FreeDir™ Autobazar Model-bazar.cz Cyklobazar Interier-bazar.cz Fashion-bazar.cz Inzerce psů Mira Móda shop Codeq Bikes

Operátoři, o2 telefonica, vodafone, t-mobile

Zpět na: úvodní stránku,  výpis vláken O2 Telefónica
Celkem 2 příspěvků. Přidat nový příspěvek

O2 Telefónica » Kellnerova PPF chystá u O2 další změny.

ID vlákna: 613   Založeno: 9. Září. 15 (St) - 05:26 
Autor: Matěj Hrábek  
Zobrazeno: 12124x    Příspěvků: 2x 
Hodnocení:
Hodnocení
 5.0 [ 1x ]
 
Vlákno sleduje: 0 lidí    Sleduj emailem nebo RSS kanál pro vlákno
Přidejte toto vlákno do záložek a upozorněte na něj širokou veřejnost:               pošli na vybrali.sme.sk              


SMS brána zdarma, poslat sms
Č. Přispívající Zpráva     (příspěvky čtěte od shora dolů, tj. od nejstaršího po nejnovější)
1. Matěj Hrábek
9. Září. 15 (St) - 05:26
ID příspěvku na Operátoři.cz:
5283
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit
Operátor O2 projde v letech 2016 - 2019 mnoha změnami. Nejpozději do 31. 12. 2017 chce mít PPF vyřešeny návrhy názvů na svou síť.
Protože O2 je velká firma musí se mnoho věcí rozdělit. Operátor O2 již pod novým názvem bude s velkou pravděpodobností rozsekán na minimálně dvě firmy. Dokonce se nyní plánuje, že Air Telecom převezme PPF.
Operátor Air Telecom by fungoval dále jen mobilní síť by se změnila na Air Mobile. K této změně nejspíše také dojde. Pro Air Telecom to znamená přežití, zkvalitnění a budoucnost dlouhé existence. Samotný Air Telecom by se změnil v jinou společnost.
Operátor O2 své prodejny změní. Většina z nich však bude převedena na virtuálního operátora.
V síti O2 mají skončit BLESKmobil a TESCO Mobile s tím nový virtuál začne pracovat. Není zcela jasný vznik značky Aha! mobil. Nový název operárora neznáne. Značka Eurotel která byla smetena ze stolu se na něj zpět vrací.
Český Telecom již je mrtvou značkou. Důvodem je spolupráce s T-Mobile který se mění v Czech Telekom.
O2 má T-Mobile přenechat pár číselných rozsahů.
Další informace zjišťujeme.
2. Matěj Hrábek
14. Září. 15 (Po) - 17:15
ID příspěvku na Operátoři.cz:
5323
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit
Snahou Martina Weisse je zánik Air Telecom, a.s. nelíbí se mu historie operátora U:fon za dob pod vedením firmou MobilKom, a.s. a podvod na zákazníky pomocí firmy Starlife, s.r.o. Martin Weiss si moc dobře pamatuje, že U:fon měl v CDMA neomezený tarif za 840,- Kč a v GSM již jako Air Telecom než se změnil za 640,- Kč. Martin Weiss vůbec nechápe jak GTS Czech, s.r.o. mohl umožnit Air Telecom, a.s. vstup do pozice virtuálního operátora. Martin Weiss není napojen na PPF není tak jeho snahou právě zánik Air Telecom, a.s.. Martin Weiss žádá veřejnost, aby se se stížností obraceli na Český telekomunikační úřad. Martin Weiss je také toho názoru, že ČTÚ už dávno mělo Air Telecom, a.s. odebrat licenci. Operátor se chová podobně jako ADAGIO mobile, s.r.o. Martin Weiss začíná zjišťovat, že ani konkurenční OpenCall, s.r.o. už nefunguje tak dobře a zdražuje. Virtuál GORILA Mobil se možná z důvodu zdražení raději z trhu stáhnul. Martin Weiss je právě pro sloučení většiny virtuálních operátorů a chce se dohodnout s T-Mobile. Martin Weiss je však v komunikaci s tímto operátorem neúspěšný. Další operátor Vodafone již zareagoval. Opetátor O2 jasně uvedl možný vstup s historií nebo s návrhem pro spoluápráci.

TOPlist TOPlist