FreeDir™ Autobazar Model-bazar.cz Cyklobazar Interier-bazar.cz Fashion-bazar.cz Inzerce psů Mira Móda shop Codeq Bikes

Operátoři, o2 telefonica, vodafone, t-mobile

Zpět na: úvodní stránku,  výpis vláken Mobilní telefony
Celkem 3 příspěvků. Přidat nový příspěvek

Mobilní telefony » POZOR NA MÉNĚ ZNÁMÉ VIRTUÁLY, CO VÁS CHTĚJÍ NA SMLOUVU!

ID vlákna: 452   Založeno: 22. Duben. 15 (St) - 10:40 
Autor: Jiří Šubrt  
Zobrazeno: 5774x    Příspěvků: 3x 
Hodnocení:
Hodnocení
 3.0 [ 2x ]
 
Vlákno sleduje: 0 lidí    Sleduj emailem nebo RSS kanál pro vlákno
Přidejte toto vlákno do záložek a upozorněte na něj širokou veřejnost:               pošli na vybrali.sme.sk              


SMS brána zdarma, poslat sms
Č. Přispívající Zpráva     (příspěvky čtěte od shora dolů, tj. od nejstaršího po nejnovější)
1. Jiří Šubrt
22. Duben. 15 (St) - 10:40
ID příspěvku na Operátoři.cz:
4731
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit
Upozornění: někteří virtuální operátoři přicházejí se smlouvou!

Tím mohou zajistit zajímavé ceny, protože si spočítají co zpoplatnit navíc a kdy to vrátit řeč je o volací jistině kterou většina operátorů vrací po 3 po sobě jdoucích vyúčtování a řádně včas uhrazených, volací jistina rovná se minimálně konečná cena jednoho měsíčního paušálu.
Tím si většina operátorů zajistí, že vydržíte aspoň 3 až 4 měsíce. Přechod doporučuji k těm virtuálům co zde působí aspoň 1 rok a mluví se o nich. Určitě bych nepřecházel tam kde jsou nepřesné informace. Méně úspěšní zkoušejí lákat limitovanou edicí, s 50% slevou či využívají slevové portály a bezplatnou inzerci.
Část operátorů zkoušela prodávat i čísla za 10000 Kč a jejich snem byl post 4. mobilního operátora. Většina VoIP operátorů má GSM jako bonus a již ceník nezvýhodňují. Objevil se zde, ale zelenáč který chce dosáhnout aspoň 100000 zákazníků, během 12 měsíců získal přes 7500 zákazníků a jako závislý poskytovatel je nejúspěšnější, již nyní chystá rozsáhlejší partnerský program. Zákazníky získává na smlouvu jen při koupi mobilního telefonu a využívá k tomu prodejny s elektonikou.
2. Ostravák
22. Duben. 15 (St) - 11:42
ID příspěvku na Operátoři.cz:
4732
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re:       - Reakce na příspěvek č. 1
Nehovořte jako naši politici. Hovořte konkrétně nebo tady lobujete?
3. Matěj Hrábek
30. Září. 15 (St) - 20:50
ID příspěvku na Operátoři.cz:
5413
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit
Vážený pane Ostraváku,
je zde vidět, že obsah tohoto příspěvku nechápete takže Vám to vysvětlíme. Na našem českém telekomunikačním trhu se objevil nejeden virtuální mobilní operátor, ale u mě jde spíše o přeprodejce když nemá zázemí. Vždy jsem si říkal, že z prdu udělat kuličku nelze, ale tady v telekomunikacích se to povedlo. Nikdo nemůže tvrdit, že měl dříve zkušenosti. A tak na zelené louce tento obchod zkusilo mnoho nadšenců do telekomunikací. Dnes už víme, že nejde o dobrý byznys. Dříve se vydělávalo i na pěkných číslech a blbosti zákazníků. Ten kdo si to umí spočítat zjistí, že i dražší a známější virtuál vyjde finančně lépe.
80 virtuálů je hodně, přežít jich může tak 25. Důvodů je hned několik když virtuál A má to samé co virtuál B konkurence zde sice je, ale výběr žádný. Navíc virtuál nemá tolik finančních prostředků, aby dal o sobě vědět o virtuálovi co má reklamu na free inzercích si myslím své stejně jako vy. Navíc je dobré znát historii několika firem nebo i jak se skutečně jmenují. Problémem je, že umíte perfektně kolem sebe jen kopat asi jako naše primátorka hl.m. Prahy Adriana Krnáčová (ANO) tahle slovena do dnešního dne domázala toho více rozesrat než pořádně udělat. Je to stejný jako Opencard. Byl bych rád za Váš normální report, ale to je pro Vás zde jistě ztráta času. Vždyť vy to zde nebo nějaký klon raději nasazíte pětkama a raději střečka a Facebook a proč ne. Já bych uvítal přechod tohoto webu na Facebook tam by aspoň bylo jasné vše. Blokace tam jsou také možné a provozovatel webu by ušetřil.
Smlouvu s virtuálem bych podepsal až v případě zajímavé nabídky. Po podvodu ADAGIO mobile se k levné verzi flatu chce přiblížit Air Telecom ve spolupráci s Equa bank. Nutno říci, že Vodafone s mBank a jejich projekt mVolání byl svělý. Vodafone se do hry vrací jenže i teď jako v předchozím případě to bude virtuál. Na 479,- Kč se však virtuál nedostane, podobný tarif chtěl nabízet za 679,- Kč když se, ale dozvěděl o této nabídce k 1. 1. 2016 nabídku upraví. Sám virtuál je trochu zaskočen.
Také O2 chystá nějaké změny. Uvidíme jak se český telekomunikační trh bude upravovat.

TOPlist TOPlist