FreeDir™ Autobazar Model-bazar.cz Cyklobazar Interier-bazar.cz Fashion-bazar.cz Inzerce psů Mira Móda shop Codeq Bikes

Operátoři, o2 telefonica, vodafone, t-mobile

Zpět na: úvodní stránku,  výpis vláken T-mobile
Celkem 5 příspěvků. Přidat nový příspěvek

T-mobile » T-Mobile se potýká s výpadky sítě LTE, radí manuálně nastavit telefon.

ID vlákna: 1139   Založeno: 19. Duben. 16 (Út) - 17:37 
Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/operatori.cz/operatori.cz/hlavicka-vlakna.php on line 86
Autor: Jana Tykalová  
Zobrazeno: 4966x    Příspěvků: 5x 
Hodnocení:   [   ]  
Vlákno sleduje: 0 lidí    Sleduj emailem nebo RSS kanál pro vlákno
Přidejte toto vlákno do záložek a upozorněte na něj širokou veřejnost:               pošli na vybrali.sme.sk              


SMS brána zdarma, poslat sms
Č. Přispívající Zpráva     (příspěvky čtěte od shora dolů, tj. od nejstaršího po nejnovější)
1. Jana Tykalová
19. Duben. 16 (Út) - 17:37
ID příspěvku na Operátoři.cz:
6455
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit
Operátor T-Mobile se v úterý odpoledne potýká s technickými problémy své sítě LTE v západní části republiky. Zákazníci si stěžují na nefunkční datové přenosy i nemožnost se dovolat. Tuzemská operátorská jednička radí manuálně přepnout na sítě třetí generace a nižší. Za vzniklé potíže se zákazníkům omlouvá.

Zákazníci operátora T-Mobile si v úterý odpoledne začali stěžovat na nefunkčnost datových přenosů, později i na problémy s voláním. Na facebookovém profilu operátora na to upozorňují lidé z celých Čech: namátkou z Prahy, Plzně, Středočeského kraje a dalších koutů země. Podle mluvčí operátora Martiny Kemrové postihl výpadek západní část země.
„Došlo k výpadku LTE na území Čech způsobenému blíže nespecifikovaným technologickým problémem. U většiny LTE telefonů proběhlo automatické přepnutí do sítě 3G/2G, takže zákazníci výpadek pravděpodobně ani nezaznamenali,“ upřesnil Lukáš Hrabal z tiskového oddělení operátora.
Doplnil, že u telefonů, které automatickou přeregistraci neumí, by měli zákazníci manuálně přepnout z LTE sítě do sítí 3G/2G. „Systém již nabíhá, kompletní obnovení provozu očekáváme do několika hodin. Zákazníkům se za způsobené obtíže omlouváme,“ doplnil Hrabal.
Výpadek trvá minimálně od druhé hodiny odpoledne.
Operátor se naposledy s větším výpadkem své sítě potýkal loni v listopadu. Tehdy se týkal především zákazníků s předplacenou kartou, v menší míře i tarifních zákazníků. Firma v reakcích na stížnosti zákazníků na sociálních sítích problém přiznala a přislíbila kompenzace.
S výpadky se potýkají i konkurenční operátoři. Rozsáhlý výpadek musela loni v srpnu řešit například společnost O2, Část zákazníků v jižních, západních a středních Čechách a v části Prahy se nemohla dovolat ani připojit k internetu. Klienti si stěžovali i na nedostupnost dalších služeb, firmě nefungoval ani oficiální web. Vše způsobil překopnutý kabel.
2. Jana Tykalová
19. Duben. 16 (Út) - 20:09
ID příspěvku na Operátoři.cz:
6459
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit       - Reakce na příspěvek č.
Jistě mistře kdy napíšete už něco na téma telefony & tablety?
Zatím jen jaké jsem střevo to Vám jde perfektně!


TOPlist TOPlist