FreeDir™ Autobazar Model-bazar.cz Cyklobazar Interier-bazar.cz Fashion-bazar.cz Inzerce psů Mira Móda shop Codeq Bikes

Operátoři, o2 telefonica, vodafone, t-mobile

Zpět na: úvodní stránku,  výpis vláken Mobilní telefony
Celkem 1 příspěvků. Přidat nový příspěvek

Mobilní telefony » Prefix 75 se mobilním operátorům zpřístupní v příštím roce.

ID vlákna: 795   Založeno: 19. Listopad. 15 (Čt) - 22:15 
Autor: Michal Kolesa  
Zobrazeno: 3338x    Příspěvků: 1x 
Hodnocení:
Hodnocení
 4.0 [ 1x ]
 
Vlákno sleduje: 0 lidí    Sleduj emailem nebo RSS kanál pro vlákno
Přidejte toto vlákno do záložek a upozorněte na něj širokou veřejnost:               pošli na vybrali.sme.sk              


SMS brána zdarma, poslat sms
Č. Přispívající Zpráva     (příspěvky čtěte od shora dolů, tj. od nejstaršího po nejnovější)
1. Michal Kolesa
19. Listopad. 15 (Čt) - 22:15
ID příspěvku na Operátoři.cz:
5591
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit
Český telekomunikační úřad (ČTÚ) v příštím roce 2016 zpřístupní mobilním operátorům prefix v rozsahu 10 000 000 telefonních čísel.
750 000 000 - 759 999 999
Nově se bude přidělovat blok o obsahu 10 000 telefonních čísel s možností pouze 1 000 čísel po sobě jdoucích např. 750 100 000 - 750 100 999. ČTÚ tím chce vyhovět hlavně virtuálním operátorům, aby jejich čísla neměla 5 místnou číselnou předvolbu. V České republice tak od roku 2016 budou předvolby 60, 702, 703, 704, 705, 72, 73, 75, 77, 79. ČTÚ také v příštím roce počítá s tím, že ke stávající 3 síťových operátorů T-Mobile, O2, Vodafone se přidají další 2 síťový operátoři. Pro datové služby by ČTÚ uvítalo příchod celkem 7 síťových operátorů. Zda lze očekávat o přidělení licence velký zájem není dnes jasné.
ČTÚ už dvakrát neuspěl. Třetí aukce se již do historie musí zapsat úspěchem. V síti T-Mobile a Vodafone působí virtuální operátoři MVNA, MVNE, MVNO z těch by ČTÚ rádo vidělo GSM síťového operátora. Výzvu mají také Andrej Babiš (MOBIL.cz), Karel Komárek ml. (SAZKA mobil), Jiří Šimáně (GORILA Mobil) ti totiž s telekomunikacemi mají zkušenosti. O post 4. mobilního operátora mělo zájem mnoho firem také Air Telecom, ale vyvolávací cena ČTÚ byla už příliš vysoká, že si dál pokračovat operátor nemohl dovolit.
Z předchozí aukce víme, že jedna společnost se stala virtuálním operátorem a druhá zkrachovala.
Přesněji víme, že se však něco v telekomunikacích děje! Původní jméno se vrací zpět do hry! Jméno které nemělo žádnou registraci bylo najednou v březnu 2015 zaregistrováno. Zda se však mobilní operátor k tomuto jménu vrátí nejí jisté. Vůbec není jasné kdo za tím stojí zda původní plány na rozjezd nového operátora nebo zcela někdo nový.
Jméno nebylo často vyskytováno, že si jej ať už někdo starý nebo nový dovolil použít. V několika případech však lze říci, že přednostně by šlo o virtuálního operátora asi tak jako tomu bylo na Slovensku.
Z dostupných zpráv víme, že společnost chce působit v pilotním provozu od 1. 1. 2016 do 31. 12. 2017 a v případě, že se to podle plánů nepovedlo mobilní operátor by byl zrušen a převeden pod jinou telekomunikační společnost. V případě, že by vše fungovalo v roce 2017 chce mobilní operátor přijímat také tzv. suboperátory.
Tato společnost chystá také fungovat jako partner v realitách či v dopravě a poskytování služeb cestovní agentury. Jméno je ochotna společnost propůjčit i pro elektroniku. Výrazně chce pomoci v rozjezdu Pošta | partner.
Společnost počítá s nejjednodužším řešením a to je pojízdná pobočka celkem chce mít 4 autobusy na linkách:
• Cheb - Sokolov - Karlovy Vary - Chomutov - Most - Litvínov - Teplice - Ústí nad Labem - Litoměřice - Česká Lípa
• Liberec - Jablonec nad Nisou - Turnov - Jičín - Dvůr Králové nad Labem - Trutnov - Náchod - Jaroměř
• Hradec Králové
• Pardubice - Chrudim - Vysoké Mýto - Litomyšl - Ústí nad Orlicí - Česká Třebová
• Šumperk - Olomouc - Prostějov
• Brno
• Jihlava
• Tábor - České Budějovice
• Plzeň - Praha - Kolín - Kutná Hora
Autobus by se v daném městě zdržel vždy na 2 - 3 dny a býval by na parkovištích před obchodním centrem. Otevírací doba vždy 8:00 - 19:00 a návštěvní dny pondělí, úterý nebo středa, čtvrtek nebo pátek, sobota, neděle. Více informací pro vás budeme zjišťovat. Nováček by rád používal přídavný slogan "národní operátor". Myslím si, že to však bere až moc hravě a s nadsázkou. Pokud však tohle chce používat musel by hodně překvapit cílenou skupinu která je mladí a lidé středního věku tedy 15 - 60 let.
Cílem operátora je získat 350 000 - 1 000 000 zákazníky. Ty operátor chystá získávat benefity když totiž podepíšete smlouvu na 18 měsíců máte mít bezva čtvrtky nebo soboty za skvělé ceny a do na občerstvení, do kina, do bazénu atd. Takže se těšte na další náš článek.

TOPlist TOPlist