěvku na Operátoři.cz:
4819
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit
ahojky.kudy ostravo chodite? kazdy nema pocitac a lide nebudou vedet ze maji sedet na zadku doma aby na podvodniky nenarazili.jo a maji to nekde podvodnici na sobe napsany? nosi cedulky ja jsem podvodnik zlodej atd. pomohlo by to mnoha lidickam.ty jsi takovy akcni co kdyby jsi s tim zacal zivit a ne surove napadat poctive lidi.myslim nez arogance by ti slo lidickam pomoc.nejsem spasitelka ale nesnasim ublizovani a napadani lidi kteri hledaji seriozni odpoved. preji ti moc stesti ahoj.
163. Ostravák
30. Duben. 15 (Čt) - 18:02
ID příspěvku na Operátoři.cz:
4821
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re:       - Reakce na příspěvek č. 162
Tykačka nebo vykačka, my jsme spolu ovce či husy nepásali či? Svatá panno mario nebeská, podívejte se kolem sebe, existují tyto webovky a tisíce jiných, tyto pravda jsou předních místech našich vyhledávačů, ale máme fúru dalších zdrojů. A kdybyste dámo (otázka, zda se jedná o dámu a nebo o dalšího klona známých exotů tohoto fóra), že ano podívejte se na další vlákna, která jsem založil a pak si budeme povídat
164. lada.
30. Duben. 15 (Čt) - 19:44
ID příspěvku na Operátoři.cz:
4825
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit ostravak re
omlouvam se jestli jsem se vas dotkla.nemam zajem na zbytecnych stretech.kdo vas tak nastvava ze jste napruzeny na prvni naslapnuti a jizlivy?nahravate kazdemu aby vas nikdo nebral vazne .divim se panu janovi ze na vas reaguje.no mozna ze vas prokouk tak ho bavi vas nastvat.dobrou noc.
165. Ostravák
30. Duben. 15 (Čt) - 20:16
ID příspěvku na Operátoři.cz:
4828
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: ostravak re      - Reakce na příspěvek č. 164
Specifikujte "každý" a uveďte reálné příklady, rád si je přečtu. Tady je to samý klon, ale jen dál, život je velká sranda a stejně NIKDO nevyvázne živej.
166. Rozhořčená
9. Červenec. 15 (Čt) - 14:24
ID příspěvku na Operátoři.cz:
5051
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit T-mobile nejhorší zkušenosti
NIKDY jsem se nesetkala s tak drzým chováním k zákazníkům, jako v T-mobilu. Budete-li vybírat, který operátor je nejlepší, můžete vzít v potaz i mé osobní zkušenosti. Třeba se nenapálíte tolik, jako já.
Problémy, které dělá T-mobile s reklamacemi nefunkčních telefonů jsou pouhý začátek. Při reklamaci mi byl na pobočce zaúčtován vratný POPLATEK 1000 nebo 2000 korun, za který mi byl zapůjčen náhradní telefon (o 12 000 LEVNĚJŠÍ a mým pracovním potřebám zcela nevyhovující). PROČ dávám mobil v hodnotě 17, dostanu 5 a dám zálohu 2? Neměl by mi T-mobile dát zálohu 12? Logika věci mi zůstává cizí, ale budiž. Při požádání o rámeček na SIM, která formátově zapůjčenému telefonu nevyhovovala jsem byla odkázána do jiné prodejny, kde si rámeček můžu KOUPIT. Samozřejmě nemusím říkat, že reklamace nebyla uznána. O několik dní později telefon opět vykazoval původní vady, které jsem tedy zaznamenala na video a s vědomím T-mobile jsem je v dobré víře zaslala i společnosti Arvato, která pro T-mobile některé reklamace řeší. Reklamace byla opět zamítnuta, společnost na email nereagovala. Mobil jsem si tedy vyzvedla a za pár dní opět dala reklamovat, tentokráte rozhodnutá jít případně ke znalci. Po dalším bombardování důkazem o vadě byla na třetí pokus reklamace vyřízena. Jedna reklamace telefonu u T-mobile mne tedy stála ŠEST návštěv pobočky a tři měsíce bez telefonu.
