FreeDir™ Autobazar Model-bazar.cz Cyklobazar Interier-bazar.cz Fashion-bazar.cz Inzerce psů Mira Móda shop Codeq Bikes

Operátoři, o2 telefonica, vodafone, t-mobile

Zpět na: úvodní stránku,  výpis vláken Mobilní telefony
Celkem 3 příspěvků. Přidat nový příspěvek

Mobilní telefony » Jakého využíváte virtuálního operátora a proč?

ID vlákna: 292   Založeno: 7. Březen. 15 (So) - 23:36 
Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/operatori.cz/operatori.cz/hlavicka-vlakna.php on line 86
Autor: Ostravák  
Zobrazeno: 5754x    Příspěvků: 3x 
Hodnocení:   [   ]  
Vlákno sleduje: 0 lidí    Sleduj emailem nebo RSS kanál pro vlákno
Přidejte toto vlákno do záložek a upozorněte na něj širokou veřejnost:               pošli na vybrali.sme.sk              


SMS brána zdarma, poslat sms
Č. Přispívající Zpráva     (příspěvky čtěte od shora dolů, tj. od nejstaršího po nejnovější)
1. Ostravák
7. Březen. 15 (So) - 23:36
ID příspěvku na Operátoři.cz:
4179
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit
Nebavme se v tomto vlákně o snových tarifech, předvolbách, klasických operátorech (na to jsem založil jiné vlákno) Opět se můžeme pobavit o Vašem aktuálním virtuálním operátorovi, kterého používáte a nebo s jakými máte osobní zkušenosti (spokojenost/nespokojenost, postpaid, prepaid, apod.). Samozřejmě se může jednat o klasického virtuálního operátora, předprodejce, ale i třeba obchodní značku klasického operátora.
2. Ostravák
8. Březen. 15 (Ne) - 00:13
ID příspěvku na Operátoři.cz:
4180
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit Re:       - Reakce na příspěvek č. 1
Objeví-li se (pro mě) zajímavý poskytovatel služeb, rád jeho služeb využiji a vyzkouším v praxi. Své hlavní čísla mám u jednoho ze síťových operátoru. Takže, co se týká mých osobních zkušeností, nejdříve vyzkouším služby, pak se rozhodnu, zda je pro mě či rodinu zajímavý a když ne, SIM zkrátka provolám kredit a finito. Nepatřím mezi hrr zákazníky, co hned přenáší číslo a když se pak řeší "problém", tak je na všech stranách ...Moje dosavadní osobní zkušenost, co se týká virtuálů, je následující: BleskMobil, Ha-loo, TescoMobile, Oskarta, OpenCall, SazkaMobil, Kaktus a aktuálně stále Kaktus a proč? Dalo se "zdarma" vybrat pěkné číslo, využil jsem akční počáteční bonus na dobití a zvážím přenos čísla jinam. Co se týká přenosu čísla mezi virtuály a nebo z virtuála k standardnímu operátorovi, tak tam mám zkušenost Ha-loo do TescoM, Kaktus do SazkaMobil a TescoM do Vodafone. Ve všech případech byl přenos rychlý, takže pro mě efektivní.
3. Operátoři.cz
8. Březen. 15 (Ne) - 09:31
ID příspěvku na Operátoři.cz:
4189
Reagovat | Poslat tip emailem | Nahlásit       - Reakce na příspěvek č. 1
Využíval jsem služeb Eurotel, ale protože jsem o telefon přišel krádeží v autobuse a chtěl být zákazníkem sítě Vodafone zvolil jsem si jiné číslo mám předvolbu 776. Tohle číslo přešlo pod MOBIL.cz pak k TESCO mobile a zpět k Vodafone. Jinak KAKTUS jsem také využíval a přenesl k nim číslo od CallPro, ale teď je firemní pod T-Mobile. Virtuálního operátora teď nevyužívám, ale zvolil bych MOBIL.cz, KAKTUS, TESCO mobile.

TOPlist TOPlist