FreeDir™ Autobazar Model-bazar.cz Cyklobazar Interier-bazar.cz Fashion-bazar.cz Inzerce psů Mira Móda shop Codeq Bikes

Operátoři, o2 telefonica, vodafone, t-mobile

Zpět na: úvodní stránku,  výpis vláken O2 Telefónica
Celkem 6 příspěvků. Přidat nový příspěvek

O2 Telefónica » podivná soutěž BMW

ID vlákna: 87   Založeno: 19. Leden. 09 (Po) - 13:27 
Autor: Tomsus.ex  
Zobrazeno: 83091x    Příspěvků: 6x 
Hodnocení:
Hodnocení
 1.5 [ 2x ]
 
Vlákno sleduje: 0 lidí    Sleduj emailem nebo RSS kanál pro vlákno
Přidejte toto vlákno do záložek a upozorněte na něj širokou veřejnost:               pošli na vybrali.sme.sk              


SMS brána zdarma, poslat sms
Č. Přispívající Zpráva     (příspěvky čtěte od shora dolů, tj. od nejstaršího po nejnovější)
1. Tomsus.ex
10. Listopad. 08 (Po) - 23:16
ID příspěvku na Operátoři.cz:
896
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit
Soutěž o 100 BMW není počinem O2 ale firmy Upstream Czech rep., vlastněnou řekem Panagiotis Martinis s bydlištěm v Řecku a byla zapsána do obchodního rejstříku 23.7.2008 (IČ: 28430166) - viz podmínky soutěže. Navíc je v podmínkách napsáno, že soutěž může zrušit, změnit kdykoliv bez udání důvodu a oznámení. Mimochodem obor činnosti společnosti je pronájem nemovitostí atd. Doporučuji nepodporovat tuto soutěž speciálně pro O2 zákazníky.
2. bendy
20. Listopad. 08 (Čt) - 21:39
ID příspěvku na Operátoři.cz:
916
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Soutěž BMW
Tato soutěž mě velice zklamala, je určená opět pro ty, co to nepotřebují ("pracháče"). Je to o tom, kdo do toho vrazí nejvíce prachů, ten "vyhrává". Opět si stačí jména vítězů dát do vyhledávače a je to samý podnikatel, doktor/ka, atd.. Dost podivná hra..
3. Míla
30. Listopad. 08 (Ne) - 22:02
ID příspěvku na Operátoři.cz:
946
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re: Soutěž BMW      - Reakce na příspěvek č. 2
Souhlasím.
4. vvesca
10. Leden. 09 (So) - 12:12
ID příspěvku na Operátoři.cz:
1027
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re:      - Reakce na příspěvek č. 1
Soutěž o BMW je veliký podvod. Za prvé pokud nemáte doma internet a hrajete jen přes mobil, neznáte podmínky a ni ceník atd....Pokud jim nalítnete, vůbec si z toho nic nedělají O2 po vás chce spousty peněz a když jim řeknete, že s tím nesouhlasíte, svedou to na \"třetí stranu\" což je Upstream. Ti se vám vysmějí, jelikož vědí, že když nezaplatíte, O2 vám prostě \"odstřihne služby\". Pokud jste již se soutěží začali, neustále vám chodí otravné SMS z O2 a pokud je chcete zrušit, O2 vám řekne, že vám v tom případě nebude posílat SMS ani na nabídku nových tarifů. Takže vydírání? Nelíbí se mi ani praktiky O2 ani Upstreamu. Jsou to oba podvodníci a hotovo. proto jim na to kašlete. Zase cpát prachy někomu kdo to nepotřebuje??????
5. helena strnadová
18. Leden. 09 (Ne) - 23:20
ID příspěvku na Operátoři.cz:
1044
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit podvodná soutěž BMW
Ještě jednou mi přijde od mého operátora 02 SMS na 9063030,okamžitě kontaktuji policii české republiky aČOI podávám trestní oznámení na toto číslo. Je zřejmé, že s n imi spolupracujete a vyděláváte na blbosti lidí. Dnes mi přišlo celkem 7 zpráv o soutěži BMW. Na dvě jsem odpověděla,ihned jste mi strhli 60,-Kč, ani snad ne za minutu přišli další, které jsem okamžitě smazala a tétěř v okamžiku mi přišla od vás zpráva, že mi odečítáte dalších 60,- Kč. Mám toho dost.Okamžitě mě informujte o této vaší podivné službě s číslem 9063030.V pondělí podávám trestní oznámení na vás i č.9063030,kdybyste byli korektní firma, neokrádali byste zákazníky tak blbě a okatě. A ještě dodávám, že odevzdám svůj mobil na policii ČR, aby sama sledovala váš podvod. A ještě nědco, přijdete o spoustu zákazníků, kteří jsou na tom stejně jako já, takže přejdeme k solidnější konkurenční službě. Má úcta. Strnadová. Mám vás pokrk, hlídejte si lépe svoje tkz. partnery, aby tak viditelně neokrádali snad spolu s vámi vaše klienty. A nezapomeňte, jestli mi přijde ještě jediná SMS, jde můj mobil na policii.
6. Hanka.K
19. Leden. 09 (Po) - 13:27
ID příspěvku na Operátoři.cz:
1046
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit
Co je todle za podvod, poslala sem tam jednu sms kdyz se me ptaly jestli chci vyhrat bmw tak sem si rikala tak 30kc nebo 60kc objetuju. jenze pak zacli chodit sms o nakejch bodech tak uz sem neodpovidala.. a pak mi prisel vypis za ten mesic co sem provolala a chteli po me zaplatit 1500 kc udajne za tudle sluzbu.. nevim co s tim mam delat ? mam to zaplatit? dyt je to nakej podvod...

TOPlist TOPlist