Chování, se kterým jsem se během posledních let setkala u NĚKTERÝCH pracovníků poboček (kteří mají BONUSY, vlastně pokaždé, když někoho pod...) v řešení situací, které se netýkají založení nové smlouvy bylo drzé až OHAVNÉ. Při sebemenším náznaku konfliktu dojde k přehazování kompetencí mezi centrálou a jednotlivými pobočkami, kde většina zaměstnanců, jak sami tvrdí, pracuje 2 týdny (většinou aby popřeli svoji NEKOMPETENTNOST a částečnou NESCHOPNOST) a dokonce na mne byl zvýšen hlas. Když jsem chtěla jít další záležitost řešit osobně na centrálu (v Tescu také neřeším zásobování s paní u pultu s lahůdkami, že), bylo mi po několikanásobném přehazování kompetencí z pobočky, centrály a servisu a zpět sděleno, že se se mnou vlastně nikdo bavit nebude. T-mobile ví, že bránit proti jejích hyenistickým praktikám se lze pouze soudní cestou, na což nemá většina lidí čas, prostředky nebo energii. Za mne HNUS
167. Jan
14. Červenec. 15 (Út) - 22:59
ID příspěvku na Operátoři.cz:
5060
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: T-mobile nejhorší zkušenosti       - Reakce na příspěvek č. 166
Dnes spousta firem využívá „výhod“ tohoto systému a co se týče kdy by se jí nepodařilo okrást, nebo dokonce měla prodělat jakoukoli částku, nereaguje a nic ji nezajímá do té doby dokud nedostanou obsílku od soudu. Potom jednoduše spor vyrovná mimosoudně, pokud nemá jasno že vyhraje. Spoléhají se však na to, že drtivá většina to k soudu ani nedá a to už z jakéhokoliv důvodu (tím pádem lup je v kapse) a to mizivé % s armádou aktivních právníků nějak lehce dořeší.
Bohužel české zákony toto dovolují, když ne podporují.
Najdou se však lidé, kteří jsou s T-mobile spokojeni. Například se mi jedna důchodkyně pochlubila že je s T-mobile spokojená už léta. Má údajně nějaký starý tarif kde platí 200kč/měsíc a má 25 volných minut do všech sítí a dodala že těch 25 minut ani neprovolá. Moc jsem přemýšlel zda se mám pokoušet ji situaci objasnit a zda mám vůbec šanci ji to objasnit.
168. Fantoci
28. Srpen. 15 (Pá) - 12:54
ID příspěvku na Operátoři.cz:
5199
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit T-Mobile sračka      - Reakce na příspěvek č.
T-mobile » zkušenost s t mobile.už nikdy více tuto firmu! Zaplatil jsem si internetový balíček , internet mi nefungoval , volal jsem na tu infolinku , kde mi opravdu poradili , ale asi jediná platná rada byla , když mi poradí jakou rukou si mám utřít prdel . jsou to neschopný nekvalifikovaný muklové .
169. Josef Bečka
11. Říjen. 15 (Ne) - 21:29
ID příspěvku na Operátoři.cz:
5449
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Stížnost na Tereza Švajková
Dne 5. října 2015 na provozovně Arkády Pankrác mi Tereza Švajková na můj dotaz odpověděla, že mám nastavený tarif - volání za 2,50 Kč/min. do všech sítí (T-mobil +). Obelhala mě, protože jsem obdržel SMS, že mám nastavený tarif za 3,50 Kč/min. do všech sítí (T-mobil Našim+) Tedy mi zdražila volání bez mého souhlasu o 1 Kč/min. Podávám na ni stížnost. Takový člověk by neměl obsluhovat zákazníky a přitom je podvádět. Zástupce vedoucího na této provozovně byl neochotný věc napravit. Až operátor na lince hvězdička 99 vše napravil. Učinil jsem opatření ke zpětnému nastavení tarifu. Dne 10. října 2015 jsem navštívil Terezu Švajkovou a dotázal jsem se jí, proč mi dne 5.101.2015 lhala a vědomě mi bez mého souhlasu zdražila volání. Opět lhala. Proto navrhuji, aby neobsluhovala zákazníky. Žádám o vyrozumění jak byla jmenovaná řešena.
