FreeDir™ Autobazar Model-bazar.cz Cyklobazar Interier-bazar.cz Fashion-bazar.cz Inzerce psů Mira Móda shop Codeq Bikes

Operátoři, o2 telefonica, vodafone, t-mobile

Zpět na: úvodní stránku,  výpis vláken O2 Telefónica
Celkem 7 příspěvků. Přidat nový příspěvek

O2 Telefónica » Tomáš Radomský Neurra - smyšlený virtuál v síti O2

ID vlákna: 245   Založeno: 8. Únor. 15 (Ne) - 17:36 
Autor: Erik  
Zobrazeno: 25456x    Příspěvků: 7x 
Hodnocení:   [   ]  
Vlákno sleduje: 0 lidí    Sleduj emailem nebo RSS kanál pro vlákno
Přidejte toto vlákno do záložek a upozorněte na něj širokou veřejnost:               pošli na vybrali.sme.sk              


SMS brána zdarma, poslat sms
Č. Přispívající Zpráva     (příspěvky čtěte od shora dolů, tj. od nejstaršího po nejnovější)
1. Erik
8. Únor. 15 (Ne) - 17:36
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3849
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Sňové tarify
Tomáš Radomský Neurra - smyšlený virtuál v síti O2
víme, že tento podvodník není jediný třeba ADAGIO mobile, YoMobil, Reptil a další.

