FreeDir™ Autobazar Model-bazar.cz Cyklobazar Interier-bazar.cz Fashion-bazar.cz Inzerce psů Mira Móda shop Codeq Bikes

Operátoři, o2 telefonica, vodafone, t-mobile

Zpět na: úvodní stránku,  výpis vláken Mobilní telefony
Celkem 1 příspěvků. Přidat nový příspěvek

Mobilní telefony » Pár virtuálů už se pokusilo stát se šedivým operátorem. Nejvíce to zaznamenal T-Mobile.

ID vlákna: 247   Založeno: 14. Únor. 15 (So) - 13:15 
Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/operatori.cz/operatori.cz/hlavicka-vlakna.php on line 86
Autor: Věra Krásná  
Zobrazeno: 5087x    Příspěvků: 1x 
Hodnocení:   [   ]  
Vlákno sleduje: 0 lidí    Sleduj emailem nebo RSS kanál pro vlákno
Přidejte toto vlákno do záložek a upozorněte na něj širokou veřejnost:               pošli na vybrali.sme.sk              


SMS brána zdarma, poslat sms
Č. Přispívající Zpráva     (příspěvky čtěte od shora dolů, tj. od nejstaršího po nejnovější)
1. Věra Krásná
14. Únor. 15 (So) - 13:15
ID příspěvku na Operátoři.cz:
3855
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Češi jsou koumáci a z virtuála se pokoušejí udělat šedivku.
Část virtuálů se pokouší dostat se k zajímavější nabídce přímo přes operátora. Nejvíce žádostí a pokusů přijal T-Mobile, třeba u O2 se raději firmy vyhnou.
T-Mobile je proti, ČTÚ z části přístupu virtuálů rozumí. Podvodem je známý ADAGIO mobile který se pokusil okopírovat francouzský tarif.
Většina z nás však ví, že neomezené volání, neomezené SMS, 1.5 GB a 100 MMS nemůže stát 405,- Kč. Konkurence v současné době má 3000 minut, 200 SMS a 1.2 GB za 531,- Kč, služba je na smlouvu 18 měsíců. Zájem o tarif údajně je. Nyní se, ale pojďme vrátit k tématu velká trojka má neomezené volání, neomezené SMS, 1.5 GB za 749,- Kč. To se ČTÚ a některým virtuálům už nelíbí a proto vstupují do Asociace Českých Virtuálních Operátorů a pokusí se s tím něco udělat. Air Telecom třeba do žádné asociace vstupovat nebude protože chce stále být vnímán jako 4. mobilní operátor. O podobné postavení má zájem také dalších pár snílků. Přitom vybudovat kvalitní společnost lze. Tomáš Pech a Petr Zvěřina o to v roce 2009 měly zájem, v dnešní době, ale žádného virtuálního operátora nemají. Rok 2015 a další 2 následující budou znamenat konec malých, mladých virtuálů. Vysavač už začal luxovat Viral Mobil, GORILA mobil a můžeme říci, že také FUN mobil, The Mobil, Carberos, YoMobil, Mobil Phone, ADAGIO mobile, Qcall, Reptil a další. Většina podivínů je přotom skrz T-Mobile + GTS + Partner. MAXPROGRES je také společnost otevřená pro partnery zde funguje např. 99mobile, komutel. Těžko říci jak si vede PRE Mobil, Relax mobil, +4U Mobile. Většina těchto virtuálů má kolem 350 - 800 zákazníků. U první vlny žádostí o firemní tarify T-Mobile neměl žádné podezření a nabízel flatový tarif za 238,00 Kč bez DPH bez dat. Skrz konkurenční fórum získal poskytovatel zákazníky udržel je, ale do 31. 1. 2015 a tarif nabízel od října 2014, teď je v T-Mobile blokovaný a zákazníkům tarif vydrží pouze 12 měsíců jak bylo ve smlouvě, již nyní jsou napřímo zákazníky T-Mobile. T-Mobile menším virtuálům doporučuje prodej GSM. Než tento nebezpečný podraz.

TOPlist TOPlist