Ing. Josef Bečka, 605 130 066
170. ( bez jména )
12. Říjen. 15 (Po) - 18:34
ID příspěvku na Operátoři.cz:
5451
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Stížnost na Tereza Švajková      - Reakce na příspěvek č. 169
Na zaměstnance Tomáše z pražské pobočky Chodov jsem také podal stížnost, ale nejspíše se nic nezmění viz. blbci operátoři.
171. Jana
23. Únor. 16 (Út) - 12:49
ID příspěvku na Operátoři.cz:
5963
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Re: zkušenost s t mobile      - Reakce na příspěvek č. 2
Pokud hledáte neseriózní jednání, neochotu a podivné praktiky společnosti T-mobile tak jste u správného operátora!!!! Z mé zkušenosti rozhodně nedoporučuji jak již v několika recenzích na internetových vláknech se přesně dozvíte jaká je společnost T -mobile ve skutečnosti.
Z mé zkušenosti po 10letech co jsem zrušila smlouvu s touto společností mi přišla obálka do schránky s exekucí.Vůbec mě neinformovaly předem asi neměli tu potřebu to ohlásit vždyť klienti jsou tady pro ně ne naopak. Po 45 minutách na lince s operátorem se kterým sem to řešila mi bylo řečeno že neví jak to má řešit a co vlastně po něm chci ,když jsem se dotazovala proč mě neinformovaly. Na prodejně mi bylo řečeno že to tak je a mám to rozhodně zaplatit ale neví jak. Tak volala 20 minut někam na jejich linku kde se nedozvěděla nic tak se slovy zavolejte si nebo napište na T-mobile a nashledanou sem nabyla dojem že jde asi o vtip…..Když jsem se dotazovala na stížnostech tak mi stále odpovídaly úplně na něco jiného něž měly a stejně jsem se nic nedozvěděla jen snad to že po mailech jsou drzí byť za nic nemůžete a je lepší říct že vy jste ten špatný . Asi jejich firemní politika je plať a drž hubu
Tak že jsem dospěla k názoru že každý operátor je lepší než tento. Teď mám O2 jsem už 9 let velice spokojená . Jednání se rozhodně nedá srovnat s t-mobile korespondence je zaslána pravidelně i na mail ať už máte nějaký problém vždy se snaží to řešit ..
172. Jan
23. Únor. 16 (Út) - 21:28
ID příspěvku na Operátoři.cz:
5968
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Re: Re: zkušenost s t mobile      - Reakce na příspěvek č. 171
Paní Jano, souhlas a to jste napsala ještě moc slušně. Bohužel žijeme v "systému" který tyto praktiky nejenom nestíhá, ale dokonce je podporuje a věřte že spousta lidí o takto "úspěšných" firmách dokáže navíc říci : TATO FIRMA (PODNIKATEL) UŽ NĚCO DOKÁZALA ! Což je výsměch poctivým co na ně dřou.

Z druhé strany je O2 zase moc drahý. Jsou tu možnosti přejít na operátora se stejnou podporou, ne li lepší a za mnohdy až poloviční peníz.