Už na první pohled vypadá tarif Sen s ADAGIEM jako přes kopírák jednoho snílka z MobilManie, že by Michal Kolesa měl lidi co budou stejní jako on? Jako promiňte, ale lidi nejsou tak blbý. Všude jinde je flat za 749 Kč u virtuálů za 699 Kč a že by najednou se stal zázrak a byl ještě bohatší o data, MMS a levnější? Nyní se na webových stránkách objevuje další mistr s nabídkou 3000 minut + 200 SMS + 1.2 GB za 531 Kč, této nabídce bych i uvěřil, ale chybí VOP a pořádný webový stránky!
Mít dvě odlišné webové stránky i odlišné ceníky také nepůsobí dobře. Jestli doopravdy doporučit operátora tak zvolím TESCO mobile a důvodů se najde hned několik, za každé dobití obdržím neomezené volání a SMS v síti na 30 dní a kredit 200 Kč ten lze využít na buď 80 minut nebo 133 SMS nebo 20 minut a 150 MB nebo 33 SMS a 150 MB a pokud SIM zakoupíte a aktivujete do 28. 2. 2015 slibuje TESCO mobile 2x kredit s Clubcard do 31. 12. 2015 nejvíce připíše navíc 1000 Kč
2. Mirka
8. Únor. 15 (Ne) - 17:49
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3850
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Sňové tarify      - Reakce na příspěvek č. 1
ADAGIO mobile jsou špejdi, YoMobil to vůbec nerozjel, Reptil je jen pro plazy :)
vždyť je to celkem jasné
O2, T-Mobile, Vodafone
TESCO mobile, MOBIL.cz, SAZKA mobil
BLESKmobil, KAKTUS, OpenCall
pro jiné zde není prostor PRE mobil je něco jako MOBIL.cz, Oskarta je na tom dost mizerně jako BLESKmobil a OpenCall je tak možné, že místo OpenCall bude brzy zase někdo jiný.
Dokud mezi O2, T-Mobile a Vodafone nevstoupí 4. GSM operátor bude to pořád stejný.
3. Erik
20. Únor. 15 (Pá) - 18:00
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3871
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Re: Sňové tarify      - Reakce na příspěvek č. 2
Šmejdů je tu více a souhlasím, že to bylo špatně pustit GSM všem kdo mají IČO. Ano 4. GSM operátor by zde mohl být, ale věřil bych, že by nic zajímavého nepřinesl. Máme zde O2, T-Mobile a Vodafone a všichni jsou k ničemu, díky tomu nemáme nic úžasného ani u virtuálů. Data měl parádní O2, ale co to vede PPF nějak tohodle operátora nemusím T-Mobile se mi taky hnusil, ale snaží se svou špatnou pověst smazat, Vodafone také nehraje fér hru. Takže vybrat si poskytovatele je hrozný. Vůbec nechápu skupinu MAFRA která má MOBIL.cz a óčko MOBIL.cz ještě tady chybí METRO MOBIL.cz, kde to, ale vypadalo slibně. Místo 300,- Kč, 500,- Kč se čtenářům dávala SIMka. MOBIL.cz by však měl dát možnost výběru za 200,- Kč buď 200 MB dat nebo v MOBIL.cz neomezeně. Fajnový by bylo snížit i sazbu za minutu na 1,25 Kč a SMS na 0,75 Kč. Tím by MOBIL.cz měl zajištěn paušál.
To co má TESCO mobile, MOBIL.cz a měla GORILA mobil by se mělo sloučit a dát pod jednoho virtuála. Ten by tak rázem získal zákazníky, ale zase se musíme poohlédnout po velkoobchodních cenících a uvidíme.
Třeba to do roku 2017 pár virtuálů dá dohromady jako METRO a Metropolitní EXPRES, vznikne z toho jeden a pořádný virtuál. Tak si myslím, že by to mohlo být u Quadruple. Síť je jasná Q-CZ teď dát dohromady nabídky což vlastně taky je 3000 minut + 200 SMS za 479,- Kč, mít jeden web a regionální partnery.
Tedy, že objednám-li tarif a jsem z Kladna starat se o mě bude partner z Prahy a třeba z Prahy 6, pokud budu z Berouna tak třeba partner z Prahy 5, pokud budu z Chvaletic tak partner z Pardubic, pokud budu z Chomutova tak partner z Ústí nad Labem atd. Infolinka *55 by přednostně byla určena tomu partnerovi ke kterému zákazník patří, ale v případě obsazenosti by hovor byl předán dál.
Touto spoluprací by se vytvořila silnější síť, mohla by vzniknout první kamenná prodejna, s více než 350 zákazníky by šlo více spolupracovat. Vezmu-li, že v síti Q-CZ je 8 partnerů s průměrem 400 zákazníků jsem u čísla 3200 zákazníků, tohoto počtu pár virtuálů ze skupiny Q-CZ nedosáhlo za tu dobu co fungují. Jestli 3200 zákazníků má aspoň tarif za 200,- Kč je to 640000,- Kč, z toho je výdělek 64000,- Kč, no jestli jste spokojení s částkou 8000,- Kč tak v tom pokračujte dál, ale já myslím, že je dobré mít kvalitní jméno, síť a zázemí, k tomu dát reklamu. A čím více hlav, tím více nápadů.
4. ADAGIO mobile
3. Březen. 15 (Út) - 17:29
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3949
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Re: Sňové tarify      - Reakce na příspěvek č. 2
Milá Mirko,
celkem mne zaráží Vaše tvrzení, že ADAGIO mobile jsou šmejdi!!!
Nevím, zda jste někdy využívala našich služeb, ale pokud napíšete že ano, tak si Vás nepamatuji a osobní přístup k zákazníkům je naší prioritou...
Myslím, že tyto názory a hlavně urážky nepatří do žádného diskuzního fóra a rozhodně ne do fóra, kde by si měl být člověk jist svým tvrzením!!!
Martin
ADAGIO mobile
5. Ostravák
3. Březen. 15 (Út) - 21:17
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3978
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Re: Re: Sňové tarify      - Reakce na příspěvek č. 4
Pane Vrbo, Mirka, Erik, Věra Krásná = stejná osoba, v roce 2014 na MM osoby osočovaly téměř všechny virtuály, vymýšleli si smyšlené tarify. Jsou to nemocní lidé. Zkrachovalci. Doporučuji kontaktovat provozovatele těchto stránek.
6. Operátoři.cz
4. Březen. 15 (St) - 08:58
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3999
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit       - Reakce na příspěvek č. 5
Dobrý den,
uvedeme vše na pravou míru. Operátoři.cz je diskuzní fórum na kterém se smí téměř vše. Uvítáme když nejen ADAGIO mobile, ale také Reptil, YoMobil uvedou webové stránky, reálné ceny, smluvní podmínky.
ADAGIO mobile si podle nás vyvořil pochybnosti představením tarifu Sen s ADAGIEM který byl na fóru okomentován i zástupcem operátora GORILA Mobil.
Uvedená nabídka je pravdivá, ale uzavíráte smlouvu takže jde o paušál (pre-paid) a smlouva je uzavřena také u Tommy Stachi. Navíc operátor vstoupil do Asociace Českých Virtuálních Operátorů takže také není úplně spokojen s přístupem. Je zde mnoho nevyřešených otázek.
Uvidíme jak dlouho tato nabídka vydrží.
3000 minut + ¿ neomezené SMS ? + 3 GB dat + 100 MMS za 405,- Kč.

TOPlist TOPlist