FreeDir™ Autobazar Model-bazar.cz Cyklobazar Interier-bazar.cz Fashion-bazar.cz Inzerce psů Mira Móda shop Codeq Bikes

Operátoři, o2 telefonica, vodafone, t-mobile

Zpět na: úvodní stránku,  výpis vláken Mobilní telefony
Celkem 1 příspěvků. Přidat nový příspěvek

Mobilní telefony » Petra Lukáčová: virtuálové spojte se!

ID vlákna: 507   Založeno: 15. Červenec. 15 (St) - 19:47 
Autor: Poky  
Zobrazeno: 3711x    Příspěvků: 1x 
Hodnocení:
Hodnocení
 5.0 [ 1x ]
 
Vlákno sleduje: 0 lidí    Sleduj emailem nebo RSS kanál pro vlákno
Přidejte toto vlákno do záložek a upozorněte na něj širokou veřejnost:               pošli na vybrali.sme.sk              


SMS brána zdarma, poslat sms
Č. Přispívající Zpráva     (příspěvky čtěte od shora dolů, tj. od nejstaršího po nejnovější)
1. Poky
15. Červenec. 15 (St) - 19:47
ID příspěvku na Operátoři.cz:
5063
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit
V Česku je podle Petry Lukáčové nad 75 poskytovatelů mobilních služeb. Z toho je zde pouze asi 15 společností které mezi s sebou mohou konkurovat. Ten kdo působí v GTS Czech, Quadruple, D.H. Telecom a dalších přeprodejců ve stejné síti nemůže mezi s sebou konkurovat.
Lukáčová říká když já mám 3000 minut a 200 SMS za 479 Kč a ty máš to samé jak chceš konkurovat? Tihle malý virtuálové sazejí na koncové ceny za jednotky. Ten kdo chce málo je zajímavý, ale přesto nevydrží. Důležitý je také přístup operátora k zákazníkovi, prezentace na webu.
Ten kdo skončil byl neúspěšný se získáváním zákazníků, možná za to může také divný název sítě či vzhled stránky. Lukáčová říká, že každý kdo se do telekomunikací pokoušel vpustit měl velké plány a viděl to až moc růžově. Lukáčová to vidí jasně letos a příští rok budou postupně operátoři končit. Operátor potřebuje reklamu a tak se zde nabízí možnost sloučit se.
Třeba TERMS vlastní GoMobil, Relax Mobil, Šlágr mobil. City Mobile se nechal koupit operátorem Fayn. Lukáčová navíc říká, že GoMobil hledá partnery je tak možné, že to bude právě jeden z operátorů kterému se bude dařit.
City Mobile je stále nakloněn možnosti převzít jinou telekomunikační společnost a svůj krám otevřít znovu. Lukáčová to vidí jasně, že zde chybí 4. a 5. mobilní operátor vždyť i tak jsou rozdělená čísla. 60x, 70x, 72x, 73x, 77x, 79x pokud by se přidávala nová řada tak pouze 75x. Asociace poskytovatelů mobilních sítí se přesto o možnost stát se 4. mobilním operátorem pokouší. Mobilní operátoři nemohou spát už nestačí poskytovat pouze volání, SMS a data zákazníci vítají více možností televizi s možností nahrávání, dále chtějí vouchery to mnoho virtuálů nezvládne pokud budou mít 350, 700, 1400 zákazníků. Lukáčová přitom říká, že již dnes zde mohl existovat virtuál se 3000 zákazníky, kvalitní infolinkou, webovou prezentací, možná by měl i prodejny a vlastní telefonní čísla. Tak nějak to má PALMAfone a pokoušel se NWT mobil. Operátoři TESCO mobile, MOBIL.cz, SAZKA mobil, OpenCall pak využijí svých distribučních míst. Nejúspěšnější v tom je OpenCall od D.H. Telecomu který si svou síť vybudoval sám.

TOPlist TOPlist