173. pepa
29. Duben. 16 (Pá) - 20:38
ID příspěvku na Operátoři.cz:
6536
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Reakce      - Reakce na příspěvek č. 37
NA STARE KOLENA JSEM SE NECHAL NAPALIT T-mobilem NIKDY JSEM NECHTEL PODEPSAT ZADNOU SMLOUVU A NA TELEFON MI ZAVOLALA VECER Z T.MOBILU ,ZE MI DAJI 80 miN. ZA 209 KC A PRISLA MI SMLOUVA NA 11,98KC
A 30 min. ZKRATKA PODRAZ NA 1. UZ NIKDY T-mobil UZ NIKDY T-_mobil
UZ NIKDY T-mobil
TAKHLE VYDELAVAJI KAPITALISTI -PODVODEM
174. pepa
29. Duben. 16 (Pá) - 20:41
ID příspěvku na Operátoři.cz:
6537
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Reakce      - Reakce na příspěvek č. 37
NA STARE KOLENA JSEM SE NECHAL NAPALIT T-mobilem NIKDY JSEM NECHTEL PODEPSAT ZADNOU SMLOUVU A NA TELEFON MI ZAVOLALA VECER Z T.MOBILU ,ZE MI DAJI 80 miN. ZA 209 KC A PRISLA MI SMLOUVA NA 1100,98KC
A 30 min. ZKRATKA PODRAZ NA 1. UZ NIKDY T-mobil UZ NIKDY T-_mobil
UZ NIKDY T-mobil
TAKHLE VYDELAVAJI KAPITALISTI -PODVODEM
175. Daniel
29. Duben. 16 (Pá) - 23:41
ID příspěvku na Operátoři.cz:
6538
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Zloději mají zelenou
Jedna malá z mnoha zkušeností T-mobilu:
Až budete s T-mobilem ve sporu a poukážete například na fakt že při sepisování smlouvy porušili své VOP, tak na svoji obhajobu řeknou TO SE TAK DĚDÁ ! Ale běda jak je porušíte Vy.
Zjistil jsem že T-mobile spolupracuje s PČR, ČTÚ, vymáhacími firmami včetně exekutorů. Myslím to tak, že dealeři T-mobilu (jakéhokoli druhu) záměrně vyplní smlouvu tak aby bylo možno nezkušeného zákazníka/ici přivést lehce do dluhů a pak už se jen všichni vezou a to včetně předsedy senátu ČTÚ II. stupně.
Pokud se ozvete, tak vám T-mobil pošle návod jak postupovat v kterém je napsáno: uveďte jako poškozeného T-mobil.
Mohu dopodrobna popsat jak to „biznismeni“ dělají.
176. Bever
29. Červen. 16 (St) - 16:41
ID příspěvku na Operátoři.cz:
6991
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Re: zkušenost s t mobile      - Reakce na příspěvek č. 8
T-mobile?????????????????????????????????? šmejdi
zavolaji naslibuji hory doly a ve smlouve misto 500kč chteji abyste platili 1000kč
za 50mi do vsech siti.
Zlodeji Podvodnici jako šmejdi Tento stat podporuje tuto lumparnu
177. Jorck
31. Leden. 17 (Út) - 14:04
ID příspěvku na Operátoři.cz:
7361
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit T-Mobile
NEDOPORUČUJI !!!!!
178. Marek
13. Říjen. 17 (Pá) - 13:07
ID příspěvku na Operátoři.cz:
7433
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Aktuální zkušenost s T-Mobile
Pozor na "výhodné" firemní nabídky: abychom přešli k TM, nabídli nám jako bonus HW budget. Když jsem jej nyní chtěl využít a koupit SG S8 (na webu jej TM nabízí za 18 tis.), najednou se zjistilo, že pro nás stojí 22 tis. - co dodat...
179. Martina
31. Říjen. 17 (Út) - 01:25
ID příspěvku na Operátoři.cz:
7439
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: hromadná žaloba      - Reakce na příspěvek č. 101
Ráda bych se připojila k hromadné žalobě na podvodné praktiky společnosti T-mobile. Umělé prodlužování smluv na již neexistující čísla a služby, nesmyslné poplatky "za nic"...myslím, že naštvaných zákazníků se najde víc.
180. Ruda
8. Březen. 18 (Čt) - 13:49
ID příspěvku na Operátoři.cz:
7467
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit prodloužení smlouvy
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenost s T-Mobile, že při prodloužení smlouvy vám byl posléze naůčtován mobilní telefon, který jste nikdy neobdželi a ani jste o něj nežádali? Po roce vám poté přijde faktura na 15.000 Kč za nezaplacené zařízení. Jak se bránit?
