FreeDir™ Autobazar Model-bazar.cz Cyklobazar Interier-bazar.cz Fashion-bazar.cz Inzerce psů Mira Móda shop Codeq Bikes

Operátoři, o2 telefonica, vodafone, t-mobile

Zpět na: úvodní stránku,  výpis vláken O2 Telefónica
Celkem 5 příspěvků. Přidat nový příspěvek

O2 Telefónica » Tesco Mobile začíná být štědrý má nové balíčky.

ID vlákna: 1184   Založeno: 11. Květen. 16 (St) - 09:15 
Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/operatori.cz/operatori.cz/hlavicka-vlakna.php on line 86
Autor: Jana Tykalová  
Zobrazeno: 5809x    Příspěvků: 5x 
Hodnocení:   [   ]  
Vlákno sleduje: 0 lidí    Sleduj emailem nebo RSS kanál pro vlákno
Přidejte toto vlákno do záložek a upozorněte na něj širokou veřejnost:               pošli na vybrali.sme.sk              


SMS brána zdarma, poslat sms
Č. Přispívající Zpráva     (příspěvky čtěte od shora dolů, tj. od nejstaršího po nejnovější)
1. Jana Tykalová
11. Květen. 16 (St) - 09:15
ID příspěvku na Operátoři.cz:
6669
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit
Virtuál Tesco Mobile má novou nabídku!
Když dobijete 300,- Kč získáte na 30 dní nižší sazby do jiných sítí 1,50 Kč/min., 1,- Kč/SMS.
Volání lze ještě snížit na 1,- Kč/min. a to díky novému balíčku Štědrých 200 který za 200,- Kč nabízí sazby do jiných sítí 1 Kč/min., 1 Kč/SMS.
Dokonce se můžete dostat také na týdenní neomezený tarif za 120 Kč máte na 7 dní volání a SMS zdarma všude. To je 480,- Kč na 4 dny. Je vidět, že Tesco Mobile zákazníky chce slušné jsou i datové balíčky 200 MB dat 178,- Kč; 600 MB dat 278,- Kč; 2 GB dat 378,- Kč. Vše funguje lépe s Clubcard.
Více na   Tesco Mobile   .

Poznámka: Až Vám bude psát noname, že jde o další nesmysl což jistě bude protože velmi rád prudí a lže, nevěřte mu! Jedině Daniel s Ostravákem zde umějí poradit.
2. David
11. Květen. 16 (St) - 11:20
ID příspěvku na Operátoři.cz:
6671
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re:       - Reakce na příspěvek č. 1
Od teď je doopravdy TESCO mobile opět zajímavější virtuál. Uvidíme zda na tuto nabídku zareaguje nějak MOBIL.cz, SAZKA mobil nutno dodat, že GoMobil a OpenCall mají také snahu, ale T-Mobile ani Vodafone mnoho výhod neumožňují!
TESCO mobile je rozděleno na polovinu a možná i něco dotuje. Virtuál COOP Mobil není v ničem zajímavý. Doopravdy v letech 2017 - 2021 nude docházet ke změnám.
3. Jana Tykalová
12. Květen. 16 (Čt) - 17:48
ID příspěvku na Operátoři.cz:
6697
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Re:       - Reakce na příspěvek č. 2
Já si myslím, že TESCO mobile je nejžádanější mobilní operátor v Česku a díky tomu, že své zákazníky nenutí k podpisu smlouvy a služby může využívat doopravdy každý daří se mu.
Čerstvá nová nabídka je zajímavá. Doopravdy konkurence se bude muset změnit.
4. Daniel
12. Květen. 16 (Čt) - 21:23
ID příspěvku na Operátoři.cz:
6702
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Re: Re:       - Reakce na příspěvek č. 3
Jedno z mnoha negativ které Tesco mobile obnáší:

5.4. Zpracování údajů pro účely marketingu: Subjekt údajů bere na vědomí a souhlasí s tím, že je Tesco Mobile sám nebo prostřednictvím svého obchodního zástupce nebo osob uvedených v odst. 3tohoto čl. oprávněn zpracovávat Údaje a třídit je dle jednotlivých kategorií pro účely nabízení obchodu, Služeb nebo produktů a služeb jiných subjektů, pro služby s přidanou hodnotou, pro marketingové a obchodní účely Tesco Mobile a jiných subjektů, telemarketing, průzkum trhu a pro účely sjednané se Subjektem údajů, a to v rozsahu, v jakém byly Údaje poskytnuty Subjektem údajů, nebo vyplývajícím z charakteru poskytovaných Služeb nebo ve kterém je Tesco Mobile získal při poskytování Služeb či služeb s nimi souvisejících, jsou-li nezbytné pro dosažení účelů uvedených v odst. 2 a 3 tohoto čl. Tesco Mobile je oprávněn zpracovávat provozní a lokalizační údaje pro výše uvedené účely po dobu tří měsíců ode dne jejich vzniku. Tesco Mobile je oprávněn zpracovávat Údaje s výjimkou lokalizačních údajů pro výše uvedené účely po dobu platnosti Smlouvy, resp. do úplného vypořádání práv a povinností ze Smlouvy, popř. po dobu stanovenou příslušnými právními předpisy či v souladu s nimi, nebo po dobu stanovenou těmito VP. Formu projevu vůle může stanovit Tesco Mobile a tato forma projevu vůle se může lišit dle typu souhlasu. Vzal-li Subjekt údajů svůj souhlas se zpracováním Údajů zpět dle odst. 8 tohoto čl. a učiní-li výše popsaný úkon, má se za to, že opět souhlasí s výše popsaným zpracováním Údajů. ento opětovný souhlas se zpracováním Údajů platí i pro Údaje získané v době, kdy souhlas nebyl udělen, nestanoví-li zákon jinak. Subjekt údajů souhlasí s tím, že je Tesco Mobile oprávněn pro účely uvedené v odst. 4 a 5 tohoto čl. nadále zpracovávat jméno, příjmení, adresu a jiné kontaktní údaje (včetně telefonního čísla a e-mailového spojení) Subjektu údajů i po vypořádání práv a povinností ze Smlouvy pro účely nabízení obchodu a služeb.
5.5. Obchodní sdělení: Subjekt údajů souhlasí s tím, aby jej Tesco Mobile informoval o svých Službách a produktech, popř. o službách a produktech dalších subjektů, zpravidla s označením jako Obchodní sdělení (případně jen „OS“), a to využitím jeho poštovní adresy, adresy elektronické pošty, telefonního čísla, prostřednictvím automatických volacích zařízení, faxem či jiným obdobným způsobem včetně telemarketingu.

TOPlist TOPlist