FreeDir™ Autobazar Model-bazar.cz Cyklobazar Interier-bazar.cz Fashion-bazar.cz Inzerce psů Mira Móda shop Codeq Bikes

Operátoři, o2 telefonica, vodafone, t-mobile

Zpět na: úvodní stránku,  výpis vláken Mobilní telefony
Celkem 2 příspěvků. Přidat nový příspěvek

Mobilní telefony » Veřejná sbírka na národního operátora.

ID vlákna: 978   Založeno: 26. Únor. 16 (Pá) - 20:59 
Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/operatori.cz/operatori.cz/hlavicka-vlakna.php on line 86
Autor: Jana Tykalová  
Zobrazeno: 3147x    Příspěvků: 2x 
Hodnocení:   [   ]  
Vlákno sleduje: 0 lidí    Sleduj emailem nebo RSS kanál pro vlákno
Přidejte toto vlákno do záložek a upozorněte na něj širokou veřejnost:               pošli na vybrali.sme.sk              


SMS brána zdarma, poslat sms
Č. Přispívající Zpráva     (příspěvky čtěte od shora dolů, tj. od nejstaršího po nejnovější)
1. Jana Tykalová
26. Únor. 16 (Pá) - 20:59
ID příspěvku na Operátoři.cz:
5990
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit
Většině zákazníkům se již nelíbí přístup T-Mobile, O2 a Vodafone. A chtějí 4. mobilního operátora nejlépe českého národního operátora. O tuto možnost žádají již delší dobu Český telekomunikační úřad a Vládu České republiky.
Stále věří a doufají, že již brzy dojde k zásadním změnám. Tomáš Fiala říká, že je to stále na začátku již od roku 2009, ale skupina věří, že po 7 letech usilovného snažení by mohla uspět. Návrh byl již subjektům a operátorům předložen.
T-Mobile a Vodafone v roce 2013 změnily názor a může vzniknout virtuální operátor, ale musí souhlasit s podmínkami. Český telekomunikační úřad podle skupiny doposud nevyhověl, ČTÚ je, ale jiného názoru.
O2 vadí, že si někdo chce nadiktovat podmínky a bez zkušeností rozjed mega projekt. Skupina však toto odmítá, chce takové služby které lidé chtějí a na české podmínky je lze poskytnout. Skupina stále věří v to, že se jí letos podaří uspět a to díky sloučení většiny menších virtuálních operátorů a úprav u ČTÚ. Skupina přesto žádá veřejnost o drobný symbolický příspěvek. Byla zde myšlenka fungovat v pozici virtuálního operátora s podobným ceníkem který mají síťový operátoři, ale bylo zjištěno, že by to nemuselo vést k zájmu pořízení služeb. Skupina již delší dobu sleduje operátora U:fon dříve MobilKom dnes Air Telecom jak si vede. A nechce jeho napodobovat. Skupina by se ráda dostala do pozice národního operátora a spolupracovala by s Českou poštou. Tomáš Fiala uvádí, že operátor by fungoval na způsob o nás bez nás. Pro tyto účely chtěl použít jména City Post a City Mobile. Dnes už se, ale nejspíše zvolil jiný název. Do roku 2025 má skupina velké plány. Za celým projektem stojí také Karel Komárek toho zájemci v podobě investorů či partnerů sítě mohou kontaktovat na komarek.karel@post.cz. Oblastní zástupci se pak sejdou a dohodnou podmínky. Webové stránky se nám dodnes nepodařilo vypátrat. Skupina má podle odborníků velké plány, ale skutečnost je náročná, přesto je vše reálné. Ve skupině pracují normální lidé. Provoz VTA však odborníci skupině nedoporučují.
2. Daniel
27. Únor. 16 (So) - 09:00
ID příspěvku na Operátoři.cz:
5992
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re:       - Reakce na příspěvek č. 1
„Skupina by se ráda dostala do pozice národního operátora a spolupracovala by s Českou poštou.“

Dle mého názoru mimo jiné je to něco podobného jako kdybych chtěl spolupracovat s „hvězdou“ Radovanem Krejčířem“ a vytvořit pro širokou škálu lidí velmi dobré podmínky.
Podívejme se co česká pošta provozuje, potem je doslova To se nedá jinak nazvat.
Myslím si, že jde pouze o to ukrojit si část „lupu“ a naší trojce se nelíbí že by se musela podělit a vytvořit také s dalším provozovatelem kartel.
Ve filmu Jáchyme hoď to do stroje podobnou situaci dobře komentoval Japonec slovy: kolik višní, tolik třešní...

TOPlist TOPlist