181. LukasT
9. Duben. 18 (Po) - 13:50
ID příspěvku na Operátoři.cz:
7471
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: prodloužení smlouvy      - Reakce na příspěvek č. 180
Dobrý den, pro T-Mobile pracuji, proto vám rád napíšu pár informací. Prodloužení smlouvy s telefonem je potřeba zákazníkem podepsat, a to u kurýra nebo na prodejně. Doporučuji se podívat do smlouvy, jestli je tam telefon uveden. Jestli ano, určitě by se v žádném případě nemělo stát, že byste ho nedostal. Když je koupen na splátky, platíte ho přímo s běžnou fakturou, nikoliv zvlášť, proto k nedoplatku standardně nedochází. Zpětně by vám faktura za telefon mohla přijít v případě, že jste smlouvu ukončil předčasně. Zbytek splátek by tak byl potřeba zaplatit najednou. Nejlepším řešením by bylo se obrátit na kolegy přes formulář www.t-mobile.cz/facebook Uvedete do předmětu DF a napíšete své telefonní číslo nebo číslo daňového dokladu. Rádi to prověří a vyjádří se, za co faktura byla poslána. Lukáš
182. Michal
3. Říjen. 18 (St) - 08:15
ID příspěvku na Operátoři.cz:
7486
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit T-mobile už nikdy vic
Jsem u t mobile uz dlouhe roky a diky jejich neschopnosti a tuposti cele firmy jsou jen problemy uprimne mam odzkousene sluzby o2 tak samo vodafone jsou daleko lepsi nez t-mobile uprimne a na plne usta lepsi zlodej co dava kvalitu nez zlodej co nedava vubec nic spolecnost t-mobile me pripravila o nemali penize porad jen bere ale nikdy nic neda a jen bych upozornil na 1 zminenou vec z vasich clanku t-mobile ma nejhorsi pokryti asluzby na svete vlastni zkusenost a jsou nejdrazsi v ČR a jako dalsi zajimavoat mnohokrat se mi stalo ze mi volali z prace a nemohli se semnou spojit jini mi znami se semnou nemohli spojit i vic jak tyden spolecnost t-mobile me narkavala ze problemy jsou u mne muj telefon apod jen problem byl ten ze behem 2 poslednich let jsem vymenil kvuli T-Mobile asi 14 zarizeni par jich bylo zapujcenych od starsich modelu az ne top telefony jen pro uvod od huawei p10 po samsung galaxy s9 drtiva vecina modelu nebyla starsi vic jak 2 tydny a presto sluzby tmobile vcetne internetu nesly internet mi nejede dodnes platim t-mobile 900 kc mesicne za nic nechal jsem si telefon otestovat odbornikem v servisu internet t-mobilu z 24 hodin mel 4glte signal 7minut jinak zbytek dne byl signal pouze E a prebosova rychlo down/upload byl jen v rozmezi 2-5 kilobajtu za sekundu vzhledem k tomu ze o2 a vodafone jedou ve stovkach a tisicich kilobajtu za sekundu tak si myslim ze tech 900 kc za neomezene sluzby vč.5gb dat nebo i vic tak uz je vazne jedno u koho jste v ČR vam neomezenku nikdo levnejsi neda nebo si zaridte pausal z ciziny pak by jste meli neomezene volani sms i internet za 250 korun vcetne roamingu a nebo se stante politikem ti maji neomezene pausaly za 50korun protoze maji male platy tak musi mit levnejsi sluzby to je take jeden z duvodu proc prosti podstivy lidi jsou tak okradani snad vas tento clanek neunudil ale jak rikam o2 vodafon nebo pasal ze zahranici jen ne t-mobile
183. Janice
6. Srpen. 19 (Út) - 18:15
ID příspěvku na Operátoři.cz:
7518
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit stížnost
Už nikdy společnost T- mobile nejhorší co může být,podat písemnou stížnost vůbec nelze jsou nedosažitelný jak je to v dnešní době možné
184. Janice
6. Srpen. 19 (Út) - 18:22
ID příspěvku na Operátoři.cz:
7519
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Re: prodloužení smlouvy      - Reakce na příspěvek č. 181
Jak je tedy možné když jsem naposledy podepsala smlouvu 2014 a od té doby ne a ted mě společnost T mobile dala mezi dlužníky aniž bych číslo používala a ke všemu mám rok propadlý OP
185. Lucie
21. Červenec. 20 (Út) - 20:10
ID příspěvku na Operátoři.cz:
7554
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit zlodějské okrádání T mobilem z kreditu
U T- mobilu jsem od května 1997 - původně ještě Pegas, kterou pak koupili tihle podvodníci. Mám paušál - že jsem klient už 24 let - tak to tihle žraloky nezajímá. Kdysi to byla solidní firma, teď už je to pouze zlodějská sebranka. Mám dvě twistové dobíjecí karty, taky roky, mám je když vyjíždím někde abych nemusela nosit sebou paušál. Cosi jako rezervu. Poslední měsíce se zůstatek na kreditu začal chovat divně. Dobíjím karty tak co 3 měsíce o 200,- Kč- aby jsem byla v plusu - volám z nich minimálně - tak 3 x za půl roku a úžasem jsem zjistila, že mi každý měsíc zmizne z kreditu 150,- Kč. Nevěděla jsem co se děje, protože z nich nevolám a tak nemá kredit kam miznout. Spojila jsem se s operátorem a ten mi sdělil, že mi na twistové karty byla aktivována služba výhodné volání do všech sítí v hodnotě 150,- Kč. Tuhle SMS jsem sice zachytila v historii SMS - ale nebyl tam údaj že si budou každý měsíc znovu a znovu strhávat ze zůstatku kreditu dalších 150,- Kč pravidelně. A to z obou čísel. Takhle mně hajzli okradli o 450,- Kč na každém twistu - během těch 3 měsíců - čili dohromady se napakovali zloději o 900,- Kč který si stáhli z kreditů. Mám ty dvě čísla přes 15 let jsou ještě řazení 603 ...atd... a tak bych o ně nechtěla přijít. Operátora ze 4603 jsem doslova musela donutit aby mi deaktivoval tuto agresivní zlodějnu do mi zavedli bez mého souhlasu a to ještě tak, že jsem o toto zrušení musela žádat z každého čísla jednotlivě. Sousedka . stará dáma chtěla, aby ji koupila novou twist kartu - že ji ta její jaksi nefunguje. Šla jsem na prodejnu T - mobile v Ostravě a koupila tam kartu s kreditem za 200,- Kč. Když jsem to dala sousedce - tak mi pak zvonila u dveří, že má na čísle pouze 50,- Kč kreditu - a jaktože jsem ji provolala 150,- Kč. Volala jsem z toho čísla opět operátorovi 4603 , jaktože na nové kartě z které ještě nebylo voláno je je zůstatek 50,- Kč a má být 200,- Kč a operátor mi řekl, že si srazili hned po aktivaci toho čísla 150,- Kč na výhodné volání do všech sítí - takže ti hajzli provedli to samé i u úplně nového čísla - a tak jsem je znovu musela donutit - aby ten zlodějský tarif zrušili i na tomto novém čísle té stařenky. Sousedce která nechápala naprosto nic co se stalo - jsem dala ze svého 150,- Kč a bylo mi hanba za ty kurvy zlodějské co jí to provedly. Dnes jsem vytáhla sim kartu z těch mých dvou dobíjecích čísel a dala jsem ji do nového telefonu, protože na tom starém haproval už mikrofon poslechu...a když jsem nastartovala mobil s původní kartou - tak jsem s úžasem zjistila - že mi ze seznamu uložených 20 ti lidí na sím kartě - ne na telefonu - ztratilo 18 kontaktů, a zbyly dva. Zato přibila funkce foto seznam - který mám na hovno - protože jej nevyužívám a nemám na telefonu internet, abych si fotky lidí stahovala a ukládala. Takže ti vyčůranci z T mobilu mi ještě zrušili kontakty lidí co jsem měla 15 let na sim kartě uložené a nejdou už vrátit zpět na té kartě. Rozhodla jsem se že od těch t mobiláckých zlodějských zákeřných zmetků odejdu - protože tohle je jediná záchrana - jak se zbavit těch agresivních zlodějů - než zase cosi vymyslí a záludně mi do twist karty nastaví a okradou mně kredit. Teď bych ještě potřebovala vědět - jestli to půjde - protože to jsou Twist karty - T mobilu a ty nevím jestli jdou převést na jiného operátora. Děkuji za radu. Lucie

TOPlist TOPlist